Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Azimuta 2017 vasaras 3. kārtas rezultāti

AZIMUTA VASARA 2017, 3. kārta, Smiltene, Kartingu trase


12.07.2017.

Distanču priekšnieks : M.M.Leimanis


VA Distance (1): 22 KP 6.300km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  7099 Ainārs Drozds             Meridiāns  00:39:24

 2.  1973 Otārs Putrālis            OK AZIMUTS 00:42:54 +03:30

 3.  1980 Andris Lapiņš             OK AZIMUTS 00:44:38 +05:14

 4.  1287 Jānis Bormanis            Grundzāle  01:04:50 +25:26

VB Distance (2): 18 KP 5.400km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  1904 Edgars Spirido            SK Smilten 00:43:05

 2.  5192 Māris Zeiļuks             AL Mežs    00:47:42 +04:37

 3.     0 Agris Kramiņš             Corko      00:50:12 +07:07

 4.    58 Artūrs Vaļģis             ZVOC       00:54:10 +11:05

 5.  5304 Mārtiņš Dravants          Zosēni     00:57:20 +14:15

 6.  5064 Kaspars Lārmanis          Aumeisteri 00:58:15 +15:10

 7.  2631 Druvis Čakārnis           Smiltene   01:02:08 +19:03

 8.  4010 Sarmis Āboliņš            Alūksne -  01:04:17 +21:12

 9.  1975 Jānis Kuprišs             Grundzāle  01:06:13 +23:08

10.  7046 Kaspars Liepiņš           Smiltene   01:14:52 +31:47

11.  7001 Pēteris Klapars           Jaunpiebal 01:27:04 +43:59

V35 Distance (2): 18 KP 5.400km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   675 Ilmārs Brikmanis          OK AZIMUTS 00:47:08

 2.  5107 Dainis Bormanis           OK AZIMUTS 00:51:22 +04:14

 3.  3689 Raivis Kalniņš            Alūksne -  00:53:00 +05:52

 4.  5188 Kaspars Abuls             OK AZIMUTS 00:54:39 +07:31

 5.  1956 Aigars Dudelis            AZIMUTS BŪ 00:57:27 +10:19

 6.  2611 Pēteris Kokarēvičš        OK AZIMUTS 00:57:44 +10:36

 7.  1965 Jānis Nulle               OK AZIMUTS 00:58:21 +11:13

 8.  5092 Vilnis Gailis             Burkānciem 00:58:38 +11:30

SA Distance (3): 14 KP 4.200km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  1919 Ilze Spalviņa             OK AZIMUTS 00:42:29

 2.  1966 Videga Gaigala            OK AZIMUTS 00:43:34 +01:05

 3.  5096 Una Ērmane                RJCJD      01:18:31 +36:02

V45 Distance (3): 14 KP 4.200km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  1937 Guntis Zīvers             OK AZIMUTS 00:31:22

 2.  5028 Juris Rudītis             OK AZIMUTS 00:37:31 +06:09

 3.  1968 Māris Stabiņš             Grundzāle  00:38:48 +07:26

 4.  1984 Aigars Savickis           OK AZIMUTS 00:45:21 +13:59

V55 Distance (3): 14 KP 4.200km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  2506 Gatis Jansons             Individuāl 00:34:26

 2.  1999 Aldis Lapiņš              OK AZIMUTS 00:34:37 +00:11

 3.  2203 Jānis Biezais             OK AZIMUTS 00:35:21 +00:55

 4.    88 Kārlis Magons             Branti     00:37:33 +03:07

 5.  8001 Uldis Alksnis             Meridiāns  00:39:45 +05:19

 6.  1953 Māris Lapiņš              OK AZIMUTS 00:39:49 +05:23

 7.     0 Juri Merirano             Otepaa     00:42:36 +08:10

 8.  3757 Uldis Bertuks             Alūksne    00:45:48 +11:22

 9.  7081 Pēteris Blumbergs         Mežmalas   00:46:21 +11:55

V16 Distance (3): 14 KP 4.200km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  5119 Ralfs Zvaigzne            RJCJD      00:38:05

 2.  5049 Renārs Kļaviņš            RJCJD      00:43:19 +05:14

S35 Distance (3): 14 KP 4.200km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   908 Ieva Godiņa               OK AZIMUTS 00:38:54

