Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Azimuta Ziema - 2.kārtas rezultāti

AZIMUTA ZIEMA, 2. kārta, Niedrāja D


26.11.2017

Distanču priekšnieks : M.M.Leimanis

[

V1 Distance (1): 14 KP 6.200km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  1989 Artūrs Pauliņš            Grundzāle  00:39:49

 2.  7099 Ainārs Drozds             Meridiāns  00:41:38 +01:49

 3.  2514 Matīss Slikšjānis         RJCJD      00:45:13 +05:24

 4.  1937 Guntis Zīvers             OK AZIMUTS 00:46:18 +06:29

 5.  1998 Jurģis Dudelis            Būdaskalns 00:47:40 +07:51

 6.     0 Dagnis Kaņepe             Meridiāns  00:50:17 +10:28

 7.  1965 Jānis Nulle               OK AZIMUTS 00:51:58 +12:09

 8.  1980 Andris Lapiņš             OK AZIMUTS 00:52:04 +12:15

 9.  3777 Māris Vabulnieks          Ape - Alūk 00:54:25 +14:36

10.  5192 Māris Zeiļuks             AL Mežs    00:56:38 +16:49

11.  5028 Juris Rudītis             OK AZIMUTS 00:59:38 +19:49

12.  1996 Valdemārs Nulle           Blome      00:59:39 +19:50

13.  5170 Valerii Prosolkov         Seda       01:02:38 +22:49

14.  1992 Jānis Nulle               Blome      01:05:52 +26:03

15.  4010 Sarmis Āboliņš            Alūksne -  01:12:54 +33:05

16.     0 Jānis Augulis             Sigulda    01:27:55 +48:06

17.  5213 Dzintars Suts             Bez kluba  01:31:13 +51:24

18.     0 Uģis Beķeris              Ceļotājs   01:41:43 +61:54

S1 Distance (1): 14 KP 6.200km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.     0 Vita Skuja                Valmiera   01:16:29

 2.  5224 Džaneta Suta              ZVOC       01:33:23 +16:54

V2 Distance (2): 11 KP 4.700km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    88 Kārlis Magons             Branti     00:39:55

 2.     0 Jānis Līgats              ZVOC       00:41:07 +01:12

 3.  5119 Ralfs Zvaigzne            RJCJD      00:43:05 +03:10

 4.  4020 Aldis Sebris              Sinole     00:43:25 +03:30

 5.  2506 Gatis Jansons             Individuāl 00:45:19 +05:24

 6.  3800 Vilnis Veļķeris           OK Alūksne 00:46:56 +07:01

 7.  7046 Kaspars Liepiņš           Smiltene   00:50:16 +10:21

 8.  1999 Aldis Lapiņš              OK AZIMUTS 00:50:20 +10:25

 9.  1956 Aigars Dudelis            AZIMUTS BŪ 00:50:29 +10:34

10.  7078 Ģirts Pakalns             PRO BILD   00:50:34 +10:39

11.  3757 Uldis Bertuks             Alūksne    00:56:51 +16:56

12.  2203 Jānis Biezais             OK AZIMUTS 00:57:27 +17:32

13.  5049 Renārs Kļaviņš            RJCJD      00:57:54 +17:59

14.  5046 Raivo Gailis              Kauguri    01:00:52 +20:57

15.  5179 Toms Zvaigzne             RJCJD      02:08:40 +88:45

      675 Ilmārs Brikmanis          OK AZIMUTS NA      

S2 Distance (2): 11 KP 4.700km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.     0 Līva Veļķere              OK Alūksne 00:47:38

 2.  1986 Vita Cīrule               OK AZIMUTS 00:54:54 +07:16

 3.     0 Anda Grāpēna              Valmiera   00:58:43 +11:05

 4.  1966 Videga Gaigala            OK AZIMUTS 01:00:53 +13:15

 5.  3613 Dace Ikšele               OK AZIMUTS 01:04:49 +17:11

 6.     0 Agita Marena              KSK        01:05:11 +17:33

 7.  7106 Kristīne Liene Muižniece  RJCJD      02:10:26 +82:48

V3 Distance (3): 8 KP 3.400km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  3772 Juris Zaķis               OK Pūznis  00:54:13

 2.  2349 Edvīns Berners            A2         00:57:33 +03:20

S3 Distance (3): 8 KP 3.400km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  5102 Daniela Brikmane          OK AZIMUTS 00:43:16

 2.  5091 Paula Kubuliņa            RJCJD/ST   00:48:41 +05:25

 3.  1976 Dina Kaupe                Smiltene   00:55:11 +11:55

 4.  5185 Līga Ābelniece            Jaunpiebal 00:55:13 +11:57

 5.  5066 Dace Miezīte              OK AZIMUTS 00:57:20 +14:04

 6.  5038 Elita Šulca               Smiltene   00:57:43 +14:27

 7.     0 Kitija Līgate             ZVOC / VBS 00:59:48 +16:32

 8.     0 Anita Augule              Sigulda    01:26:53 +43:37

V4 Distance (4): 6 KP 2.200km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.     0 Martins Kristers Celms    OK Pūznis  00:24:36

 2.     0 Hugo Pakalns              Probild    00:33:14 +08:38

S4 Distance (4): 6 KP 2.200km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  7070 Jasmīna Pakalne           Probild    00:34:14

 2.     0 Laura Luīze Birzgale      ZVOC       00:39:18 +05:04

IZVēLE ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  1968 Māris Stabiņš             Grundzāle  01:14:00 18p

