Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pasaules Sniega dienas aktivitātes Valkā pārceltas uz nenoteiktu laiku

Pasaules Sniega dienas aktivitātes Valkā šīs nedēļas nogalē nenotiks nepiemērotu laika apstākļu dēļ. Valkas pilsētas un pagastu sporta organizatori uzsver, ka Sniega dienas aktivitātes nav iespējams nodrošināt sniega trūkuma dēļ, un informē, ka Sniega diena tiek pārcelta uz nenoteiktu laiku. 

Pasaules Sniega diena ir Starptautiskās Slēpošanas federācijas (FIS) ikgadējs sniega festivāls, kas dod bērniem un viņu vecākiem iespēju iepazīt un arī izmēģināt visdažādākās aktivitātes uz sniega, radīt patīkamas atmiņas, kā arī iedvesmu turpināt nodarboties ar ziemas aktivitātēm arī nākotnē.

Visā pasaulē popularitāti iegūstošā “Pasaules Sniega diena 2017” šogad tiks atzīmēta trīs dienas: no 13. – 15. janvārim sesto gadu pēc kārtas.

Pasaules Sniega diena ir kļuvusi jau par tradīciju, un tā norit daudzās vietās Latvijā janvāra trešajā svētdienā. Pasaules sniega diena kļuvusi par iecienītu pasākumu, un aizvadītajā gadā tā svinēja pusapaļo jubileju, jo tika organizēta piekto reizi. 

Pasaules Sniega dienas pasākumi Valkā norisināsies tiklīdz būs piemēroti laikapstākļi, tādēļ pasākumu apmeklētāji aicināti sekot līdzi aktuālajai informācijai Valkas novada mājas lapā www.valka.lv un pašvaldības kontos sociālajos tīklos.


Sports