 2.  3613 Dace Ikšele               OK AZIMUTS 00:41:30 +02:36

 3.  3684 Inese Žīgure              Ilzene     00:48:00 +09:06

 4.  2502 Aiva Skopāne              OK AZIMUTS 00:53:52 +14:58

SB Distance (4): 13 KP 3.900km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  2501 Elīna Skopāne             RJCJD      00:36:37

 2.  5302 Guna Vīlistere            Ērģeme     00:38:45 +02:08

 3.     0 Dace Kārkliņa             Ilzene     00:55:35 +18:58

 4.     0 Sindija Žīgure            Ilzene     00:56:54 +20:17

 5.     0 Ieva Ušča                 Individuāl 01:04:46 +28:09

 6.  3754 Sintija Levica            Alūksne -  01:12:17 +35:40

 7.  5038 Elita Šulca               Smiltene   01:14:20 +37:43

 8.  7047 Krista Ķelpa              AZIMUTS OK 01:15:18 +38:41

 9.  5063 Sanita Lārmane            OK AZIMUTS 01:17:11 +40:34

     2522 Antra Ķikute              Ķikuti-99  DQ      

S45 Distance (4): 13 KP 3.900km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  2696 Ilze Zariņa               Jaunpiebal 00:47:50

 2.    60 Maija Gudēna              Valka      00:53:30 +05:40

 3.  5185 Līga Ābelniece            Jaunpiebal 00:54:40 +06:50

 4.  5303 Gunita Ķelpa              Vidaga     01:16:07 +28:17

S16 Distance (4): 13 KP 3.900km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  1977 Zanda Stabiņa             RJCJD      00:39:58

 2.    55 Madara Vaļģe              ZVOC       00:51:27 +11:29

 3.  5091 Paula Kubuliņa            RJCJD/ST   00:54:07 +14:09

 4.  5102 Daniela Brikmane          OK AZIMUTS 00:55:16 +15:18

VC Distance (4): 13 KP 3.900km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  2684 Nils Johansons            Individuāl 00:42:55

 2.  7002 Normunds Prazņicāns       Alūksne -  00:45:18 +02:23

 3.  5046 Raivo Gailis              Kauguri    00:47:08 +04:13

 4.  7078 Ģirts Pakalns             Individuāl 00:50:19 +07:24

 5.  5218 Jānis Pētersons           Smiltenes  00:50:21 +07:26

 6.  7036 Ansis Rudzītis            Rauna      01:01:41 +18:46

V14 Distance (4): 13 KP 3.900km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  5179 Toms Zvaigzne             RJCJD      00:56:22

 2.  7045 Ansis Rudzītis            Rauna      01:01:31 +05:09

 3.  5204 Ginters Ķelps             Grundzāle  01:14:53 +18:31

     5080 Pēteris Gailis            ZVOC       DQ      

S55 Distance (5): 12 KP 3.000km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  1901 Andra Veita               Individuāl 00:59:13

 2.  2618 Sarmīte Vlodare           OK Pūznis  01:07:15 +08:02

 3.     0 Tiina Rillo               EST        01:09:04 +09:51

SC Distance (5): 12 KP 3.000km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  2694 Sarmīte Daudziete         Blome      01:01:26

 2.     0 Marina Grīnberga          Jaunpiebal 01:02:16 +00:50

 3.  5085 Lāsma Vilkasta            OK AZIMUTS 01:10:09 +08:43

 4.  7032 Līga Ķībere               Ērģeme     01:15:06 +13:40

 5.  5066 Dace Miezīte              OK AZIMUTS 01:30:51 +29:25

 6.  7098 Marika Pētersone          Smiltenes  01:31:35 +30:09

 7.  7035 Ilze Tarasa               Smiltene   01:36:01 +34:35

     7058 Rudīte Grabovska          Launkalne  DQ      

V65 Distance (5): 12 KP 3.000km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  3772 Juris Zaķis               OK Pūznis  00:55:24

 2.  6600 Agris Kronbergs           Variņi     01:02:47 +07:23

 3.  2349 Edvīns Berners            A2         01:20:33 +25:09

S14 Distance (5): 12 KP 3.000km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  5004 Anete Anna Strazdiņa      RJCJD      00:44:53

OPEN Distance (5): 12 KP 3.000km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.     0 Ineta Bārdiņa             Smiltene   02:10:22

