Kandidātu sarakstā – vēl viens valcēnietis 2

Turpinās valcēniešu aktivitāte, kandidējot uz 13. Saeimas deputāta vietu. Šonedēļ uzzinājām, ka uz valsts simts gudro galvu statusu pretendē arī Valkas pilsētas kultūras nama direktors Māris Žigats. Viņš ar piekto kārtas numuru startē Kurzemes vēlēšanu apgabala deputātu kandidātu sarakstā no partiju apvienības Latvijas Reģionu apvienība. 

Partiju apvienība savu deputātu kandidātu sarakstu ar 115 personālijām uz visiem pieciem vēlēšanu apgabaliem – Rīgas, Vidzemes, Kurzemes, Zemgales un Latgales – iesniedza trešdien, 1. augustā. “Ziemeļlatvija” jau rakstīja, ka “Latvijas Reģionu apvienības” Vidzemes vēlēšanu apgabala deputātu kandidātu sarakstā ar 26. kārtas numuru kandidē arī Valkā praktizējošais ģimenes ārsts Māris Nātra.

Sarunā ar “Ziemeļlatviju” Māris Žigats uzsver: “Ir pienācis laiks ieguldīt arī savu artavu! Uzskatu, ka esmu pietiekami profesionāls elektronisko mediju nozarē un pārzinu visu, kas notiek televīzijā, radio un elektroniskajos portālos. Mani uzrunāja kā šīs nozares pārstāvi, un es piekritu. Neesmu naivs un saprotu, ka ar piekto kārtas numuru Saeimā neiekļūšu, jo tas ir tāpat, kā kājām aiziet no Latvijas līdz Jaunzēlandei. Tomēr man ir vēlme saprast, kas un kā notiek augstākajā līmenī.”

Tas, ka M. Žigats piekritis startēt no Kurzemes vēlēšanu apgabala deputātu kandidātu saraksta, ir saprotams, jo viņa dzimtā puse ir Sabile. Pie Valkas pilsētas kultūras nama vadības stūres viņš stājās 2016. gadā. Viņu piedalīties pašvaldības izsludinātajā konkursā uz šo vietu uzaicināja novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis. Abi pazīstami kā mūziķi, jo M. Žigats ir līderis Latvijā pazīstamai grupai “Pienvedēja piedzīvojumi”, bet V. A. Krauklis ir zināms kā mūziķis grupā “Bumerangs”.

Komentāri 2

Kaija

Es gaidu, kad Ziemeļlatvija būs visus Valkas novada kandidātus saskaitījusi :))) Pagaidām viens vēl nav pieminēts :) Varbūt tādēļ, ka kaijas uz ielas par to nerunā? Bet varbūt tāpēc, ka CVK mājas lapu atvērt un sarakstus izlasīt, nav tas pats, kas pārkopēt sejas grāmatas ierakstus?:)

pirms 2 gadiem, 2018.08.06 15:34

bezugunsnavdumu

Par mani neuzrakstīs pat ja gribēs, jo es negribu, jo es nekandidēšu. Valdībā vieta patriotiem no NA, nevis visiem kuriem sagribējas mainīt dzīvi, vai uzaicinaja pa draudzībai.

Radu un draugu Saeima mums jau esot kopš Atmodas.

pirms 2 gadiem, 2018.08.06 23:27

Eiropā