Azimuta Ziema - 8.kārtas rezultāti

AZIMUTA ZIEMA 8. kārta, Smiltenes novads, Vidzeme

14.01.2018

Distanču priekšnieks : M.M.Leimanis


S1 Distance (1): 24 KP 5.600km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  5224 Džaneta Suta              ZVOC       01:05:51

V1 Distance (1): 24 KP 5.600km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  7099 Ainārs Drozds             Meridiāns  00:34:03

 2.  1937 Guntis Zīvers             OK AZIMUTS 00:44:11 +10:08

 3.  1980 Andris Lapiņš             OK AZIMUTS 00:44:16 +10:13

 4.  8897 Dagnis Kaņepe             Meridiāns  00:44:19 +10:16

 5.  2640 Māris Veliks              TESPARS    00:48:32 +14:29

 6.  7095 Jānis Riža                Concorde   00:48:37 +14:34

 7.  1965 Jānis Nulle               OK AZIMUTS 00:48:48 +14:45

 8.   675 Ilmārs Brikmanis          OK AZIMUTS 00:50:13 +16:10

 9.  3777 Māris Vabulnieks          Ape - Alūk 00:50:40 +16:37

10.  5028 Juris Rudītis             OK AZIMUTS 00:53:44 +19:41

11.  4010 Sarmis Āboliņš            OK Alūksne 00:56:06 +22:03

12.  5213 Dzintars Suts             Bez kluba  01:01:19 +27:16

13.  5184 Juris Krūmiņš             Smiltene   01:55:27 +81:24

     1960 Uldis Velps               VSK NOSKRI DQ      

     1984 Aigars Savickis           OK AZIMUTS DQ      

S2 Distance (2): 19 KP 4.800km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  1986 Vita Cīrule               OK AZIMUTS 00:48:02

 2.  8895 Anda Grāpēna              Individuāl 00:48:35 +00:33

 3.  1204 Daiga Krēsliņa            OK Pūznis  01:00:05 +12:03

 4.  3769 Līga Vabulniece           Ape        01:07:44 +19:42

V2 Distance (2): 19 KP 4.800km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    88 Kārlis Magons             Branti     00:42:07

 2.  5170 Valerii Prosolkov         Seda       00:42:10 +00:03

 3.     0 Edgars Bremze             OK Ogre    00:53:54 +11:47

 4.  7078 Ģirts Pakalns             PRO BILD   00:58:48 +16:41

 5.  1999 Aldis Lapiņš              OK AZIMUTS 00:59:10 +17:03

 6.  7008 Austris Lepiksons         Alus sala  01:13:36 +31:29

 7.     0 Dainis Kadils             OK Pūznis  01:46:29 +64:22

     2506 Gatis Jansons             Individuāl DQ      

S3 Distance (3): 15 KP 3.300km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  5113 Viktorija Bruņina         OK AZIMUTS 00:40:25

 2.  5038 Elita Šulca               Smiltene   00:58:15 +17:50

 3.  5066 Dace Miezīte              OK AZIMUTS 01:00:44 +20:19

 4.     0 Alise Rubene - Dūne       OK Pūznis  01:03:27 +23:02

 5.  3656 Aina Rubene               OK Pūznis  01:03:28 +23:03

V3 Distance (3): 15 KP 3.300km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  5218 Jānis Pētersons           Smiltenes  00:49:29

 2.  3772 Juris Zaķis               OK Pūznis  00:51:52 +02:23

S4 Distance (4): 6 KP 1.400km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.     0 Elīza Bremze              OK Ogre    00:32:56

 2.     0 Elma Bremze               OK Ogre    00:48:48 +15:52

 3.     0 Elēna Bremze              OK Ogre    00:49:02 +16:06

V4 Distance (4): 6 KP 1.400km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  8913 Valters Mamedaus          Gulbene    00:23:14

IZVēLE ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  1968 Māris Stabiņš             Grundzāle  00:48:50 22p

