Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

ATCELTS! Siguldas tautas teātra izrāde "Baigie blēži" Strenčos

12.janvārī plkst. 15.00 uz Leldes Stumbres “Burvīgie blēži” izrādi Strenču novada Kultūras centrā!

Krāpnieku komēdija, balstīta uz patiesiem notikumiem. 5 asprātīgas epizodes par pasaules elegantākajiem krāpniekiem pagājušā gadsimta 25.-50. gados Francijā… Luga veidota pēc patiesiem naudas, dārglietu un mākslas darbu izkrāpšanas gadījumiem, kas risinājušies pagājušā gadsimta pirmajā pusē.

“Kāpēc mēs esam diezgan iecietīgi pret krāpniekiem? Varbūt tāpēc, ka mums pašiem patīk būt apkrāptiem?

Ak! Nepretojieties, mums patīk būt apkrāptiem! Paskatieties uz burvjiem, iluzionistiem un kāršu triku meistariem! Ja jūsmojat par pīķa dūža pazušanu un brīnumaino kārava desmitnieka pēkšņo atgriešanos, tas tāpēc, ka dziļi sirdī jūsos snauž apslēpts krāpnieks.

Brīdī, kad mēs saprotam, ka meli dažkārt ir nepieciešami, mēs apzināmies arī mūsu iecietību pret lieliem krāpniekiem. Viņi ir ne tikai blēži, viņi ir… nepārspējami! Atjautīgi! Drosmīgi! Viņi ir Lielie Mahinatori, kuri uzdrošinās riskēt un bieži vien arī vinnē! Viņi ir nepārspējami savā fantastiskajā izdomā un drosmē to visu tiešām realizēt. Viņi nekavēdamies izmanto mūsu vājības, mūsu godkāri, mūsu iedomību, protams, arī mūsu naivumu, bet dažkārt – mūsu pašu sliktos nodomus un – „iekrīt tas, kurš grib iegāzt” un tā ir blēdīšanās augstākā virsotne, krāpšanās šedevrs un savā ziņā pat laba skola.  ” par lugu saka Lelde Stumbre.


Norises vietas: juvelierveikali, mākslas galerija,  kuģa klājs, zīlnieces salons, policijas iecirknis.

Režisore  –  Ārija Liepiņa – Stūrniece

Māksliniece  –  Evita Rusova

Mūzika  –  franču šansonetes


Sešas leģendāras krāpšanas vienā amizantā Leldes Stumbres komēdijā “Burvīgie blēži”!

Afiša