Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Leģendu nakts

Lai iepazītu vēsturi, arhitektūru, notikumus un vērtības, kas glabātas simtiem gadu, oktobra pēdējā sestdienā jau trešo gadu durvis apmeklētājiem ver Latvijas pilis un muižas. 

Tā ir iespēja ne vien apskatīt vēsturiskos objektus, bet arī baudīt īpašu kultūras programmu, kas sagatavota īpaši "Leģendu naktij".Jērcēnmuiža šogad piedāvā, spēlējoties ar sajūtām,  iepazīt sevi, savus draugus un apkārtējos cilvēkus. 

Laikā no plkst. 19:00 – 21:00 muižā, mednieku namā un muižas parkā ikvienam Leģendu nakts apmeklētājam būs iespēja sajust pieskaroties, ieraugot, izzinot, izgaršojot un iejūtoties. 

Muižas ļaudīm ir iecere atjaunot baronu Krīdeneru kapavietu Ēveles kapos, tādēļ būsim priecīgi par ikvienu apmeklētāju, kurš noziedos šim mērķim jebkādu naudas vienību, sajūtot gandarījumu.

Plkst. 21:00 Leģendu nakts apmeklētājiem būs iespēja sajust ieklausoties, jo izskanēs saksofonu kvarteta koncerts, bet pēc koncerta varēs sajust dejas burvību, baudot deju ritmus.Apmeklētāju garšas sajūtām tiks piedāvāta kafija, kūkas un vīns, tāpēc aicinām rēķināties ar nelieliem izdevumiem. 

Mednieku namā būs iespēja aplūkot Burtnieku keramiķa Jura Līča darbus, kurus varēs arī iegādāties.Aicinām sajust Leģendu nakti Jērcēnmuižā 25. oktobrī - pieskaroties, ieraugot, izzinot, izgaršojot, iejūtoties, sadzirdot, izdejojot, izbaudot un sajūtot gandarījumu!

Izstādes