FOTO: Azimuta vasaras rezultāti

Šis ir ne tikai jaunas sezonas sākums. Šis ir Azimuta vasaras 5 gads un gads, kas sācies ar lielu sirsnību un lieliem PALDIES.

Iepriekšējie četri Azimuta vasaras seriāla gadi ir bijuši stabili un labi gadi, kas kalpojuši par iedvesmu.

Šīs sezonas pirmā kārta norisinājās pie Niedrāja ezera, kurā startēja 125 dalībnieki, kuri bija mērojuši ceļu no Smiltenes, Alūksnes, Apes, Jaunpiebalgas, Valmieras, Raunas, Zosēniem, Rīgas un pat Igaunijas.

Šogad starp dalībniekiem, kuri startējuši visās septiņās Azimuta vasaras, kārtās tiks izlozēti divi Silva Race Left kompasi, kā arī citas patīkamas balvas. Dalībnieki, kuri būs startējuši vismaz piecās seriāla kārtās, tiks apbalvoti ar diplomiem un balvām, kā arī tie, kuri būs labāko trijniekā, tiks apbalvoti ar medaļām.

Zinu, ka katrs no dalībniekiem ir pielicis daudz pūles, lai šis sporta pasākums būtu patiešām izdevies. Liela pateicība visiem Azimuta vasaras dalībniekiem par paveiktajām, enerģiju un neizsīkstošo entuziasmu!

Neapšaubāmi, svarīgākais ir un būs katrs dalībnieks, mana spēja piepildīt viņa gaidas, pārsteigt viņu ar jaunām un neparastām distancēm.

Tiekamies nākamajā kārtā 5. jūlijā Silvā!

REZULTĀTI

AZIMUTA VASARA 2017, 1. kārta, Niedrāja ezers


28.06.2017.

Distanču priekšnieks : M.M.Leimanis


VA Distance (1): 21 KP 8.100km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  1973 Otārs Putrālis            OK AZIMUTS 00:54:51

 2.  2514 Matīss Slikšjānis         RJCJD      00:56:11 +01:20

 3.  1980 Andris Lapiņš             OK AZIMUTS 00:58:00 +03:09

 4.     0 Dagnis Kaņepe             Meridiāns  01:01:20 +06:29

 5.     0 Jānis Umurs               Alūksne -  01:07:29 +12:38

 6.  4228 Edgars Kokorevičs         ind.       01:07:38 +12:47

 7.  7096 Sandis Pētersons          Valmiera   01:10:43 +15:52

 8.  7095 Jānis Riža                Concorde   01:12:07 +17:16

 9.  1287 Jānis Bormanis            Grundzāle  01:15:48 +20:57

VB Distance (2): 16 KP 6.800km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  4020 Aldis Sebris              Sinoles sū 00:54:34

 2.  5192 Māris Zeiļuks             AL Mežs    00:57:10 +02:36

 3.  5065 Kalvis Punte              OK AZIMUTS 01:01:37 +07:03

 4.  5304 Mārtiņš Dravants          Zosēni     01:02:22 +07:48

 5.  5064 Kaspars Lārmanis          Aumeisteri 01:03:26 +08:52

 6.  2631 Druvis Čakārnis           Smiltene   01:09:17 +14:43

 7.  7046 Kaspars Liepiņš           Smiltene   01:22:30 +27:56

 8.  5170 Valerii Prosolkov         Seda       01:32:48 +38:14

 9.     0 Aldis Skraučs             Corko      01:51:16 +56:42

V35 Distance (2): 16 KP 6.800km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  3689 Raivis Kalniņš            Alūksne -  00:47:43

 2.  3777 Māris Vabulnieks          Ape - Alūk 00:54:00 +06:17

 3.     0 Agris Kramiņš             Corko      00:56:55 +09:12

 4.   675 Ilmārs Brikmanis          OK AZIMUTS 00:58:29 +10:46

 5.  5107 Dainis Bormanis           OK AZIMUTS 00:59:19 +11:36

 6.  5092 Vilnis Gailis             Burkānciem 01:02:28 +14:45

 7.     0 Arvis Solims              NBS KS     01:06:05 +18:22

 8.  7008 Austris Lepiksons         Alus sala  01:21:13 +33:30

 9.  5188 Kaspars Abuls             OK AZIMUTS 01:36:41 +48:58

SA Distance (3): 15 KP 5.000km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  6622 Laura Savicka             Azimuts OK 00:40:06

