Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skriešanas seriāls "Tepera takas'' 2018, 2. kārta

Skriešanas seriāls "Tepera takas'' 2018, 2. kārta

11.05.2018.

Organizators : Guntars Markss, Mārtiņš Mārcis Leimanis

Distanču priekšnieks : Mārtiņš Mārcis Leimanis


S7 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   598 Una Pērkone                          00:04:53

 2.   649 Alise Ķikāne              Smiltene   00:05:27 +00:34

 3.   560 Karlīna Rīdere            Pīlādzītis 00:05:48 +00:55

 4.   628 Paula Šūtele                         00:05:55 +01:02

 5.   609 Annija Cera               Palsmane   00:06:11 +01:18

 6.   630 Alise Krilova                        00:06:53 +02:00

 7.   601 Melānija Elza Sakalauska  Vudlande   00:07:09 +02:16

 8.   579 Zane Tarasa               Individuāl 00:07:24 +02:31

 9.   812 Elza Muižniece            Variņi     00:07:46 +02:53

10.   600 Aivita Adukone            Smiltene   00:08:08 +03:15

11.   959 Lote Tarasa               B/d Pīlādz 00:08:20 +03:27

12.   964 Evelīna Timermane         Smiltene   00:09:13 +04:20

13.   594 Gerda Kondratjeva         Smiltene   00:09:28 +04:35

14.   656 Anna Karlīna Seņka        b/d Pīlādz 00:09:37 +04:44

V7 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   955 Edvards Balodis           b/d pīlādz 00:06:08

 2.   977 Emīls Ķikāns              Individuāl 00:06:12 +00:04

 3.   635 Elmārs Lapiņš                        00:06:32 +00:24

 4.   956 Markuss Avotiņš           Individuāl 00:06:48 +00:40

 5.   527 Toms Grabovskis           Launkalne  00:06:56 +00:48

 6.   960 Norberts Jāņkalns         Pelēni     00:07:26 +01:18

 7.   993 Toms Spalviņš             Smiltene   00:10:48 +04:40

S10 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   905 Sanija Kaņipova           Variņi     00:04:31

 2.   192 Kitija Abula              Grundzāle  00:04:44 +00:13

 3.   365 Samanta Zariņa            SCV        00:04:47 +00:16

 4.   800 Elīza Ķikāne              SSC        00:04:51 +00:20

 5.   801 Paula Zaļkalne            SSC        00:04:54 +00:23

 6.   463 Dinija Rīdere             Smiltenes  00:05:48 +01:17

 7.   987 Sanija Strauja            Smiltene   00:07:50 +03:19

V10 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   483 Mārcis Āboliņš            SCV        00:04:06

 2.   289 Rauls Kristers Sakalusks  Futbola kl 00:04:16 +00:10

 3.   983 Toms Ernests Kazeks       Smiltene   00:04:17 +00:11

 4.   629 Gustavs Šūtelis           FK Smilten 00:04:52 +00:46

 5.   377 Emīls Čukurs              OK AZIMUTS 00:05:10 +01:04

 6.   991 Emīls Dimiņš              Individuāl 00:05:28 +01:22

 7.   572 Eduards Vilkasts          Smiltenes  00:05:33 +01:27

 8.   516 Gustavs Goba              Garām ejot 00:05:36 +01:30

 9.   961 Kristers Everts           Variņu pam 00:05:55 +01:49

10.   979 Tomass Purmalis           Smiltenes  00:06:16 +02:10

11.   965 Mārtiņš Dombrovs          Velolifest 00:06:18 +02:12

12.   980 Verners Vējiņš            Smiltene   00:06:40 +02:34

13.   981 Francis Rauza             Smiltene   00:06:41 +02:35

14.   535 Emīls Tarass              OK AZIMUTS 00:06:55 +02:49

S12 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   501 Annija Alksne             Sporta sko 00:04:32