S12 Distance (6): 8 KP 1.900km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  5190 Elīza Zeiļuka             Azimuts OK 00:26:00

 2.     0 Zane Kramiņa              Corko      00:39:00 +13:00

 3.     0 Kristīne Liene Muižniece  RJCJD      00:40:41 +14:41

V12 Distance (6): 8 KP 1.900km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  4039 Kristers Lārmanis         RJCJD      00:24:53

 2.  5143 Dainārs Bušs              Grundzāle  00:29:05 +04:12

     4037 Ģirts Harkins             Grundzāle  DQ      

     6601 Dāvis Grabovskis          Azimuts OK DQ      

S10 Distance (7): 5 KP 1.100km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  5205 Marta Morīte              Grundzāle  00:10:39

 2.  5111 Anete Stabiņa             Grundzāle  00:11:18 +00:39

 3.  5097 Kitija Abula              Grundzāle  00:12:30 +01:51

 4.  5202 Elīna Bačka               Grundzāle  00:17:40 +07:01

 5.  5203 Ginta Ābeltiņa            Grundzāle  00:18:44 +08:05

 6.     0 Katrīna Rožkalne          Mēri       00:20:01 +09:22

V10 Distance (7): 5 KP 1.100km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  5301 Niklāvs Dravants          CJS        00:10:08

 2.  5212 Emīls Tarass              Azimuts OK 00:10:15 +00:07

 3.  5122 Matīss Kalniņš            Grundzāle  00:11:40 +01:32

 4.  7019 Markuss Jānis Pommers     Grundzāle  00:11:58 +01:50

 5.  7080 Guntis Rudzītis           Rauna      00:14:27 +04:19

 6.  5180 Pauls Grabovskis          Azimuts OK 00:14:29 +04:21

 7.     0 Renārs Žīgurs             Ilzene     00:15:32 +05:24

 8.  7040 Rolands Levics            Smiltenes  00:17:40 +07:32

 9.  5220 Eduards Kalniņš           OK AZIMUTS 00:20:45 +10:37

10.  5187 Adrians Zaķis             Azimuts OK 00:28:00 +17:52

#1 Distance (VA,1): 22 KP 6.300km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  7099 Ainārs Drozds             Meridiāns VA       00:39:24

 2.  1973 Otārs Putrālis            OK AZIMUTSVA       00:42:54 +03:30

 3.  1980 Andris Lapiņš             OK AZIMUTSVA       00:44:38 +05:14

 4.  1287 Jānis Bormanis            Grundzāle VA       01:04:50 +25:26

#2 Distance (VB,V35,2): 18 KP 5.400km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  1904 Edgars Spirido            SK SmiltenVB       00:43:05

 2.   675 Ilmārs Brikmanis          OK AZIMUTSV35      00:47:08 +04:03

 3.  5192 Māris Zeiļuks             AL Mežs   VB       00:47:42 +04:37

 4.     0 Agris Kramiņš             Corko     VB       00:50:12 +07:07

 5.  5107 Dainis Bormanis           OK AZIMUTSV35      00:51:22 +08:17

 6.  3689 Raivis Kalniņš            Alūksne - V35      00:53:00 +09:55

 7.    58 Artūrs Vaļģis             ZVOC      VB       00:54:10 +11:05

 8.  5188 Kaspars Abuls             OK AZIMUTSV35      00:54:39 +11:34

 9.  5304 Mārtiņš Dravants          Zosēni    VB       00:57:20 +14:15

10.  1956 Aigars Dudelis            AZIMUTS BŪV35      00:57:27 +14:22

11.  2611 Pēteris Kokarēvičš        OK AZIMUTSV35      00:57:44 +14:39

12.  5064 Kaspars Lārmanis          AumeisteriVB       00:58:15 +15:10

13.  1965 Jānis Nulle               OK AZIMUTSV35      00:58:21 +15:16

14.  5092 Vilnis Gailis             BurkānciemV35      00:58:38 +15:33

15.  2631 Druvis Čakārnis           Smiltene  VB       01:02:08 +19:03

16.  4010 Sarmis Āboliņš            Alūksne - VB       01:04:17 +21:12

17.  1975 Jānis Kuprišs             Grundzāle VB       01:06:13 +23:08

18.  7046 Kaspars Liepiņš           Smiltene  VB       01:14:52 +31:47

19.  7001 Pēteris Klapars           JaunpiebalVB       01:27:04 +43:59

#3 Distance (SA,V45,V55,V16,S35,3): 14 KP 4.200km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  1937 Guntis Zīvers             OK AZIMUTSV45      00:31:22

