Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenes apļi 2017/ Rezultāti

Smilltenes apļi 2017


01.10.2017.

Organizators : Guntars Markss

Distanču priekšnieks : Guntars Markss

[#1] [#2] [#3] [S10] [S12] [S15] 

[S18] [S40] [S40+] [V10] [V12] [V15] 

[V18] [V35] [V45] [V55] [V55+]

V10 Distance (1): 1 KP 3,3 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    12 Renārs Skorenko           Smiltenes  00:16:46

 2.    79 Roberts Cercins           Ašais      00:16:50 +00:04

 3.   195 Mārtiņš Griķis            Gulbenes v 00:19:33 +02:47

 4.    13 Edvards Balodis           Pīlādzītis 00:23:33 +06:47

 5.   377 Mārcis Āboliņš            Smiltenes  00:25:12 +08:26

 6.    83 Kristers Purviņš          Smiltenes  00:26:15 +09:29

S10 Distance (1): 1 KP 3,3 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   375 Marta Luīze               Pētersone  00:18:02

 2.   379 Agate Ķikuste             Gulbene    00:19:05 +01:03

 3.   120 Estere Stūre              Smiltenes  00:19:16 +01:14

 4.   263 Sanija  Kaņipova          Variņu psk 00:19:17 +01:15

 5.   395 Elīza Ķikāne              Smiltenes  00:19:28 +01:26

 6.    11 Krista Dance              Smiltenes  00:19:35 +01:33

 7.    93 Marta Alksne              Smiltenes  00:22:44 +04:42

 8.   198 Dinija Rīdere             Smiltenes  00:22:47 +04:45

 9.   393 Una Pērkone               Pīlādzītis 00:26:13 +08:11

10.    85 Katrīna Zariņa            Trapene    00:26:37 +08:35

11.   384 Nikola Patalujeva         Rīga       00:29:27 +11:25

12.    10 Rebeka Skorenko           Smiltenes  00:30:17 +12:15

13.    91 Elza Junkere              Smiltenes  00:31:46 +13:44

      191 Ieva Griķe                Gulb. Rūķī DNS     

V12 Distance (1): 1 KP 3,3 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   273 Daniels Šimanics          Valmiera   00:15:53

 2.   376 Jorēns Miķelsons          Smiltene   00:17:16 +01:23

 3.    60 Regnārs Tamms             Smiltene   00:17:25 +01:32

 4.   342 Kristers Krauklis         Smiltene   00:18:18 +02:25

 5.   378 Kristians Markss          Smiltenes  00:18:28 +02:35

 6.     9 Markuss Petrovs           Smiltene   00:18:31 +02:38

S12 Distance (1): 1 KP 3,3 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    92 Rudīte Paula              Smiltene   00:18:11

 2.   392 Annija Alksne             Smiltenes  00:18:19 +00:08

 3.   394 Liene Ķikāne              Smiltenes  00:18:30 +00:19

 4.    95 Evelīne Leita             Smiltenes  00:19:26 +01:15

 5.    90 Amanda Ozola              Valm. Nedz 00:20:02 +01:51

 6.   189 Emīlija Seņka             Smiltenes  00:20:25 +02:14

 7.    94 Alise Zvejniece           Smiltenes  00:20:40 +02:29

 8.   246 Justīne Everte            Variņu psk 00:20:56 +02:45

 9.   383 Karīna Fjodorova          Smiltenes  00:21:43 +03:32

10.   386 Madara Vectīrele          Smiltenes  00:23:18 +05:07

11.   390 Samanta Āķe               Smiltenes  00:23:35 +05:24

12.   388 Sindija Jirgensone        Smiltenes  00:25:20 +07:09

13.   387 Amanda Vaidre             Smiltenes  00:28:13 +10:02

14.   389 Linda Zvejniece           Smiltenes  00:28:21 +10:10

V15 Distance (1): 1 KP 3,3 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    69 Roberts Aleksis Glazers   Ašais      00:13:35