 2.   978 Valērija Čuhnova          Smiltenes  00:04:34 +00:02

 3.   439 Emīlija Seņka             SCV        00:04:41 +00:09

 4.   802 Liene Ķikāne              SSC        00:04:43 +00:11

V12 Distance (1): 1 KP 1,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.     5 Kristians Markss          Smiltene   00:04:17

 2.   513 Daniels Krumholts         Smiltenes  00:04:24 +00:07

 3.   418 Emīls Goba                Garām Ejot 00:04:29 +00:12

 4.   573 Kristians Vilkasts        Smiltenes  00:04:55 +00:38

 4.   462 Patriks Zaļkalns          SV         00:04:55 +00:38

 6.   298 Jānis Ošiņš               SCV        00:05:11 +00:54

 7.   817 Matīss Kalējs             OK AZIMUTS 00:05:41 +01:24

 8.   417 Markuss Grigulis          Sporta sko 00:06:08 +01:51

 9.   419 Dāvis Grabovskis          Sm BJSS    00:06:50 +02:33

10.   984 Kristers Beitiks          Variņi     00:07:11 +02:54

V15 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   191 Renārs Kļaviņš            Grundzāle  00:14:31

S15 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   288 Agnese Jaunmuktāne        Smiltenes  00:13:45

 2.   286 Anda Jaunmuktāne          OK Azimuts 00:14:28 +00:43

 3.   451 Undīne Kaņipova           Smiltenes  00:14:33 +00:48

 4.   805 Rūta Karlīna Bakaisa      Variņi     00:15:18 +01:33

 5.   465 Anete Anna Strazdiņa      Grundzāle  00:15:31 +01:46

 6.   967 Justīne Everte            Variņi     00:15:49 +02:04

S18 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   306 Marta Dūle                SCV        00:16:49

S40 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   133 Ieva Dille                Smiltene   00:12:27

 2.   604 Linda Briede                         00:13:18 +00:51

 3.    41 Iveta Kazaine             Smiltene   00:13:37 +01:10

 4.   376 Jana Marta Ivanovska      OK Azimuts 00:13:58 +01:31

 5.    43 Ilze Spalviņa             Smiltene   00:14:40 +02:13

 6.   608 Inga Vīksna               Smiltene   00:14:43 +02:16

 7.   958 Santa Sinka               Sinkas rez 00:15:12 +02:45

 8.   953 Irita Ļeļeva              Individuāl 00:15:14 +02:47

 9.   963 Signe Šūtele              Saltupi 10 00:15:19 +02:52

10.   599 Inese Meldere             Smiltene   00:15:33 +03:06

11.   361 Lauma Damberga            Ilgas      00:15:42 +03:15

12.   647 Dacīte Zučika             Variņi     00:15:48 +03:21

13.   975 Jeļena Dombrovska         Smiltenes  00:16:06 +03:39

14.   985 Līga Dūmiņa               Individuāl 00:16:19 +03:52

15.   973 Sandra Ābele              Mammadaba  00:16:34 +04:07

16.   990 Anda Dimiņa               Individuāl 00:17:03 +04:36

17.   634 Arita Brikane             Variņi     00:17:38 +05:11

18.   954 Lita Kalniņa              Individuāl 00:18:16 +05:49

19.   969 Monta Miglava             Individuāl 00:20:09 +07:42

S55 Distance (2): 1 KP 3,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    48 Žanete Leimane            Smiltene   00:13:11

 2.   613 Elita Zālīte              Smiltene   00:13:28 +00:17

 3.   194 Aiga Ozola                Smiltene   00:14:01 +00:50

 4.    50 Ilzīte Muižniece          Smiltene   00:15:35 +02:24

 5.   992 Inita Ramane              Individuāl 00:16:58 +03:47

 6.   454 Rudīte Grabovska          Launkalne  00:17:20 +04:09

 7.   553 Anita Adukone             Smiltene   00:17:30 +04:19

 8.   583 Lāsma Vilkaste            Palsnae    00:19:37 +06:26

V55+ Distance (2): 1 KP 3,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    56 Vilis Mednis              Smiltene   00:17:04