 2.  1986 Vita Cīrule               OK AZIMUTS 00:45:15 +05:09

 3.  1966 Videga Gaigala            OK AZIMUTS 00:50:21 +10:15

 4.  7094 Inese Kokorēviča          Individuāl 00:54:39 +14:33

V45 Distance (3): 15 KP 5.000km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  1937 Guntis Zīvers             OK AZIMUTS 00:37:54

 2.  1968 Māris Stabiņš             Grundzāle  00:41:33 +03:39

 3.  5028 Juris Rudītis             OK AZIMUTS 00:48:37 +10:43

 4.  1984 Aigars Savickis           OK AZIMUTS 00:48:58 +11:04

 5.  1962 Guntars Cīrulis           OK AZIMUTS 00:49:02 +11:08

 6.  4010 Sarmis Āboliņš            Alūksne -  00:58:21 +20:27

V55 Distance (3): 15 KP 5.000km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  1999 Aldis Lapiņš              OK AZIMUTS 00:44:54

 2.    48 Ilmārs Limbēns            Sigulda    00:46:07 +01:13

 3.    88 Kārlis Magons             Branti     00:46:16 +01:22

 4.  2203 Jānis Biezais             OK AZIMUTS 00:47:42 +02:48

 5.  1953 Māris Lapiņš              OK AZIMUTS 00:49:44 +04:50

 6.     0 Juri Merirand             OTEPAA     00:56:15 +11:21

 7.  3757 Uldis Bertuks             Alūksne    00:56:32 +11:38

 8.  2506 Gatis Jansons             Individuāl 00:56:50 +11:56

 9.  7034 Viesturs Ziediņš          Amatciems  01:04:13 +19:19

V16 Distance (3): 15 KP 5.000km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  3762 Austris Kalniņš           RJCJD      00:38:59

 2.  5119 Ralfs Zvaigzne            RJCJD      00:50:41 +11:42

 3.  2689 Renārs Akmins             RJCJD      00:55:57 +16:58

 4.  5049 Renārs Kļaviņš            RJCJD      00:56:28 +17:29

S35 Distance (3): 15 KP 5.000km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  3613 Dace Ikšele               OK AZIMUTS 00:50:41

 2.  3684 Inese Žīgure              Ilzene     00:58:41 +08:00

 3.  7090 Aija Dēliņa               Individuāl 01:11:08 +20:27

SB Distance (4): 11 KP 3.900km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  5302 Guna Vīlistere            Ērģeme     00:41:07

 2.  2522 Antra Ķikute              Ķikuti-99  00:44:46 +03:39

 3.  5113 Viktorija Bruņina         OK AZIMUTS 00:45:49 +04:42

 4.  5182 Jana Marta Ivanovska      Azimuts OK 00:46:34 +05:27

 5.  7047 Krista Ķelpa              AZIMUTS OK 00:46:52 +05:45

 6.     0 Sindija Žīgure            Ilzene     00:53:27 +12:20

 7.  5063 Sanita Lārmane            OK AZIMUTS 00:57:07 +16:00

 8.  5038 Elita Šulca               Smiltene   01:00:29 +19:22

 9.     0 Dace Kārkliņa             Ilzene     01:04:06 +22:59

10.  7092 Nora Baranovska           Individuāl 01:04:44 +23:37

11.  7091 Tīna Baranovska           Individuāl 01:10:24 +29:17

S45 Distance (4): 11 KP 3.900km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  5303 Gunita Ķelpa              Vidaga     00:50:28

 2.  2696 Ilze Zariņa               Jaunpiebal 00:57:20 +06:52

 3.  3769 Līga Vabulniece           N/A !!!    00:58:36 +08:08

 4.  5185 Līga Ābelniece            Jaunpiebal 01:00:43 +10:15

S16 Distance (4): 11 KP 3.900km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  1977 Zanda Stabiņa             RJCJD      00:42:14

 2.  1951 Dārta Cīrule              OK AZIMUTS 00:50:47 +08:33

 3.  2667 Annija Slikšjāne          Grundzāle  00:52:14 +10:00

 4.  5181 Kaiva Sileniece           Azimuts OK 00:58:17 +16:03

VC Distance (4): 11 KP 3.900km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  2684 Nils Johansons            Individuāl 00:35:05