 2.    68 Kārlis Dieviņš            Ašais      00:14:22 +00:47

 3.    14 Reinis Feldmanis          Ērģemes ps 00:14:52 +01:17

 4.   373 Taivo Muzikus             Valga      00:15:38 +02:03

 5.   381 Markko Gerassimov         Valga Sk.  00:16:12 +02:37

 6.   345 Dāvis Krauklis            Smiltenes  00:16:15 +02:40

 7.   385 Ginters Ķelps             Smiltenes  00:16:17 +02:42

 8.   199 Dāvis Ende                Gulbenes v 00:16:40 +03:05

 9.   380 Ralfs Kariņš              Salacgrīva 00:18:04 +04:29

10.   247 Emīls Oskars Hāns         Rencēnu ps 00:18:32 +04:57

11.   343 Ralfs Liepiņš             Smiltenes  00:25:37 +12:02

12.   344 Raivo Jonass              Smiltenes  00:33:02 +19:27

S15 Distance (1): 1 KP 3,3 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   382 Carmen Raak               Valga sk.  00:15:44

 2.    67 Renāte Beļājeva           Ašais      00:15:49 +00:05

 3.   190 Marta Marksa              Smiltenes  00:17:54 +02:10

 4.    70 Sanija Reičela Feldmane   Smiltenes  00:18:20 +02:36

 5.   374 Anastasija Loskutova      Valga      00:18:24 +02:40

 6.     8 Kaiva Sileniece           Smiltenes  00:18:43 +02:59

 7.   280 Undīne Kaņipova           Variņu psk 00:19:55 +04:11

 8.    16 Sindija Eila Tūce         Smiltenes  00:20:45 +05:01

 9.    15 Eva Elīza Leikarte        Smiltenes  00:20:46 +05:02

10.    66 Sigita Beļājeva           Ašais      00:20:53 +05:09

11.   197 Diāna Meldere             Smiltenes  00:21:23 +05:39

12.   341 Rūta Karlīna Bakaisa      Variņu psk 00:21:41 +05:57

13.    84 Līva Krievāne             Valmieras  00:22:33 +06:49

14.   391 Krista Lāce               Smiltenes  00:28:14 +12:30

S18 Distance (1): 1 KP 3,3 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   144 Terēze Urbāne             Rīga       00:16:23

 2.    40 Megija Stalberga          Valmiera   00:16:52 +00:29

S40 Distance (2): 1 KP 6,6 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    44 Laura Pētersone           Kocēnu nov 00:33:20

 2.    34 Madara Lazda              Ranka      00:35:09 +01:49

 3.    42 Gunita Šīrante            Valmiera   00:35:46 +02:26

 4.   245 Santa Rīdere              Smiltene   00:42:02 +08:42

 5.   208 Līga Vējābola             Smiltene   00:42:53 +09:33

 6.   203 Kristiāna Šmate           Smiltene   00:44:10 +10:50

 7.   202 Baiba Līkane              Smiltene   00:45:09 +11:49

 8.   227 Silva Audere              Priekuļi   00:49:00 +15:40

S40+ Distance (2): 1 KP 6,6 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   153 Ilze Urbāne               Rīga       00:32:21

 2.   206 Gunita Lērme              Valmiera   00:40:50 +08:29

 3.    25 Gunita Ķelpa              Vidaga     00:42:18 +09:57

 4.   123 Antra Kļaviņa             Mēri       00:44:33 +12:12

 5.    45 Anita Adukone             Smiltene   00:45:57 +13:36

 6.   209 Astrīda Vējāboliņa        Lizums     00:46:48 +14:27

 7.   242 Iluta Zariņa              Apes nov.  00:55:37 +23:16

V18 Distance (2): 1 KP 6,6 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   205 Rihards Serģis            Ašais      00:27:30

 2.   204 Artis Rožkalns            Ašais      00:27:34 +00:04

 3.   200 Henrijs Lērme             Individuāl 00:29:20 +01:50

 4.   196 Mārtiņš Petrovs           Cēsu sport 00:29:23 +01:53

 5.    43 Markuss Straume           ST         00:31:03 +03:33

 6.   129 Edijs Ramanis             ST         00:33:33 +06:03

 7.    41 Ralfs Kuģis               Valmiera   00:34:50 +07:20

V55 Distance (2): 1 KP 6,6 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    32 Aigars Feldmanis          Ērģeme     00:32:23

