Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Azimuta Ziema - 15.kārtas rezultāti

AZIMUTA ZIEMA 15. kārta - Smiltenes novads, Slīpi

2018.03.04.

Distanču priekšnieks : M.M.Leimanis

V1 Distance (1): 20 KP 6.100km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  2626 Ēriks Ūdris               Meridiāns  00:53:49

 2.  5192 Māris Zeiļuks             AL Mežs    00:54:42 +00:53

 3.   675 Ilmārs Brikmanis          OK AZIMUTS 01:04:09 +10:20

 4.  1965 Jānis Nulle               OK AZIMUTS 01:05:52 +12:03

 5.  1960 Uldis Velps               VSK NOSKRI 01:07:46 +13:57

S2 Distance (2): 16 KP 5.400km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  1966 Videga Gaigala            OK AZIMUTS 01:06:53

V2 Distance (2): 16 KP 5.400km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  5170 Valerii Prosolkov         Seda       00:48:33

 2.    88 Kārlis Magons             Branti     00:57:54 +09:21

 3.  2506 Gatis Jansons             Individuāl 01:03:37 +15:04

 4.  7046 Kaspars Liepiņš           Smiltene   01:03:50 +15:17

 5.  7078 Ģirts Pakalns             PRO BILD   01:04:33 +16:00

 6.  5049 Renārs Kļaviņš            RJCJD      01:15:18 +26:45

S3 Distance (3): 10 KP 2.800km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  5113 Viktorija Bruņina         OK AZIMUTS 00:37:16

 2.  5038 Elita Šulca               Smiltene   00:49:40 +12:24

 3.  3656 Aina Rubene               OK Pūznis  00:50:31 +13:15

 4.     0 Agnija Briedte            OK Pūznis  00:58:39 +21:23

V3 Distance (3): 10 KP 2.800km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  1999 Aldis Lapiņš              OK AZIMUTS 00:31:51

 2.  3772 Juris Zaķis               OK Pūznis  00:51:41 +19:50

V4 Distance (4): 6 KP 2.000km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  8913 Valters Mamedaus          Gulbene    00:40:47

IZVēLE ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  1968 Māris Stabiņš             Grundzāle  01:36:21 18p

 2.  2079 Jānis Lucāns              Valmiera   00:53:07 13p

 3.  1901 Andra Veita               Individuāl 01:13:36 8p

#1 Distance (S1,V1,1): 20 KP 6.100km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  2626 Ēriks Ūdris               Meridiāns V1       00:53:49

 2.  5192 Māris Zeiļuks             AL Mežs   V1       00:54:42 +00:53

 3.   675 Ilmārs Brikmanis          OK AZIMUTSV1       01:04:09 +10:20

 4.  1965 Jānis Nulle               OK AZIMUTSV1       01:05:52 +12:03

 5.  1960 Uldis Velps               VSK NOSKRIV1       01:07:46 +13:57

#2 Distance (S2,V2,2): 16 KP 5.400km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  5170 Valerii Prosolkov         Seda      V2       00:48:33

 2.    88 Kārlis Magons             Branti    V2       00:57:54 +09:21

 3.  2506 Gatis Jansons             IndividuālV2       01:03:37 +15:04

 4.  7046 Kaspars Liepiņš           Smiltene  V2       01:03:50 +15:17

 5.  7078 Ģirts Pakalns             PRO BILD  V2       01:04:33 +16:00

 6.  1966 Videga Gaigala            OK AZIMUTSS2       01:06:53 +18:20

 7.  5049 Renārs Kļaviņš            RJCJD     V2       01:15:18 +26:45

#3 Distance (S3,V3,3): 10 KP 2.800km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  1999 Aldis Lapiņš              OK AZIMUTSV3       00:31:51

 2.  5113 Viktorija Bruņina         OK AZIMUTSS3       00:37:16 +05:25

 3.  5038 Elita Šulca               Smiltene  S3       00:49:40 +17:49

 4.  3656 Aina Rubene               OK Pūznis S3       00:50:31 +18:40

 5.  3772 Juris Zaķis               OK Pūznis V3       00:51:41 +19:50

 6.     0 Agnija Briedte            OK Pūznis S3       00:58:39 +26:48

#4 Distance (S4,V4,4): 6 KP 2.000km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  8913 Valters Mamedaus          Gulbene   V4       00:40:47

Orientēšanās