 2.  7078 Ģirts Pakalns             Individuāl 00:52:07 +17:02

 3.  5218 Jānis Pētersons           Smiltenes  00:59:21 +24:16

 4.  7036 Ansis Rudzītis            Rauna      01:10:40 +35:35

V14 Distance (4): 11 KP 3.900km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  5080 Pēteris Gailis            ZVOC       00:44:22

 2.  5204 Ginters Ķelps             Grundzāle  00:49:19 +04:57

 3.  7045 Ansis Rudzītis            Rauna      01:10:40 +26:18

 4.  7021 Eduards Šveicers          RJCJD      02:12:05 +87:43

 5.  7044 Rihards Zelis             RJCJD      02:12:14 +87:52

S55 Distance (5): 9 KP 3.500km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  3723 Ārija Bertuka             Alūksne -  00:53:43

 2.  2618 Sarmīte Vlodare           OK Pūznis  00:55:16 +01:33

 3.  1901 Andra Veita               Individuāl 01:01:14 +07:31

 4.     0 Tiina Rillo               EST        01:08:24 +14:41

SC Distance (5): 9 KP 3.500km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  3773 Karīna Harkina            Gaujiena   00:36:31

 2.  5066 Dace Miezīte              OK AZIMUTS 01:01:35 +25:04

 3.  5085 Lāsma Vilkasta            OK AZIMUTS 01:03:29 +26:58

 4.     0 Marina Grīnberga          Jaunpiebal 01:09:10 +32:39

 5.  2694 Sarmīte Daudziete         Blome      01:10:01 +33:30

V65 Distance (5): 9 KP 3.500km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  3772 Juris Zaķis               OK Pūznis  00:49:01

 2.  6600 Agris Kronbergs           Variņi     00:51:05 +02:04

S14 Distance (5): 9 KP 3.500km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  6607 Agnese Jaunmuktāne        Azimuts OK 00:33:23

 2.  6617 Madara Celma              OK AZIMUTS 00:44:42 +11:19

 3.  6606 Anda Jaunmuktāne          Azimuts OK 00:48:42 +15:19

S12 Distance (6): 7 KP 2.300km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  5190 Elīza Zeiļuka             Azimuts OK 00:27:08

        0 Zane Kramiņa              Corko      DQ      

V12 Distance (6): 7 KP 2.300km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  4041 Uvis Sproģis              RJCJD      00:16:25

 2.  4039 Kristers Lārmanis         RJCJD      00:21:06 +04:41

 3.  4037 Ģirts Harkins             Grundzāle  00:21:26 +05:01

 4.  6614 Jānis Ošiņš               Azimuts OK 00:25:21 +08:56

 5.  7019 Markuss Jānis Pommers     Grundzāle  00:27:19 +10:54

 6.  5143 Dainārs Bušs              Grundzāle  00:29:18 +12:53

     6601 Dāvis Grabovskis          Azimuts OK DQ      

SI Distance (6): 7 KP 2.300km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.     0 Inga Vēvere               Smiltene   00:34:09

 2.  7093 Ilga Kokorēviča           Individuāl 00:57:17 +23:08

S10 Distance (7): 5 KP 1.300km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.     0 Nikola Patalujeva         Rīga       00:11:57

 2.  7037 Kristīne Rudzīte          Rauna      00:13:17 +01:20

 3.  5111 Anete Stabiņa             Grundzāle  00:13:53 +01:56

 4.  5205 Marta Morīte              Grundzāle  00:14:03 +02:06

 5.  5097 Kitija Abula              Grundzāle  00:16:39 +04:42

 6.  5202 Elīna Bačka               Grundzāle  00:17:03 +05:06

 7.  5203 Ginta Ābeltiņa            Grundzāle  00:17:28 +05:31

 8.     0 Emīlija Dravante          CJS        00:21:03 +09:06

 9.  4045 Marta Kalniņa             Alūksne -  00:25:16 +13:19

V10 Distance (7): 5 KP 1.300km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.  5187 Adrians Zaķis             Azimuts OK 00:11:12