 2.   234 Inguss Mālkalns           Smiltene   00:33:03 +00:40

 3.    23 Gatis Jansons             Rauza      00:36:24 +04:01

V55+ Distance (2): 1 KP 6,6 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   236 Andis Zunda               Gulbene    00:28:50

 2.   207 Vairis Krauklis           Smiltene   00:33:45 +04:55

 3.   188 Jānis Supe                Tirza      00:33:46 +04:56

V35 Distance (3): 1 KP 9,9 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.   128 Renārs Indriksons         Jelgava    00:42:17

 2.   143 Jānis Āboliņš             Smiltene   00:46:20 +04:03

 3.   235 Ivo Šmē                   Silva      00:46:40 +04:23

 4.   226 Rihards Spilva            Blome      00:48:46 +06:29

 5.   229 Lauris Veidemanis         Rauna      00:49:01 +06:44

 6.    27 Juris Krūmiņš             Smiltene   00:49:42 +07:25

 7.    24 Mareks Lapiņš             Rauza      00:55:39 +13:22

 8.   231 Gatis Rīders              Smiltene   00:59:17 +17:00

 9.   232 Viktors Marcinkēvičs      Smiltene   01:06:08 +23:51

10.   124 Kaspars Abuls             Mēri       01:07:53 +25:36

11.   233 Jānis Augstkalns          Individuāl 01:07:54 +25:37

V45 Distance (3): 1 KP 9,9 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs      Rezultāt              

 1.    30 Mareks Antons             Valmiera   00:41:08

 2.   201 Ritvars Lērme             Individuāl 00:47:25 +06:17

 3.    46 Kaspars Pētersons         Kocēnu nov 00:48:28 +07:20

 4.   230 Aivars Griķis             Gulbenes n 00:49:41 +08:33

 5.    33 Andis Krišbaums           Smiltene   00:52:36 +11:28

 6.   228 Indars Melzobs            Smiltene   01:03:33 +22:25

#1 Distance (V10,S10,V12,S12,V15,S15,S18): 1 KP 3,3 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.    69 Roberts Aleksis Glazers   Ašais     V15      00:13:35