 2.  2506 Gatis Jansons             IndividuālV55      00:34:26 +03:04

 3.  1999 Aldis Lapiņš              OK AZIMUTSV55      00:34:37 +03:15

 4.  2203 Jānis Biezais             OK AZIMUTSV55      00:35:21 +03:59

 5.  5028 Juris Rudītis             OK AZIMUTSV45      00:37:31 +06:09

 6.    88 Kārlis Magons             Branti    V55      00:37:33 +06:11

 7.  5119 Ralfs Zvaigzne            RJCJD     V16      00:38:05 +06:43

 8.  1968 Māris Stabiņš             Grundzāle V45      00:38:48 +07:26

 9.   908 Ieva Godiņa               OK AZIMUTSS35      00:38:54 +07:32

10.  8001 Uldis Alksnis             Meridiāns V55      00:39:45 +08:23

11.  1953 Māris Lapiņš              OK AZIMUTSV55      00:39:49 +08:27

12.  3613 Dace Ikšele               OK AZIMUTSS35      00:41:30 +10:08

13.  1919 Ilze Spalviņa             OK AZIMUTSSA       00:42:29 +11:07

14.     0 Juri Merirano             Otepaa    V55      00:42:36 +11:14

15.  5049 Renārs Kļaviņš            RJCJD     V16      00:43:19 +11:57

16.  1966 Videga Gaigala            OK AZIMUTSSA       00:43:34 +12:12

17.  1984 Aigars Savickis           OK AZIMUTSV45      00:45:21 +13:59

18.  3757 Uldis Bertuks             Alūksne   V55      00:45:48 +14:26

19.  7081 Pēteris Blumbergs         Mežmalas  V55      00:46:21 +14:59

20.  3684 Inese Žīgure              Ilzene    S35      00:48:00 +16:38

21.  2502 Aiva Skopāne              OK AZIMUTSS35      00:53:52 +22:30

22.  5096 Una Ērmane                RJCJD     SA       01:18:31 +47:09

#4 Distance (SB,S45,S16,VC,V14,4): 13 KP 3.900km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  2501 Elīna Skopāne             RJCJD     SB       00:36:37