 2.  5122 Matīss Kalniņš            Grundzāle  00:11:39 +00:27

 3.  7080 Guntis Rudzītis           Rauna      00:13:15 +02:03

 4.     0 Renārs Žīgurs             Ilzene     00:16:07 +04:55

 5.     0 Matīss Salmiņš            Ilzene     00:16:12 +05:00

 6.     0 Miķelis Salmiņš           Ilzene     00:16:15 +05:03

 7.  5180 Pauls Grabovskis          Azimuts OK 00:18:13 +07:01

 8.  5301 Niklāvs Dravants          CJS        00:20:53 +09:41

 9.  5212 Emīls Tarass              Azimuts OK 00:24:03 +12:51

10.  7030 Jēkabs Slikšjānis         Grundzāle  00:31:37 +20:25

#1 Distance (VA,1): 21 KP 8.100km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  1973 Otārs Putrālis            OK AZIMUTSVA       00:54:51

 2.  2514 Matīss Slikšjānis         RJCJD     VA       00:56:11 +01:20

 3.  1980 Andris Lapiņš             OK AZIMUTSVA       00:58:00 +03:09

 4.     0 Dagnis Kaņepe             Meridiāns VA       01:01:20 +06:29

 5.     0 Jānis Umurs               Alūksne - VA       01:07:29 +12:38

 6.  4228 Edgars Kokorevičs         ind.      VA       01:07:38 +12:47

 7.  7096 Sandis Pētersons          Valmiera  VA       01:10:43 +15:52

 8.  7095 Jānis Riža                Concorde  VA       01:12:07 +17:16

 9.  1287 Jānis Bormanis            Grundzāle VA       01:15:48 +20:57

#2 Distance (VB,V35,2): 16 KP 6.800km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  3689 Raivis Kalniņš            Alūksne - V35      00:47:43

 2.  3777 Māris Vabulnieks          Ape - AlūkV35      00:54:00 +06:17

 3.  4020 Aldis Sebris              Sinoles sūVB       00:54:34 +06:51

 4.     0 Agris Kramiņš             Corko     V35      00:56:55 +09:12

 5.  5192 Māris Zeiļuks             AL Mežs   VB       00:57:10 +09:27

 6.   675 Ilmārs Brikmanis          OK AZIMUTSV35      00:58:29 +10:46

 7.  5107 Dainis Bormanis           OK AZIMUTSV35      00:59:19 +11:36

 8.  5065 Kalvis Punte              OK AZIMUTSVB       01:01:37 +13:54

 9.  5304 Mārtiņš Dravants          Zosēni    VB       01:02:22 +14:39

10.  5092 Vilnis Gailis             BurkānciemV35      01:02:28 +14:45

11.  5064 Kaspars Lārmanis          AumeisteriVB       01:03:26 +15:43

12.     0 Arvis Solims              NBS KS    V35      01:06:05 +18:22

13.  2631 Druvis Čakārnis           Smiltene  VB       01:09:17 +21:34

14.  7008 Austris Lepiksons         Alus sala V35      01:21:13 +33:30

15.  7046 Kaspars Liepiņš           Smiltene  VB       01:22:30 +34:47

16.  5170 Valerii Prosolkov         Seda      VB       01:32:48 +45:05

17.  5188 Kaspars Abuls             OK AZIMUTSV35      01:36:41 +48:58

18.     0 Aldis Skraučs             Corko     VB       01:51:16 +63:33

#3 Distance (SA,V45,V55,V16,S35,3): 15 KP 5.000km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  1937 Guntis Zīvers             OK AZIMUTSV45      00:37:54