 2.   453 Mihails Feldhūns          Vudlande   00:20:51 +03:47

V18 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   661 Markuss Straume           Individuāl 00:20:48

 2.   645 Viktors Marcinkēvičs      Jaunsargi  00:23:46 +02:58

V35 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    38 Jānis Gailītis            Smiltenes  00:17:53

 2.   321 Kaspars Abuls             Grundzāle  00:18:38 +00:45

 3.   989 Rihards Spilva            Individuāl 00:18:58 +01:05

 4.   412 Lauris Veidemanis         Rauna      00:19:49 +01:56

 5.   371 Māris Zilbereizens        Smiltene   00:20:15 +02:22

 6.   988 Rolands Rudītis           OK AZIMUTS 00:20:52 +02:59

 7.   282 Juris Krūmiņš             Smiltene   00:20:58 +03:05

 8.   640 Edgars Skrastiņš                     00:21:20 +03:27

 9.   605 Mārtiņš Briedis                      00:21:24 +03:31

10.   398 Druvis Čakārnis           Smiltene   00:24:09 +06:16

11.   360 Gints Skrodelis           Smiltene   00:25:10 +07:17

V45 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   986 Andis Kiršbaums           Smiltene   00:21:53

 2.   509 Vadims Markss             Vudlande   00:23:01 +01:08

 3.   458 Jānis Leikarts            Garām ejot 00:25:09 +03:16

V55 Distance (3): 1 KP 5,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    54 Aigars Savickis           OK AZIMUTS 00:22:00

 2.   558 Andris Vilkasts           Palsmane   00:27:56 +05:56

#1 Distance (S7,V7,S10,V10,S12,V12,S55+): 1 KP 1,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.   483 Mārcis Āboliņš            SCV       V10      00:04:06

