Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Azimuta Ziema - 7.kārtas rezultāti

AZIMUTA ZIEMA 7. kārta, Smiltenes novads, Kalnamuiža

07.01.2018

Distanču priekšnieks : M.M.Leimanis

S1 Distance (1): 21 KP 6.600km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  5224 Džaneta Suta              ZVOC       01:18:21

V1 Distance (1): 21 KP 6.600km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  7099 Ainārs Drozds             Meridiāns  00:38:44

 2.  1980 Andris Lapiņš             OK AZIMUTS 00:44:58 +06:14

 3.  5031 Rolands Rudītis           OK AZIMUTS 00:47:05 +08:21

 4.  1937 Guntis Zīvers             OK AZIMUTS 00:47:13 +08:29

 5.  5192 Māris Zeiļuks             AL Mežs    00:51:26 +12:42

 6.  8897 Dagnis Kaņepe             Meridiāns  00:52:08 +13:24

 7.  1960 Uldis Velps               VSK NOSKRI 00:52:16 +13:32

 8.   675 Ilmārs Brikmanis          OK AZIMUTS 00:53:43 +14:59

 9.  4184 Raivis Grīviņš                       00:54:15 +15:31

10.  1996 Valdemārs Nulle           Blome      00:54:43 +15:59

11.  3777 Māris Vabulnieks          Ape - Alūk 00:55:10 +16:26

12.  1965 Jānis Nulle               OK AZIMUTS 00:55:57 +17:13

13.  1984 Aigars Savickis           OK AZIMUTS 00:57:25 +18:41

14.  5028 Juris Rudītis             OK AZIMUTS 01:01:45 +23:01

15.  8907 Kristaps Dzvinko          Valmiera   01:03:58 +25:14

16.  4010 Sarmis Āboliņš            Alūksne    01:10:06 +31:22

17.  5213 Dzintars Suts             Bez kluba  01:22:05 +43:21

S2 Distance (2): 16 KP 5.400km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  1986 Vita Cīrule               OK AZIMUTS 00:41:12

 2.  7047 Krista Ķelpa              AZIMUTS OK 00:51:26 +10:14

 3.  3769 Līga Vabulniece           Ape        00:56:01 +14:49

 4.  8895 Anda Grāpēna              Individuāl 00:57:36 +16:24

 5.  3684 Inese Žīgure              Ilzene     01:01:05 +19:53

 6.  8902 Agita Marena              KSK        01:02:42 +21:30

V2 Distance (2): 16 KP 5.400km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  5170 Valerii Prosolkov         Seda       00:37:45

 2.  5119 Ralfs Zvaigzne            RJCJD      00:39:38 +01:53

 3.  2506 Gatis Jansons             Individuāl 00:42:10 +04:25

 4.    88 Kārlis Magons             Branti     00:42:22 +04:37

 5.  5179 Toms Zvaigzne             RJCJD      00:43:19 +05:34

 6.  3800 Vilnis Veļķeris           OK Alūksne 00:46:59 +09:14

 7.  5049 Renārs Kļaviņš            RJCJD      00:47:11 +09:26

 8.  1999 Aldis Lapiņš              OK AZIMUTS 00:48:28 +10:43

 9.  7078 Ģirts Pakalns             PRO BILD   00:51:10 +13:25

10.  7046 Kaspars Liepiņš           Smiltene   00:59:32 +21:47

11.  5184 Juris Krūmiņš             Smiltene   01:28:07 +50:22

S3 Distance (3): 12 KP 3.400km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  1977 Zanda Stabiņa             RJCJD      00:41:45

 2.  5102 Daniela Brikmane          OK AZIMUTS 00:43:19 +01:34

 3.  5091 Paula Kubuliņa            RJCJD/ST   00:49:11 +07:26

 4.  3776 Sindija Žīgure            Ilzene     00:50:38 +08:53

 5.  8892 Agnija Briedīte           RJCJD/Pūzn 00:55:35 +13:50

 6.  3656 Aina Rubene               OK Pūznis  00:58:10 +16:25

 7.  1966 Videga Gaigala            OK AZIMUTS 01:02:55 +21:10

 8.  1208 Linda Krēsliņa            Lejasciems 01:03:33 +21:48

V3 Distance (3): 12 KP 3.400km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  5218 Jānis Pētersons           Smiltenes  00:41:01

 2.  1953 Māris Lapiņš              OK AZIMUTS 00:43:24 +02:23

 3.     0 Jānis Zālītis             OK Meridiā 00:52:17 +11:16

 4.  3772 Juris Zaķis               OK Pūznis  01:06:03 +25:02

S4 Distance (4): 5 KP 2.500km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  2640 Dārta Velika              TESPARS    01:00:51

V4 Distance (4): 5 KP 2.500km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  8913 Valters Mamedaus          Gulbene    00:28:40

IZVēLE ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  1968 Māris Stabiņš             Grundzāle  00:53:29 18p