 2.  3762 Austris Kalniņš           RJCJD     V16      00:38:59 +01:05

 3.  6622 Laura Savicka             Azimuts OKSA       00:40:06 +02:12

 4.  1968 Māris Stabiņš             Grundzāle V45      00:41:33 +03:39

 5.  1999 Aldis Lapiņš              OK AZIMUTSV55      00:44:54 +07:00

 6.  1986 Vita Cīrule               OK AZIMUTSSA       00:45:15 +07:21

 7.    48 Ilmārs Limbēns            Sigulda   V55      00:46:07 +08:13

 8.    88 Kārlis Magons             Branti    V55      00:46:16 +08:22

 9.  2203 Jānis Biezais             OK AZIMUTSV55      00:47:42 +09:48

10.  5028 Juris Rudītis             OK AZIMUTSV45      00:48:37 +10:43

11.  1984 Aigars Savickis           OK AZIMUTSV45      00:48:58 +11:04

12.  1962 Guntars Cīrulis           OK AZIMUTSV45      00:49:02 +11:08

13.  1953 Māris Lapiņš              OK AZIMUTSV55      00:49:44 +11:50

14.  1966 Videga Gaigala            OK AZIMUTSSA       00:50:21 +12:27

15.  3613 Dace Ikšele               OK AZIMUTSS35      00:50:41 +12:47

15.  5119 Ralfs Zvaigzne            RJCJD     V16      00:50:41 +12:47

17.  7094 Inese Kokorēviča          IndividuālSA       00:54:39 +16:45

18.  2689 Renārs Akmins             RJCJD     V16      00:55:57 +18:03

19.     0 Juri Merirand             OTEPAA    V55      00:56:15 +18:21

20.  5049 Renārs Kļaviņš            RJCJD     V16      00:56:28 +18:34

21.  3757 Uldis Bertuks             Alūksne   V55      00:56:32 +18:38

22.  2506 Gatis Jansons             IndividuālV55      00:56:50 +18:56

23.  4010 Sarmis Āboliņš            Alūksne - V45      00:58:21 +20:27

24.  3684 Inese Žīgure              Ilzene    S35      00:58:41 +20:47

25.  7034 Viesturs Ziediņš          Amatciems V55      01:04:13 +26:19

26.  7090 Aija Dēliņa               IndividuālS35      01:11:08 +33:14

#4 Distance (SB,S45,S16,VC,V14,4): 11 KP 3.900km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  2684 Nils Johansons            IndividuālVC       00:35:05

 2.  5302 Guna Vīlistere            Ērģeme    SB       00:41:07 +06:02

 3.  1977 Zanda Stabiņa             RJCJD     S16      00:42:14 +07:09

 4.  5080 Pēteris Gailis            ZVOC      V14      00:44:22 +09:17

 5.  2522 Antra Ķikute              Ķikuti-99 SB       00:44:46 +09:41

 6.  5113 Viktorija Bruņina         OK AZIMUTSSB       00:45:49 +10:44

 7.  5182 Jana Marta Ivanovska      Azimuts OKSB       00:46:34 +11:29

 8.  7047 Krista Ķelpa              AZIMUTS OKSB       00:46:52 +11:47

 9.  5204 Ginters Ķelps             Grundzāle V14      00:49:19 +14:14

10.  5303 Gunita Ķelpa              Vidaga    S45      00:50:28 +15:23

11.  1951 Dārta Cīrule              OK AZIMUTSS16      00:50:47 +15:42

12.  7078 Ģirts Pakalns             IndividuālVC       00:52:07 +17:02

13.  2667 Annija Slikšjāne          Grundzāle S16      00:52:14 +17:09

14.     0 Sindija Žīgure            Ilzene    SB       00:53:27 +18:22

15.  5063 Sanita Lārmane            OK AZIMUTSSB       00:57:07 +22:02

16.  2696 Ilze Zariņa               JaunpiebalS45      00:57:20 +22:15

17.  5181 Kaiva Sileniece           Azimuts OKS16      00:58:17 +23:12

18.  3769 Līga Vabulniece           N/A !!!   S45      00:58:36 +23:31

19.  5218 Jānis Pētersons           Smiltenes VC       00:59:21 +24:16

20.  5038 Elita Šulca               Smiltene  SB       01:00:29 +25:24

21.  5185 Līga Ābelniece            JaunpiebalS45      01:00:43 +25:38

22.     0 Dace Kārkliņa             Ilzene    SB       01:04:06 +29:01

23.  7092 Nora Baranovska           IndividuālSB       01:04:44 +29:39

24.  7091 Tīna Baranovska           IndividuālSB       01:10:24 +35:19

25.  7045 Ansis Rudzītis            Rauna     V14      01:10:40 +35:35

25.  7036 Ansis Rudzītis            Rauna     VC       01:10:40 +35:35

27.  7021 Eduards Šveicers          RJCJD     V14      02:12:05 +97:00

28.  7044 Rihards Zelis             RJCJD     V14      02:12:14 +97:09

#5 Distance (S55,SC,V65,S14,OPEN,5): 9 KP 3.500km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  6607 Agnese Jaunmuktāne        Azimuts OKS14      00:33:23