 2.   289 Rauls Kristers Sakalusks  Futbola klV10      00:04:16 +00:10

 3.     5 Kristians Markss          Smiltene  V12      00:04:17 +00:11

 3.   983 Toms Ernests Kazeks       Smiltene  V10      00:04:17 +00:11

 5.   513 Daniels Krumholts         Smiltenes V12      00:04:24 +00:18

 6.   418 Emīls Goba                Garām EjotV12      00:04:29 +00:23

 7.   905 Sanija Kaņipova           Variņi    S10      00:04:31 +00:25

 8.   501 Annija Alksne             Sporta skoS12      00:04:32 +00:26

 9.   978 Valērija Čuhnova          Smiltenes S12      00:04:34 +00:28

10.   439 Emīlija Seņka             SCV       S12      00:04:41 +00:35

11.   802 Liene Ķikāne              SSC       S12      00:04:43 +00:37

12.   192 Kitija Abula              Grundzāle S10      00:04:44 +00:38

13.   365 Samanta Zariņa            SCV       S10      00:04:47 +00:41

14.   800 Elīza Ķikāne              SSC       S10      00:04:51 +00:45

15.   629 Gustavs Šūtelis           FK SmiltenV10      00:04:52 +00:46

16.   598 Una Pērkone                         S7       00:04:53 +00:47

17.   801 Paula Zaļkalne            SSC       S10      00:04:54 +00:48

18.   573 Kristians Vilkasts        Smiltenes V12      00:04:55 +00:49

18.   462 Patriks Zaļkalns          SV        V12      00:04:55 +00:49

20.   377 Emīls Čukurs              OK AZIMUTSV10      00:05:10 +01:04

21.   298 Jānis Ošiņš               SCV       V12      00:05:11 +01:05

22.   649 Alise Ķikāne              Smiltene  S7       00:05:27 +01:21

23.   991 Emīls Dimiņš              IndividuālV10      00:05:28 +01:22

24.   572 Eduards Vilkasts          Smiltenes V10      00:05:33 +01:27

25.   516 Gustavs Goba              Garām ejotV10      00:05:36 +01:30

26.   817 Matīss Kalējs             OK AZIMUTSV12      00:05:41 +01:35

27.   463 Dinija Rīdere             Smiltenes S10      00:05:48 +01:42

27.   560 Karlīna Rīdere            PīlādzītisS7       00:05:48 +01:42

29.   961 Kristers Everts           Variņu pamV10      00:05:55 +01:49

29.   628 Paula Šūtele                        S7       00:05:55 +01:49

31.   417 Markuss Grigulis          Sporta skoV12      00:06:08 +02:02

31.   955 Edvards Balodis           b/d pīlādzV7       00:06:08 +02:02

33.   609 Annija Cera               Palsmane  S7       00:06:11 +02:05

34.   977 Emīls Ķikāns              IndividuālV7       00:06:12 +02:06

35.   979 Tomass Purmalis           Smiltenes V10      00:06:16 +02:10

36.   965 Mārtiņš Dombrovs          VelolifestV10      00:06:18 +02:12

37.   635 Elmārs Lapiņš                       V7       00:06:32 +02:26

38.   980 Verners Vējiņš            Smiltene  V10      00:06:40 +02:34

39.   981 Francis Rauza             Smiltene  V10      00:06:41 +02:35

40.   956 Markuss Avotiņš           IndividuālV7       00:06:48 +02:42

41.   419 Dāvis Grabovskis          Sm BJSS   V12      00:06:50 +02:44

42.   630 Alise Krilova                       S7       00:06:53 +02:47

43.   535 Emīls Tarass              OK AZIMUTSV10      00:06:55 +02:49

44.   527 Toms Grabovskis           Launkalne V7       00:06:56 +02:50

45.   601 Melānija Elza Sakalauska  Vudlande  S7       00:07:09 +03:03

46.   984 Kristers Beitiks          Variņi    V12      00:07:11 +03:05

47.   579 Zane Tarasa               IndividuālS7       00:07:24 +03:18

48.   960 Norberts Jāņkalns         Pelēni    V7       00:07:26 +03:20

49.   812 Elza Muižniece            Variņi    S7       00:07:46 +03:40

50.   987 Sanija Strauja            Smiltene  S10      00:07:50 +03:44

51.   600 Aivita Adukone            Smiltene  S7       00:08:08 +04:02

52.   959 Lote Tarasa               B/d PīlādzS7       00:08:20 +04:14

53.   964 Evelīna Timermane         Smiltene  S7       00:09:13 +05:07

54.   594 Gerda Kondratjeva         Smiltene  S7       00:09:28 +05:22

55.   656 Anna Karlīna Seņka        b/d PīlādzS7       00:09:37 +05:31

56.   993 Toms Spalviņš             Smiltene  V7       00:10:48 +06:42

#2 Distance (V15,S15,S18,S40,S55,V55+): 1 KP 3,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.   133 Ieva Dille                Smiltene  S40      00:12:27