 2.  5302 Guna Vīlistere            Ērģeme    SB       00:38:45 +02:08

 3.  1977 Zanda Stabiņa             RJCJD     S16      00:39:58 +03:21

 4.  2684 Nils Johansons            IndividuālVC       00:42:55 +06:18

 5.  7002 Normunds Prazņicāns       Alūksne - VC       00:45:18 +08:41

 6.  5046 Raivo Gailis              Kauguri   VC       00:47:08 +10:31

 7.  2696 Ilze Zariņa               JaunpiebalS45      00:47:50 +11:13

 8.  7078 Ģirts Pakalns             IndividuālVC       00:50:19 +13:42

 9.  5218 Jānis Pētersons           Smiltenes VC       00:50:21 +13:44

10.    55 Madara Vaļģe              ZVOC      S16      00:51:27 +14:50

11.    60 Maija Gudēna              Valka     S45      00:53:30 +16:53

12.  5091 Paula Kubuliņa            RJCJD/ST  S16      00:54:07 +17:30

13.  5185 Līga Ābelniece            JaunpiebalS45      00:54:40 +18:03

14.  5102 Daniela Brikmane          OK AZIMUTSS16      00:55:16 +18:39

15.     0 Dace Kārkliņa             Ilzene    SB       00:55:35 +18:58

16.  5179 Toms Zvaigzne             RJCJD     V14      00:56:22 +19:45

17.     0 Sindija Žīgure            Ilzene    SB       00:56:54 +20:17

18.  7045 Ansis Rudzītis            Rauna     V14      01:01:31 +24:54

19.  7036 Ansis Rudzītis            Rauna     VC       01:01:41 +25:04

20.     0 Ieva Ušča                 IndividuālSB       01:04:46 +28:09

21.  3754 Sintija Levica            Alūksne - SB       01:12:17 +35:40

22.  5038 Elita Šulca               Smiltene  SB       01:14:20 +37:43

23.  5204 Ginters Ķelps             Grundzāle V14      01:14:53 +38:16

24.  7047 Krista Ķelpa              AZIMUTS OKSB       01:15:18 +38:41

25.  5303 Gunita Ķelpa              Vidaga    S45      01:16:07 +39:30

26.  5063 Sanita Lārmane            OK AZIMUTSSB       01:17:11 +40:34

     5080 Pēteris Gailis            ZVOC      V14      DQ      

     2522 Antra Ķikute              Ķikuti-99 SB       DQ      

#5 Distance (S55,SC,V65,S14,OPEN,5): 12 KP 3.000km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  5004 Anete Anna Strazdiņa      RJCJD     S14      00:44:53

 2.  3772 Juris Zaķis               OK Pūznis V65      00:55:24 +10:31

 3.  1901 Andra Veita               IndividuālS55      00:59:13 +14:20

 4.  2694 Sarmīte Daudziete         Blome     SC       01:01:26 +16:33

 5.     0 Marina Grīnberga          JaunpiebalSC       01:02:16 +17:23

 6.  6600 Agris Kronbergs           Variņi    V65      01:02:47 +17:54

 7.  2618 Sarmīte Vlodare           OK Pūznis S55      01:07:15 +22:22

 8.     0 Tiina Rillo               EST       S55      01:09:04 +24:11

 9.  5085 Lāsma Vilkasta            OK AZIMUTSSC       01:10:09 +25:16

10.  7032 Līga Ķībere               Ērģeme    SC       01:15:06 +30:13

11.  2349 Edvīns Berners            A2        V65      01:20:33 +35:40

12.  5066 Dace Miezīte              OK AZIMUTSSC       01:30:51 +45:58

13.  7098 Marika Pētersone          Smiltenes SC       01:31:35 +46:42

14.  7035 Ilze Tarasa               Smiltene  SC       01:36:01 +51:08

15.     0 Ineta Bārdiņa             Smiltene  OPEN     02:10:22 +85:29

     7058 Rudīte Grabovska          Launkalne SC       DQ      

#6 Distance (S65,S12,V12,SI,VI,6): 8 KP 1.900km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  4039 Kristers Lārmanis         RJCJD     V12      00:24:53

 2.  5190 Elīza Zeiļuka             Azimuts OKS12      00:26:00 +01:07

 3.  5143 Dainārs Bušs              Grundzāle V12      00:29:05 +04:12

 4.     0 Zane Kramiņa              Corko     S12      00:39:00 +14:07

 5.     0 Kristīne Liene Muižniece  RJCJD     S12      00:40:41 +15:48

     4037 Ģirts Harkins             Grundzāle V12      DQ      

     6601 Dāvis Grabovskis          Azimuts OKV12      DQ      

#7 Distance (S10,V10,SN,VN,7): 5 KP 1.100km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  5301 Niklāvs Dravants          CJS       V10      00:10:08

 2.  5212 Emīls Tarass              Azimuts OKV10      00:10:15 +00:07

 3.  5205 Marta Morīte              Grundzāle S10      00:10:39 +00:31

 4.  5111 Anete Stabiņa             Grundzāle S10      00:11:18 +01:10

 5.  5122 Matīss Kalniņš            Grundzāle V10      00:11:40 +01:32

 6.  7019 Markuss Jānis Pommers     Grundzāle V10      00:11:58 +01:50

 7.  5097 Kitija Abula              Grundzāle S10      00:12:30 +02:22

 8.  7080 Guntis Rudzītis           Rauna     V10      00:14:27 +04:19

 9.  5180 Pauls Grabovskis          Azimuts OKV10      00:14:29 +04:21

10.     0 Renārs Žīgurs             Ilzene    V10      00:15:32 +05:24

11.  7040 Rolands Levics            Smiltenes V10      00:17:40 +07:32

11.  5202 Elīna Bačka               Grundzāle S10      00:17:40 +07:32

13.  5203 Ginta Ābeltiņa            Grundzāle S10      00:18:44 +08:36

14.     0 Katrīna Rožkalne          Mēri      S10      00:20:01 +09:53

15.  5220 Eduards Kalniņš           OK AZIMUTSV10      00:20:45 +10:37

16.  5187 Adrians Zaķis             Azimuts OKV10      00:28:00 +17:52

Orientēšanās