 2.  5301 Niklāvs Dravants          CJS        01:18:52 22p

 3.  5304 Mārtiņš Dravants          Zosēni     01:19:02 22p

 4.  8896 Ieva Veģere               Ozons      00:59:46 20p

 5.  1966 Videga Gaigala            OK AZIMUTS 00:49:12 15p

 6.  1901 Andra Veita               Individuāl 00:36:04 4p

#1 Distance (S1,V1): 24 KP 5.600km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  7099 Ainārs Drozds             Meridiāns V1       00:34:03

 2.  1937 Guntis Zīvers             OK AZIMUTSV1       00:44:11 +10:08

 3.  1980 Andris Lapiņš             OK AZIMUTSV1       00:44:16 +10:13

 4.  8897 Dagnis Kaņepe             Meridiāns V1       00:44:19 +10:16

 5.  2640 Māris Veliks              TESPARS   V1       00:48:32 +14:29

 6.  7095 Jānis Riža                Concorde  V1       00:48:37 +14:34

 7.  1965 Jānis Nulle               OK AZIMUTSV1       00:48:48 +14:45

 8.   675 Ilmārs Brikmanis          OK AZIMUTSV1       00:50:13 +16:10

 9.  3777 Māris Vabulnieks          Ape - AlūkV1       00:50:40 +16:37

10.  5028 Juris Rudītis             OK AZIMUTSV1       00:53:44 +19:41

11.  4010 Sarmis Āboliņš            OK AlūksneV1       00:56:06 +22:03

12.  5213 Dzintars Suts             Bez kluba V1       01:01:19 +27:16

13.  5224 Džaneta Suta              ZVOC      S1       01:05:51 +31:48

14.  5184 Juris Krūmiņš             Smiltene  V1       01:55:27 +81:24

     1984 Aigars Savickis           OK AZIMUTSV1       DQ      

     1960 Uldis Velps               VSK NOSKRIV1       DQ      

#2 Distance (S2,V2): 19 KP 4.800km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.    88 Kārlis Magons             Branti    V2       00:42:07

 2.  5170 Valerii Prosolkov         Seda      V2       00:42:10 +00:03

 3.  1986 Vita Cīrule               OK AZIMUTSS2       00:48:02 +05:55

 4.  8895 Anda Grāpēna              IndividuālS2       00:48:35 +06:28

 5.     0 Edgars Bremze             OK Ogre   V2       00:53:54 +11:47

 6.  7078 Ģirts Pakalns             PRO BILD  V2       00:58:48 +16:41

 7.  1999 Aldis Lapiņš              OK AZIMUTSV2       00:59:10 +17:03

 8.  1204 Daiga Krēsliņa            OK Pūznis S2       01:00:05 +17:58

 9.  3769 Līga Vabulniece           Ape       S2       01:07:44 +25:37

10.  7008 Austris Lepiksons         Alus sala V2       01:13:36 +31:29

11.     0 Dainis Kadils             OK Pūznis V2       01:46:29 +64:22

     2506 Gatis Jansons             IndividuālV2       DQ      

#3 Distance (S3,V3): 15 KP 3.300km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  5113 Viktorija Bruņina         OK AZIMUTSS3       00:40:25

 2.  5218 Jānis Pētersons           Smiltenes V3       00:49:29 +09:04

 3.  3772 Juris Zaķis               OK Pūznis V3       00:51:52 +11:27

 4.  5038 Elita Šulca               Smiltene  S3       00:58:15 +17:50

 5.  5066 Dace Miezīte              OK AZIMUTSS3       01:00:44 +20:19

 6.     0 Alise Rubene - Dūne       OK Pūznis S3       01:03:27 +23:02

 7.  3656 Aina Rubene               OK Pūznis S3       01:03:28 +23:03

#4 Distance (S4,V4): 6 KP 1.400km km ^


  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  8913 Valters Mamedaus          Gulbene   V4       00:23:14

 2.     0 Elīza Bremze              OK Ogre   S4       00:32:56 +09:42

 3.     0 Elma Bremze               OK Ogre   S4       00:48:48 +25:34

 4.     0 Elēna Bremze              OK Ogre   S4       00:49:02 +25:48


8. kārtas rezultāti ar laikiem ŠEIT


kopvērtējums ŠEIT

Orientēšanās