 2.  3773 Karīna Harkina            Gaujiena  SC       00:36:31 +03:08

 3.  6617 Madara Celma              OK AZIMUTSS14      00:44:42 +11:19

 4.  6606 Anda Jaunmuktāne          Azimuts OKS14      00:48:42 +15:19

 5.  3772 Juris Zaķis               OK Pūznis V65      00:49:01 +15:38

 6.  6600 Agris Kronbergs           Variņi    V65      00:51:05 +17:42

 7.  3723 Ārija Bertuka             Alūksne - S55      00:53:43 +20:20

 8.  2618 Sarmīte Vlodare           OK Pūznis S55      00:55:16 +21:53

 9.  1901 Andra Veita               IndividuālS55      01:01:14 +27:51

10.  5066 Dace Miezīte              OK AZIMUTSSC       01:01:35 +28:12

11.  5085 Lāsma Vilkasta            OK AZIMUTSSC       01:03:29 +30:06

12.     0 Tiina Rillo               EST       S55      01:08:24 +35:01

13.     0 Marina Grīnberga          JaunpiebalSC       01:09:10 +35:47

14.  2694 Sarmīte Daudziete         Blome     SC       01:10:01 +36:38

#6 Distance (S65,S12,V12,SI,VI,6): 7 KP 2.300km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  4041 Uvis Sproģis              RJCJD     V12      00:16:25

 2.  4039 Kristers Lārmanis         RJCJD     V12      00:21:06 +04:41

 3.  4037 Ģirts Harkins             Grundzāle V12      00:21:26 +05:01

 4.  6614 Jānis Ošiņš               Azimuts OKV12      00:25:21 +08:56

 5.  5190 Elīza Zeiļuka             Azimuts OKS12      00:27:08 +10:43

 6.  7019 Markuss Jānis Pommers     Grundzāle V12      00:27:19 +10:54

 7.  5143 Dainārs Bušs              Grundzāle V12      00:29:18 +12:53

 8.     0 Inga Vēvere               Smiltene  SI       00:34:09 +17:44

 9.  7093 Ilga Kokorēviča           IndividuālSI       00:57:17 +40:52

     6601 Dāvis Grabovskis          Azimuts OKV12      DQ      

        0 Zane Kramiņa              Corko     S12      DQ      

#7 Distance (S10,V10,SN,VN,7): 5 KP 1.300km km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.  5187 Adrians Zaķis             Azimuts OKV10      00:11:12

 2.  5122 Matīss Kalniņš            Grundzāle V10      00:11:39 +00:27

 3.     0 Nikola Patalujeva         Rīga      S10      00:11:57 +00:45

 4.  7080 Guntis Rudzītis           Rauna     V10      00:13:15 +02:03

 5.  7037 Kristīne Rudzīte          Rauna     S10      00:13:17 +02:05

 6.  5111 Anete Stabiņa             Grundzāle S10      00:13:53 +02:41

 7.  5205 Marta Morīte              Grundzāle S10      00:14:03 +02:51

 8.     0 Renārs Žīgurs             Ilzene    V10      00:16:07 +04:55

 9.     0 Matīss Salmiņš            Ilzene    V10      00:16:12 +05:00

10.     0 Miķelis Salmiņš           Ilzene    V10      00:16:15 +05:03

11.  5097 Kitija Abula              Grundzāle S10      00:16:39 +05:27

12.  5202 Elīna Bačka               Grundzāle S10      00:17:03 +05:51

13.  5203 Ginta Ābeltiņa            Grundzāle S10      00:17:28 +06:16

14.  5180 Pauls Grabovskis          Azimuts OKV10      00:18:13 +07:01

15.  5301 Niklāvs Dravants          CJS       V10      00:20:53 +09:41

16.     0 Emīlija Dravante          CJS       S10      00:21:03 +09:51

17.  5212 Emīls Tarass              Azimuts OKV10      00:24:03 +12:51

18.  4045 Marta Kalniņa             Alūksne - S10      00:25:16 +14:04

19.  7030 Jēkabs Slikšjānis         Grundzāle V10      00:31:37 +20:25

Orientēšanās