 2.     0 Ieva Veģere               Ozons      01:03:34 14p

 3.  5201 Pēteris Nulle             OK AZIMUTS 00:58:21 5p

 4.  5207 Arvīds Nulle              OK AZIMUTS 01:01:19 5p

#1 Distance (V1,S1,1): 14 KP 6.200km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  1989 Artūrs Pauliņš            Grundzāle V1       00:39:49

 2.  7099 Ainārs Drozds             Meridiāns V1       00:41:38 +01:49

 3.  2514 Matīss Slikšjānis         RJCJD     V1       00:45:13 +05:24

 4.  1937 Guntis Zīvers             OK AZIMUTSV1       00:46:18 +06:29

 5.  1998 Jurģis Dudelis            BūdaskalnsV1       00:47:40 +07:51

 6.     0 Dagnis Kaņepe             Meridiāns V1       00:50:17 +10:28

 7.  1965 Jānis Nulle               OK AZIMUTSV1       00:51:58 +12:09

 8.  1980 Andris Lapiņš             OK AZIMUTSV1       00:52:04 +12:15

 9.  3777 Māris Vabulnieks          Ape - AlūkV1       00:54:25 +14:36

10.  5192 Māris Zeiļuks             AL Mežs   V1       00:56:38 +16:49

11.  5028 Juris Rudītis             OK AZIMUTSV1       00:59:38 +19:49

12.  1996 Valdemārs Nulle           Blome     V1       00:59:39 +19:50

13.  5170 Valerii Prosolkov         Seda      V1       01:02:38 +22:49

14.  1992 Jānis Nulle               Blome     V1       01:05:52 +26:03

15.  4010 Sarmis Āboliņš            Alūksne - V1       01:12:54 +33:05

16.     0 Vita Skuja                Valmiera  S1       01:16:29 +36:40

17.     0 Jānis Augulis             Sigulda   V1       01:27:55 +48:06

18.  5213 Dzintars Suts             Bez kluba V1       01:31:13 +51:24

19.  5224 Džaneta Suta              ZVOC      S1       01:33:23 +53:34

20.     0 Uģis Beķeris              Ceļotājs  V1       01:41:43 +61:54

#2 Distance (V2,S2,2): 11 KP 4.700km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.    88 Kārlis Magons             Branti    V2       00:39:55

 2.     0 Jānis Līgats              ZVOC      V2       00:41:07 +01:12

 3.  5119 Ralfs Zvaigzne            RJCJD     V2       00:43:05 +03:10

 4.  4020 Aldis Sebris              Sinole    V2       00:43:25 +03:30

 5.  2506 Gatis Jansons             IndividuālV2       00:45:19 +05:24

 6.  3800 Vilnis Veļķeris           OK AlūksneV2       00:46:56 +07:01

 7.     0 Līva Veļķere              OK AlūksneS2       00:47:38 +07:43

 8.  7046 Kaspars Liepiņš           Smiltene  V2       00:50:16 +10:21

 9.  1999 Aldis Lapiņš              OK AZIMUTSV2       00:50:20 +10:25

10.  1956 Aigars Dudelis            AZIMUTS BŪV2       00:50:29 +10:34

11.  7078 Ģirts Pakalns             PRO BILD  V2       00:50:34 +10:39

12.  1986 Vita Cīrule               OK AZIMUTSS2       00:54:54 +14:59

13.  3757 Uldis Bertuks             Alūksne   V2       00:56:51 +16:56

14.  2203 Jānis Biezais             OK AZIMUTSV2       00:57:27 +17:32

15.  5049 Renārs Kļaviņš            RJCJD     V2       00:57:54 +17:59

16.     0 Anda Grāpēna              Valmiera  S2       00:58:43 +18:48

17.  5046 Raivo Gailis              Kauguri   V2       01:00:52 +20:57

18.  1966 Videga Gaigala            OK AZIMUTSS2       01:00:53 +20:58

19.  3613 Dace Ikšele               OK AZIMUTSS2       01:04:49 +24:54

20.     0 Agita Marena              KSK       S2       01:05:11 +25:16

21.  5179 Toms Zvaigzne             RJCJD     V2       02:08:40 +88:45

22.  7106 Kristīne Liene Muižniece  RJCJD     S2       02:10:26 +90:31

      675 Ilmārs Brikmanis          OK AZIMUTSV2       NA      

#3 Distance (V3,S3,3): 8 KP 3.400km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  5102 Daniela Brikmane          OK AZIMUTSS3       00:43:16

 2.  5091 Paula Kubuliņa            RJCJD/ST  S3       00:48:41 +05:25

 3.  3772 Juris Zaķis               OK Pūznis V3       00:54:13 +10:57

 4.  1976 Dina Kaupe                Smiltene  S3       00:55:11 +11:55

 5.  5185 Līga Ābelniece            JaunpiebalS3       00:55:13 +11:57

 6.  5066 Dace Miezīte              OK AZIMUTSS3       00:57:20 +14:04

 7.  2349 Edvīns Berners            A2        V3       00:57:33 +14:17

 8.  5038 Elita Šulca               Smiltene  S3       00:57:43 +14:27

 9.     0 Kitija Līgate             ZVOC / VBSS3       00:59:48 +16:32

10.     0 Anita Augule              Sigulda   S3       01:26:53 +43:37

#4 Distance (V4,S4,4): 6 KP 2.200km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.     0 Martins Kristers Celms    OK Pūznis V4       00:24:36

 2.     0 Hugo Pakalns              Probild   V4       00:33:14 +08:38

 3.  7070 Jasmīna Pakalne           Probild   S4       00:34:14 +09:38

 4.     0 Laura Luīze Birzgale      ZVOC      S4       00:39:18 +14:42

Orientēšanās