Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Azimuta Ziema - 12.kārtas rezultāti

AZIMUTA ZIEMA 12. kārta, Smiltene

05.02.2018

Distanču priekšnieks : M.M.Leimanis

S1 Distance (1): 18 KP 5.600km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.     0 Vita Skuja                Valmiera   01:10:46

 2.  8902 Agita Marena              KSK        01:20:45 +09:59

V1 Distance (1): 18 KP 5.600km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  5192 Māris Zeiļuks             AL Mežs    00:51:01

 2.  5031 Rolands Rudītis           OK AZIMUTS 00:53:19 +02:18

 3.  2626 Ēriks Ūdris               Meridiāns  00:54:19 +03:18

 4.  1965 Jānis Nulle               OK AZIMUTS 01:03:14 +12:13

 5.  1960 Uldis Velps               VSK NOSKRI 01:04:32 +13:31

 6.  8907 Kristaps Dzvinko          Valmiera   01:06:07 +15:06

 7.     0 Sandis Pētersons          Valmiera   01:10:47 +19:46

V2 Distance (2): 14 KP 4.000km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    88 Kārlis Magons             Branti     00:38:50

 2.  5170 Valerii Prosolkov         Seda       00:42:49 +03:59

 3.  1999 Aldis Lapiņš              OK AZIMUTS 00:45:09 +06:19

 4.  7008 Austris Lepiksons         Alus sala  00:54:20 +15:30

 5.  7078 Ģirts Pakalns             PRO BILD   01:02:50 +24:00

     2506 Gatis Jansons             Individuāl DQ      

S3 Distance (3): 12 KP 2.900km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  5113 Viktorija Bruņina         OK AZIMUTS 00:45:16

 2.  5091 Paula Kubuliņa            RJCJD/ST   00:49:17 +04:01

V3 Distance (3): 12 KP 2.900km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  3772 Juris Zaķis               OK Pūznis  01:04:51

 2.     0 Jānis Saldūksnis          Kocēnu spo 01:10:36 +05:45

#1 Distance (S1,V1,1): 18 KP 5.600km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  5192 Māris Zeiļuks             AL Mežs   V1       00:51:01

 2.  5031 Rolands Rudītis           OK AZIMUTSV1       00:53:19 +02:18

 3.  2626 Ēriks Ūdris               Meridiāns V1       00:54:19 +03:18

 4.  1965 Jānis Nulle               OK AZIMUTSV1       01:03:14 +12:13

 5.  1960 Uldis Velps               VSK NOSKRIV1       01:04:32 +13:31

 6.  8907 Kristaps Dzvinko          Valmiera  V1       01:06:07 +15:06

 7.     0 Vita Skuja                Valmiera  S1       01:10:46 +19:45

 8.     0 Sandis Pētersons          Valmiera  V1       01:10:47 +19:46

 9.  8902 Agita Marena              KSK       S1       01:20:45 +29:44

#2 Distance (S2,V2,2): 14 KP 4.000km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.    88 Kārlis Magons             Branti    V2       00:38:50

 2.  5170 Valerii Prosolkov         Seda      V2       00:42:49 +03:59

 3.  1999 Aldis Lapiņš              OK AZIMUTSV2       00:45:09 +06:19

 4.  7008 Austris Lepiksons         Alus sala V2       00:54:20 +15:30

 5.  7078 Ģirts Pakalns             PRO BILD  V2       01:02:50 +24:00

     2506 Gatis Jansons             IndividuālV2       DQ      

#3 Distance (S3,V3,3): 12 KP 2.900km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  5113 Viktorija Bruņina         OK AZIMUTSS3       00:45:16

 2.  5091 Paula Kubuliņa            RJCJD/ST  S3       00:49:17 +04:01

 3.  3772 Juris Zaķis               OK Pūznis V3       01:04:51 +19:35

 4.     0 Jānis Saldūksnis          Kocēnu spoV3       01:10:36 +25:20

Orientēšanās