Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Eiropas kultūras mantojuma dienas. Ekskursija ar gidu “Latvijas iecerēšana”

2018.gads Eiropai un tās kultūras mantojumam ir simboliski un vēsturiski nozīmīgs, jo tas iezīmē virkni svarīgu notikumu, piemēram, simto gadadienu kopš Pirmā pasaules kara beigām. Ar mērķi mudināt atklāt un iepazīt Eiropas kultūras mantojumu un stiprināt piederības izjūtu kopīgai Eiropas telpai, šis gads ir pasludināts par Eiropas Kultūras mantojuma gadu.

Latvijā šogad Eiropas kultūras mantojuma dienu pasākumu programma ir veltīta valstiskuma idejai, Latvijas Republikas dibināšanai un attīstībai. 14. – 16.septembrī Latvijā notiks dažādi pasākumi vairāk kā 60 vietās. 

Valkā 15.septembrī 

Ekskursija (kājām) ar gidu “Latvijas iecerēšana” 

Plkst.11:00 pulcēšanās Rīgas un Raiņa ielu krustojumā pie monumenta “Veltījums Latviešu Pagaidu Nacionālajai Padomei”.

Maršruts aptvers Valkas un Valgas pilsētas vietas, kas saistītas ar Latvijas valsts tapšanu.

Noslēgums aptuveni pēc 2 stundām (atkarībā no grupas lieluma un laika apstākļiem) Valkas novadpētniecības muzejā. Muzejā būs iespēja noskatīties filmu “Valka*1917. Latviešu Pagaidu Nacionālā padome.” (2017) un turpināt sarunas pie tējas.

Bez maksas.

Pieteikšanās un informācija: [email protected] vai pa tālruni 647 221 98Afiša