 2.    68 Kārlis Dieviņš            Ašais     V15      00:14:22 +00:47

 3.    14 Reinis Feldmanis          Ērģemes psV15      00:14:52 +01:17

 4.   373 Taivo Muzikus             Valga     V15      00:15:38 +02:03

 5.   382 Carmen Raak               Valga sk. S15      00:15:44 +02:09

 6.    67 Renāte Beļājeva           Ašais     S15      00:15:49 +02:14

 7.   273 Daniels Šimanics          Valmiera  V12      00:15:53 +02:18

 8.   381 Markko Gerassimov         Valga Sk. V15      00:16:12 +02:37

 9.   345 Dāvis Krauklis            Smiltenes V15      00:16:15 +02:40

10.   385 Ginters Ķelps             Smiltenes V15      00:16:17 +02:42

11.   144 Terēze Urbāne             Rīga      S18      00:16:23 +02:48

12.   199 Dāvis Ende                Gulbenes vV15      00:16:40 +03:05

13.    12 Renārs Skorenko           Smiltenes V10      00:16:46 +03:11

14.    79 Roberts Cercins           Ašais     V10      00:16:50 +03:15

15.    40 Megija Stalberga          Valmiera  S18      00:16:52 +03:17

16.   376 Jorēns Miķelsons          Smiltene  V12      00:17:16 +03:41

17.    60 Regnārs Tamms             Smiltene  V12      00:17:25 +03:50

18.   190 Marta Marksa              Smiltenes S15      00:17:54 +04:19

19.   375 Marta Luīze               Pētersone S10      00:18:02 +04:27

20.   380 Ralfs Kariņš              SalacgrīvaV15      00:18:04 +04:29

21.    92 Rudīte Paula              Smiltene  S12      00:18:11 +04:36

22.   342 Kristers Krauklis         Smiltene  V12      00:18:18 +04:43

23.   392 Annija Alksne             Smiltenes S12      00:18:19 +04:44

24.    70 Sanija Reičela Feldmane   Smiltenes S15      00:18:20 +04:45

25.   374 Anastasija Loskutova      Valga     S15      00:18:24 +04:49

26.   378 Kristians Markss          Smiltenes V12      00:18:28 +04:53

27.   394 Liene Ķikāne              Smiltenes S12      00:18:30 +04:55

28.     9 Markuss Petrovs           Smiltene  V12      00:18:31 +04:56

29.   247 Emīls Oskars Hāns         Rencēnu psV15      00:18:32 +04:57

30.     8 Kaiva Sileniece           Smiltenes S15      00:18:43 +05:08

31.   379 Agate Ķikuste             Gulbene   S10      00:19:05 +05:30

32.   120 Estere Stūre              Smiltenes S10      00:19:16 +05:41

33.   263 Sanija  Kaņipova          Variņu pskS10      00:19:17 +05:42

34.    95 Evelīne Leita             Smiltenes S12      00:19:26 +05:51

35.   395 Elīza Ķikāne              Smiltenes S10      00:19:28 +05:53

36.   195 Mārtiņš Griķis            Gulbenes vV10      00:19:33 +05:58

37.    11 Krista Dance              Smiltenes S10      00:19:35 +06:00

38.   280 Undīne Kaņipova           Variņu pskS15      00:19:55 +06:20

39.    90 Amanda Ozola              Valm. NedzS12      00:20:02 +06:27

40.   189 Emīlija Seņka             Smiltenes S12      00:20:25 +06:50

41.    94 Alise Zvejniece           Smiltenes S12      00:20:40 +07:05

42.    16 Sindija Eila Tūce         Smiltenes S15      00:20:45 +07:10

43.    15 Eva Elīza Leikarte        Smiltenes S15      00:20:46 +07:11

44.    66 Sigita Beļājeva           Ašais     S15      00:20:53 +07:18

45.   246 Justīne Everte            Variņu pskS12      00:20:56 +07:21

46.   197 Diāna Meldere             Smiltenes S15      00:21:23 +07:48

47.   341 Rūta Karlīna Bakaisa      Variņu pskS15      00:21:41 +08:06

48.   383 Karīna Fjodorova          Smiltenes S12      00:21:43 +08:08

49.    84 Līva Krievāne             Valmieras S15      00:22:33 +08:58

50.    93 Marta Alksne              Smiltenes S10      00:22:44 +09:09

51.   198 Dinija Rīdere             Smiltenes S10      00:22:47 +09:12

52.   386 Madara Vectīrele          Smiltenes S12      00:23:18 +09:43

53.    13 Edvards Balodis           PīlādzītisV10      00:23:33 +09:58

54.   390 Samanta Āķe               Smiltenes S12      00:23:35 +10:00

55.   377 Mārcis Āboliņš            Smiltenes V10      00:25:12 +11:37

56.   388 Sindija Jirgensone        Smiltenes S12      00:25:20 +11:45

57.   343 Ralfs Liepiņš             Smiltenes V15      00:25:37 +12:02

58.   393 Una Pērkone               PīlādzītisS10      00:26:13 +12:38

59.    83 Kristers Purviņš          Smiltenes V10      00:26:15 +12:40

60.    85 Katrīna Zariņa            Trapene   S10      00:26:37 +13:02

61.   387 Amanda Vaidre             Smiltenes S12      00:28:13 +14:38

62.   391 Krista Lāce               Smiltenes S15      00:28:14 +14:39

63.   389 Linda Zvejniece           Smiltenes S12      00:28:21 +14:46

64.   384 Nikola Patalujeva         Rīga      S10      00:29:27 +15:52

65.    10 Rebeka Skorenko           Smiltenes S10      00:30:17 +16:42

66.    91 Elza Junkere              Smiltenes S10      00:31:46 +18:11

67.   344 Raivo Jonass              Smiltenes V15      00:33:02 +19:27

      191 Ieva Griķe                Gulb. RūķīS10      DNS     

#2 Distance (S40,S40+,V18,V55,V55+): 1 KP 6,6 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.   205 Rihards Serģis            Ašais     V18      00:27:30