 2.    48 Žanete Leimane            Smiltene  S55      00:13:11 +00:44

 3.   604 Linda Briede                        S40      00:13:18 +00:51

 4.   613 Elita Zālīte              Smiltene  S55      00:13:28 +01:01

 5.    41 Iveta Kazaine             Smiltene  S40      00:13:37 +01:10

 6.   288 Agnese Jaunmuktāne        Smiltenes S15      00:13:45 +01:18

 7.   376 Jana Marta Ivanovska      OK AzimutsS40      00:13:58 +01:31

 8.   194 Aiga Ozola                Smiltene  S55      00:14:01 +01:34

 9.   286 Anda Jaunmuktāne          OK AzimutsS15      00:14:28 +02:01

10.   191 Renārs Kļaviņš            Grundzāle V15      00:14:31 +02:04

11.   451 Undīne Kaņipova           Smiltenes S15      00:14:33 +02:06

12.    43 Ilze Spalviņa             Smiltene  S40      00:14:40 +02:13

13.   608 Inga Vīksna               Smiltene  S40      00:14:43 +02:16

14.   958 Santa Sinka               Sinkas rezS40      00:15:12 +02:45

15.   953 Irita Ļeļeva              IndividuālS40      00:15:14 +02:47

16.   805 Rūta Karlīna Bakaisa      Variņi    S15      00:15:18 +02:51

17.   963 Signe Šūtele              Saltupi 10S40      00:15:19 +02:52

18.   465 Anete Anna Strazdiņa      Grundzāle S15      00:15:31 +03:04

19.   599 Inese Meldere             Smiltene  S40      00:15:33 +03:06

20.    50 Ilzīte Muižniece          Smiltene  S55      00:15:35 +03:08

21.   361 Lauma Damberga            Ilgas     S40      00:15:42 +03:15

22.   647 Dacīte Zučika             Variņi    S40      00:15:48 +03:21

23.   967 Justīne Everte            Variņi    S15      00:15:49 +03:22

24.   975 Jeļena Dombrovska         Smiltenes S40      00:16:06 +03:39

25.   985 Līga Dūmiņa               IndividuālS40      00:16:19 +03:52

26.   973 Sandra Ābele              Mammadaba S40      00:16:34 +04:07

27.   306 Marta Dūle                SCV       S18      00:16:49 +04:22

28.   992 Inita Ramane              IndividuālS55      00:16:58 +04:31

29.   990 Anda Dimiņa               IndividuālS40      00:17:03 +04:36

30.    56 Vilis Mednis              Smiltene  V55+     00:17:04 +04:37

31.   454 Rudīte Grabovska          Launkalne S55      00:17:20 +04:53

32.   553 Anita Adukone             Smiltene  S55      00:17:30 +05:03

33.   634 Arita Brikane             Variņi    S40      00:17:38 +05:11

34.   954 Lita Kalniņa              IndividuālS40      00:18:16 +05:49

35.   583 Lāsma Vilkaste            Palsnae   S55      00:19:37 +07:10

36.   969 Monta Miglava             IndividuālS40      00:20:09 +07:42

37.   453 Mihails Feldhūns          Vudlande  V55+     00:20:51 +08:24

#3 Distance (V18,V35,V45,V55): 1 KP 5,0 km ^


  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.    38 Jānis Gailītis            Smiltenes V35      00:17:53

 2.   321 Kaspars Abuls             Grundzāle V35      00:18:38 +00:45

 3.   989 Rihards Spilva            IndividuālV35      00:18:58 +01:05

 4.   412 Lauris Veidemanis         Rauna     V35      00:19:49 +01:56

 5.   371 Māris Zilbereizens        Smiltene  V35      00:20:15 +02:22

 6.   661 Markuss Straume           IndividuālV18      00:20:48 +02:55

 7.   988 Rolands Rudītis           OK AZIMUTSV35      00:20:52 +02:59

 8.   282 Juris Krūmiņš             Smiltene  V35      00:20:58 +03:05

 9.   640 Edgars Skrastiņš                    V35      00:21:20 +03:27

10.   605 Mārtiņš Briedis                     V35      00:21:24 +03:31

11.   986 Andis Kiršbaums           Smiltene  V45      00:21:53 +04:00

12.    54 Aigars Savickis           OK AZIMUTSV55      00:22:00 +04:07

13.   509 Vadims Markss             Vudlande  V45      00:23:01 +05:08

14.   645 Viktors Marcinkēvičs      Jaunsargi V18      00:23:46 +05:53

15.   398 Druvis Čakārnis           Smiltene  V35      00:24:09 +06:16

16.   458 Jānis Leikarts            Garām ejotV45      00:25:09 +07:16

17.   360 Gints Skrodelis           Smiltene  V35      00:25:10 +07:17

18.   558 Andris Vilkasts           Palsmane  V55      00:27:56 +10:03

Sports