 2.  5301 Niklāvs Dravants          CJS        00:59:43 15p

 3.  8896 Ieva Veģere               Ozons      01:01:08 15p

 4.  5304 Mārtiņš Dravants          Zosēni     00:59:45 14p

 5.  1204 Daiga Krēsliņa            OK Pūzis   00:50:17 13p

 6.  1976 Dina Kaupe                Smiltene   00:52:34 8p

#1 Distance (S1,V1,1): 21 KP 6.600km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  7099 Ainārs Drozds             Meridiāns V1       00:38:44

 2.  1980 Andris Lapiņš             OK AZIMUTSV1       00:44:58 +06:14

 3.  5031 Rolands Rudītis           OK AZIMUTSV1       00:47:05 +08:21

 4.  1937 Guntis Zīvers             OK AZIMUTSV1       00:47:13 +08:29

 5.  5192 Māris Zeiļuks             AL Mežs   V1       00:51:26 +12:42

 6.  8897 Dagnis Kaņepe             Meridiāns V1       00:52:08 +13:24

 7.  1960 Uldis Velps               VSK NOSKRIV1       00:52:16 +13:32

 8.   675 Ilmārs Brikmanis          OK AZIMUTSV1       00:53:43 +14:59

 9.  4184 Raivis Grīviņš                      V1       00:54:15 +15:31

10.  1996 Valdemārs Nulle           Blome     V1       00:54:43 +15:59

11.  3777 Māris Vabulnieks          Ape - AlūkV1       00:55:10 +16:26

12.  1965 Jānis Nulle               OK AZIMUTSV1       00:55:57 +17:13

13.  1984 Aigars Savickis           OK AZIMUTSV1       00:57:25 +18:41

14.  5028 Juris Rudītis             OK AZIMUTSV1       01:01:45 +23:01

15.  8907 Kristaps Dzvinko          Valmiera  V1       01:03:58 +25:14

16.  4010 Sarmis Āboliņš            Alūksne   V1       01:10:06 +31:22

17.  5224 Džaneta Suta              ZVOC      S1       01:18:21 +39:37

18.  5213 Dzintars Suts             Bez kluba V1       01:22:05 +43:21

#2 Distance (S2,V2,2): 16 KP 5.400km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  5170 Valerii Prosolkov         Seda      V2       00:37:45

 2.  5119 Ralfs Zvaigzne            RJCJD     V2       00:39:38 +01:53

 3.  1986 Vita Cīrule               OK AZIMUTSS2       00:41:12 +03:27

 4.  2506 Gatis Jansons             IndividuālV2       00:42:10 +04:25

 5.    88 Kārlis Magons             Branti    V2       00:42:22 +04:37

 6.  5179 Toms Zvaigzne             RJCJD     V2       00:43:19 +05:34

 7.  3800 Vilnis Veļķeris           OK AlūksneV2       00:46:59 +09:14

 8.  5049 Renārs Kļaviņš            RJCJD     V2       00:47:11 +09:26

 9.  1999 Aldis Lapiņš              OK AZIMUTSV2       00:48:28 +10:43

10.  7078 Ģirts Pakalns             PRO BILD  V2       00:51:10 +13:25

11.  7047 Krista Ķelpa              AZIMUTS OKS2       00:51:26 +13:41

12.  3769 Līga Vabulniece           Ape       S2       00:56:01 +18:16

13.  8895 Anda Grāpēna              IndividuālS2       00:57:36 +19:51

14.  7046 Kaspars Liepiņš           Smiltene  V2       00:59:32 +21:47

15.  3684 Inese Žīgure              Ilzene    S2       01:01:05 +23:20

16.  8902 Agita Marena              KSK       S2       01:02:42 +24:57

17.  5184 Juris Krūmiņš             Smiltene  V2       01:28:07 +50:22

#3 Distance (S3,V3,3): 12 KP 3.400km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  5218 Jānis Pētersons           Smiltenes V3       00:41:01

 2.  1977 Zanda Stabiņa             RJCJD     S3       00:41:45 +00:44

 3.  5102 Daniela Brikmane          OK AZIMUTSS3       00:43:19 +02:18

 4.  1953 Māris Lapiņš              OK AZIMUTSV3       00:43:24 +02:23

 5.  5091 Paula Kubuliņa            RJCJD/ST  S3       00:49:11 +08:10

 6.  3776 Sindija Žīgure            Ilzene    S3       00:50:38 +09:37

 7.     0 Jānis Zālītis             OK MeridiāV3       00:52:17 +11:16

 8.  8892 Agnija Briedīte           RJCJD/PūznS3       00:55:35 +14:34

 9.  3656 Aina Rubene               OK Pūznis S3       00:58:10 +17:09

10.  1966 Videga Gaigala            OK AZIMUTSS3       01:02:55 +21:54

11.  1208 Linda Krēsliņa            LejasciemsS3       01:03:33 +22:32

12.  3772 Juris Zaķis               OK Pūznis V3       01:06:03 +25:02

#4 Distance (S4,V4,4): 5 KP 2.500km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  8913 Valters Mamedaus          Gulbene   V4       00:28:40

 2.  2640 Dārta Velika              TESPARS   S4       01:00:51 +32:11

Orientēšanās