 2.   204 Artis Rožkalns            Ašais     V18      00:27:34 +00:04

 3.   236 Andis Zunda               Gulbene   V55+     00:28:50 +01:20

 4.   200 Henrijs Lērme             IndividuālV18      00:29:20 +01:50

 5.   196 Mārtiņš Petrovs           Cēsu sportV18      00:29:23 +01:53

 6.    43 Markuss Straume           ST        V18      00:31:03 +03:33

 7.   153 Ilze Urbāne               Rīga      S40+     00:32:21 +04:51

 8.    32 Aigars Feldmanis          Ērģeme    V55      00:32:23 +04:53

 9.   234 Inguss Mālkalns           Smiltene  V55      00:33:03 +05:33

10.    44 Laura Pētersone           Kocēnu novS40      00:33:20 +05:50

11.   129 Edijs Ramanis             ST        V18      00:33:33 +06:03

12.   207 Vairis Krauklis           Smiltene  V55+     00:33:45 +06:15

13.   188 Jānis Supe                Tirza     V55+     00:33:46 +06:16

14.    41 Ralfs Kuģis               Valmiera  V18      00:34:50 +07:20

15.    34 Madara Lazda              Ranka     S40      00:35:09 +07:39

16.    42 Gunita Šīrante            Valmiera  S40      00:35:46 +08:16

17.    23 Gatis Jansons             Rauza     V55      00:36:24 +08:54

18.   206 Gunita Lērme              Valmiera  S40+     00:40:50 +13:20

19.   245 Santa Rīdere              Smiltene  S40      00:42:02 +14:32

20.    25 Gunita Ķelpa              Vidaga    S40+     00:42:18 +14:48

21.   208 Līga Vējābola             Smiltene  S40      00:42:53 +15:23

22.   203 Kristiāna Šmate           Smiltene  S40      00:44:10 +16:40

23.   123 Antra Kļaviņa             Mēri      S40+     00:44:33 +17:03

24.   202 Baiba Līkane              Smiltene  S40      00:45:09 +17:39

25.    45 Anita Adukone             Smiltene  S40+     00:45:57 +18:27

26.   209 Astrīda Vējāboliņa        Lizums    S40+     00:46:48 +19:18

27.   227 Silva Audere              Priekuļi  S40      00:49:00 +21:30

28.   242 Iluta Zariņa              Apes nov. S40+     00:55:37 +28:07

#3 Distance (V35,V45): 1 KP 9,9 km ^



  #    NR Vārds                     Klubs     Grupa    Rezultāt              

 1.    30 Mareks Antons             Valmiera  V45      00:41:08

 2.   128 Renārs Indriksons         Jelgava   V35      00:42:17 +01:09

 3.   143 Jānis Āboliņš             Smiltene  V35      00:46:20 +05:12

 4.   235 Ivo Šmē                   Silva     V35      00:46:40 +05:32

 5.   201 Ritvars Lērme             IndividuālV45      00:47:25 +06:17

 6.    46 Kaspars Pētersons         Kocēnu novV45      00:48:28 +07:20

 7.   226 Rihards Spilva            Blome     V35      00:48:46 +07:38

 8.   229 Lauris Veidemanis         Rauna     V35      00:49:01 +07:53

 9.   230 Aivars Griķis             Gulbenes nV45      00:49:41 +08:33

10.    27 Juris Krūmiņš             Smiltene  V35      00:49:42 +08:34

11.    33 Andis Krišbaums           Smiltene  V45      00:52:36 +11:28

12.    24 Mareks Lapiņš             Rauza     V35      00:55:39 +14:31

13.   231 Gatis Rīders              Smiltene  V35      00:59:17 +18:09

14.   228 Indars Melzobs            Smiltene  V45      01:03:33 +22:25

15.   232 Viktors Marcinkēvičs      Smiltene  V35      01:06:08 +25:00

16.   124 Kaspars Abuls             Mēri      V35      01:07:53 +26:45

17.   233 Jānis Augstkalns          IndividuālV35      01:07:54 +26:46

Sports