FOTO: Valkā vēlētāji aktīvi balso par 13. Saeimu 4

Šodien jau no pulksten 8 balstiesīgie Latvijas iedzīvotāji devās uz vēlēšanu iecirkni pilsētas kultūras namā. Kā atzina vēlēšanu iecirkņa pārstāvji nepārtraukti visas dienas garumā vēlētāji aktīvi veic savu pienākumu. Otrs vēlēšanu iecirknis strādā mākslas skolā, bet tur vēlētāju apmeklētība ir nedaudz zemāka. "Ziemeļlatvija" novēroja, ka ne tikai vietējie, bet arī vēlētāji no citām Latvijas vietām izmanto iespēju Valkā atdot savu balsi par kādu no 16 politiskajiem spēkiem. Vēlētāji ir priecīgi, iecirkņus apmeklē kopā ar ģimeni. Vecāki līdzi paņēmuši savus mazos bērnus. Izpildot savu pilsoņa pienākumu, daudzi dodas pāri robežai, lai Valgā apmeklētu Livonijas gadatirgu. Daudzi latviešu tirgotāji stāsta, ka pēc andeles dosies Valkā novēlēt. Savukārt Latvijas pilsoņi, kuri dzīvo igauņu pusē, apmeklē kādu no vēlēšanu iecirkņiem Valkā.

Komentāri 4

bezugunsnavdumu

Interesanti cik procentuāli būs Latvijas ienaidnieku, par saskaņu balsotāju, un cik to palīgu kangaru, kuri balsoja par kpv.

pirms 2 gadiem, 2018.10.06 20:43

bezugunsnavdumu

No citas puses skatoties, šodien es ieraudzīju atbildi, kāpēc Latvijā vienmēr būs slikti.
Ejot laukā no mākslas skolas, galdā stāv cits biļetes, tas tiem kuriem bail par izvēli vai izvēle par kangaru vai ienaidnieku partiju, lai draugiem stāstīt, ne tak, es par Latviju, radot biļeti paņemto no galda.

Divkosība un nespēja atbiuldēt par savu izvēli ir Latvijas vājais punkts. Pēc tam kad ievēlēja sarkanos visi bola acis un brīnās, kā tas vaŗeja notiks, kurš tos ievēlēja.

pirms 2 gadiem, 2018.10.06 20:48

bezugunsnavdumu

Jāpanāk, lai 14. reizi balsot varētu tikai un vienīgi caur ID, ar atklātu balsošanu. Saskaņai būs nepārvarēt pat 10%.

pirms 2 gadiem, 2018.10.06 20:50

bezugunsnavdumu

Sašvaļa un KāPatirstValsti nesavāca vairākumu vienpersonīgai koalīcijai. Uraaaa. Pat ar arbūzveidīgiem zemniekiem kopā, nesanāks.

pirms 2 gadiem, 2018.10.07 08:30

Eiropā