Latvijas Nacionālā teātra aktieru koncerts Valkas estrādē

16. jūlijā plkst.19.00 Valkas brīvdabas estrādē Latvijas Nacionālā teātra aktieru koncerts “Mīlestība” atzīšanās 2 daļās.

Koncertā piedalīsies Latvijas Nacionālā teātra aktieri Marija Bērziņa, Zane Dombrovska, Madara Botmane, Mārcis Maņjakovs, Uldis Siliņš, Raimonds Celms, kā arī Egils Melbārdis.

Programmā iekļauti fragmenti no Raimonda Paula mūzikliem "Meža gulbji", "Māsa Kerija" un izrādēm "Īsa pamācība mīlēšanā", "Leģenda par Zaļo Jumpravu", "Leo. Pēdējā bohēma", Jāņa Lūsēna rokoperām "Indriķa hronika" un "Sfinksa", Zigmara Liepiņa muzikālās drāmas "Adata" un mūzikla "Vadonis", Imanta Kalniņa mūzikas izrādei "Lilioms", Ulda Marhileviča traģikomiskās dziesmu spēles "Tobāgo!", kā arī Mārtiņa Brauna izrādes "Mauglis" u.c. skaņdarbi.

Latvijas Nacionālā teātra aktrise un dziedātāja Zane Dombrovska pauž: „Var dziedāt notis, var dziedāt vārdus, un tomēr vairāk par visu gribas dziedāt stāstu. Tieši tāpēc ir īpašs prieks piedalīties šajā „Mīlestībā”, kas nozīmē vairāk nekā tikai šo vārdu,” bet viņas kolēģe Madara Botmane piebilst: „Manuprāt, dziesma ir stāsts. Stāsts, kuru stāsta komponists, vārdu autors... Ir skaisti un vērtīgi stāstīt stāstu, kas tuvs mums pašiem un pilnībā izprotams tikai un vienīgi mums, jo stāsts tiek stāstīts par mums. Mums – cilvēkiem un līdzcilvēkiem…”

Par pavadījumu un aranžijām gādās speciālais mūziklu orķestris Raimonda Macata (taustiņi) vadībā: Mārcis Auziņš (ģitāra), Norberts Skraucis (basģitāra) un Ainis Zavackis (sitaminstrumenti). Koncerta vadības groži uzticēti Egilam Melbārdim.

Koncertā var tikt veikta fotografēšana un filmēšana.

Uzmanību!  

Apmeklējot pasākumu, būs jāuzrāda Covid-19 sertifikāts, kurš apliecina, ka apmeklētājs  ir pabeidzis pilnu vakcinācijas kursu pret Covid -19 vai pārslimojis Covid -19 pēdējo 6 mēnešu laikā, kā arī personu apliecinošs dokuments un personalizēta biļete. 

Sertifikātu iespējams lejuplādēt vietnē www.Covid19sertifikats.lv

Pasākumu kopā ar vecākiem varēs arī apmeklēt bērni līdz 12 gadu vecumam, kas nav vakcinēti, pārslimojuši, un viņiem nebūs jāveic Covid-19 tests . 

Pasākumu drīkst apmeklēt arī nevakcinēti cilvēki. Viņiem pirms pasākuma būs iespējams veikt  Covid - 19 bezmaksas testu. 

Lūdzam uz pasākumu ierasties savlaicīgi !

Lūdzam ievērot noteiktos epidemioloģiskos noteikumus!

20210603-1357-milestiba.jpg

Afiša