Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Azimuta Ziema - 3.kārtas rezultāti

AZIMUTA ZIEMA 3. kārta, Smiltenes novads, Brantu pasts


03.12.2017

Distanču priekšnieks : M.M.Leimanis


V1 Distance (1): 17 KP 6.100 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  2730 Mārtiņš Godiņš            B3         00:51:45

 2.  1988 Jānis Dudelis             Būdaskalns 00:56:44 +04:59

 3.    88 Kārlis Magons             Branti     00:56:57 +05:12

 4.  5031 Rolands Rudītis           OK AZIMUTS 01:00:14 +08:29

 5.   675 Ilmārs Brikmanis          OK AZIMUTS 01:02:42 +10:57

 6.  1965 Jānis Nulle               OK AZIMUTS 01:03:03 +11:18

 7.  5192 Māris Zeiļuks             AL Mežs    01:05:35 +13:50

 8.  1996 Valdemārs Nulle           Blome      01:07:10 +15:25

 9.  5028 Juris Rudītis             OK AZIMUTS 01:08:48 +17:03

10.  1287 Jānis Bormanis            Grundzāle  01:19:07 +27:22

11.  5170 Valerii Prosolkov         Seda       01:22:07 +30:22

12.  7096 Sandis Pētersons          Valmiera   01:23:22 +31:37

13.  4010 Sarmis Āboliņš            Alūksne -  01:27:31 +35:46

14.     0 Dzintars Suts             Bez kluba  01:33:09 +41:24

        0 Dagnis Kaņepe             Meridiāns  DQ      

S1 Distance (1): 17 KP 6.100 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.     0 Vita Skuja                Valmiera   01:23:23

 2.  5224 Džaneta Suta              ZVOC       01:34:59 +11:36

V2 Distance (2): 12 KP 4.300 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  1937 Guntis Zīvers             OK AZIMUTS 00:42:23

 2.  2506 Gatis Jansons             Individuāl 00:44:02 +01:39

 3.  1999 Aldis Lapiņš              OK AZIMUTS 00:44:41 +02:18

 4.  3800 Vilnis Veļķeris           OK Alūknse 00:45:01 +02:38

 5.     0 Jānis Saliņš              Valmiera   00:50:41 +08:18

 6.  5119 Ralfs Zvaigzne            RJCJD      00:52:38 +10:15

 7.  7078 Ģirts Pakalns             PRO BILD   00:53:37 +11:14

 8.  7046 Kaspars Liepiņš           Smiltene   00:57:46 +15:23

     5179 Toms Zvaigzne             RJCJD      DQ      

S2 Distance (2): 12 KP 4.300 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  1966 Videga Gaigala            OK AZIMUTS 00:58:38

 2.     0 Agita Marena              KSK        01:03:40 +05:02

V3 Distance (3): 10 KP 3.200 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.     0 Alvis Miglāvs             ZVOC       00:52:36

 2.     0 Guntars Miglāvs           Burkānciem 00:52:44 +00:08

 3.  3772 Juris Zaķis               OK Pūznis  00:58:27 +05:51

 4.  2349 Edvīns Berners            N/A !!!    00:59:57 +07:21

S3 Distance (3): 10 KP 3.200 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  5113 Viktorija Bruņina         OK AZIMUTS 00:48:58

 2.  3656 Aina Rubene               OK Pūznis  00:53:45 +04:47

 3.  5038 Elita Šulca               Smiltene   01:15:51 +26:53

 4.     0 Anda Grāpēna              Valmiera   01:24:10 +35:12

V4 Distance (4): 6 KP 1.700 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.     0 Valters Mamedovs          RJCJD      00:38:04

        0 Martins Kristers Celms    OK Pūznis  DQ      

IZVēLE ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.     0 Ieva Veģere               Ozons      01:02:42 13p

#1 Distance (V1,S1): 17 KP 6.100 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  2730 Mārtiņš Godiņš            B3        V1       00:51:45

 2.  1988 Jānis Dudelis             BūdaskalnsV1       00:56:44 +04:59

 3.    88 Kārlis Magons             Branti    V1       00:56:57 +05:12

 4.  5031 Rolands Rudītis           OK AZIMUTSV1       01:00:14 +08:29

 5.   675 Ilmārs Brikmanis          OK AZIMUTSV1       01:02:42 +10:57

 6.  1965 Jānis Nulle               OK AZIMUTSV1       01:03:03 +11:18

 7.  5192 Māris Zeiļuks             AL Mežs   V1       01:05:35 +13:50

 8.  1996 Valdemārs Nulle           Blome     V1       01:07:10 +15:25

 9.  5028 Juris Rudītis             OK AZIMUTSV1       01:08:48 +17:03

10.  1287 Jānis Bormanis            Grundzāle V1       01:19:07 +27:22

11.  5170 Valerii Prosolkov         Seda      V1       01:22:07 +30:22

12.  7096 Sandis Pētersons          Valmiera  V1       01:23:22 +31:37

13.     0 Vita Skuja                Valmiera  S1       01:23:23 +31:38

14.  4010 Sarmis Āboliņš            Alūksne - V1       01:27:31 +35:46

15.     0 Dzintars Suts             Bez kluba V1       01:33:09 +41:24

16.  5224 Džaneta Suta              ZVOC      S1       01:34:59 +43:14

        0 Dagnis Kaņepe             Meridiāns V1       DQ      

#2 Distance (V2,S2): 12 KP 4.300 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  1937 Guntis Zīvers             OK AZIMUTSV2       00:42:23

 2.  2506 Gatis Jansons             IndividuālV2       00:44:02 +01:39

 3.  1999 Aldis Lapiņš              OK AZIMUTSV2       00:44:41 +02:18

 4.  3800 Vilnis Veļķeris           OK AlūknseV2       00:45:01 +02:38

 5.     0 Jānis Saliņš              Valmiera  V2       00:50:41 +08:18

 6.  5119 Ralfs Zvaigzne            RJCJD     V2       00:52:38 +10:15

 7.  7078 Ģirts Pakalns             PRO BILD  V2       00:53:37 +11:14

 8.  7046 Kaspars Liepiņš           Smiltene  V2       00:57:46 +15:23

 9.  1966 Videga Gaigala            OK AZIMUTSS2       00:58:38 +16:15

10.     0 Agita Marena              KSK       S2       01:03:40 +21:17

     5179 Toms Zvaigzne             RJCJD     V2       DQ      

#3 Distance (V3,S3): 10 KP 3.200 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  5113 Viktorija Bruņina         OK AZIMUTSS3       00:48:58

 2.     0 Alvis Miglāvs             ZVOC      V3       00:52:36 +03:38

 3.     0 Guntars Miglāvs           BurkānciemV3       00:52:44 +03:46

 4.  3656 Aina Rubene               OK Pūznis S3       00:53:45 +04:47

 5.  3772 Juris Zaķis               OK Pūznis V3       00:58:27 +09:29

 6.  2349 Edvīns Berners            N/A !!!   V3       00:59:57 +10:59

 7.  5038 Elita Šulca               Smiltene  S3       01:15:51 +26:53

 8.     0 Anda Grāpēna              Valmiera  S3       01:24:10 +35:12

#4 Distance (V4,S4): 6 KP 1.700 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.     0 Valters Mamedovs          RJCJD     V4       00:38:04

        0 Martins Kristers Celms    OK Pūznis V4       DQ      

Orientēšanās