Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Latvijas Republikas simtgades pasākums Valkā

17. novembrī plkst.10.00 pie LPNP pieminekļa būs goda sardze "Brīvības sardzē" , uzrunas, piemiņas ugunskurs, tēja.

Visus, kuri uz šo pasākumu būs ieradušies rakstainos dūraiņos, Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis cienās ar svētku torti.

Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades birojs un cimdu meistari aicinājuši ikvienu iesaistīties akcijā „Cimdotā Latvija” un valsts 100. dzimšanas dienai sarūpēt sev pašiem un dāvināt citiem vienu no senākajām Latvijas cilvēku vizītkartēm – rakstainus cimdus. Ikviens aicināts doties uz svinīgajiem pasākumiem vai godināt valsti draugu lokā rakstainos cimdos. 

Valkas pilsētas kultūras namā plkst.16.00 pirmā stāva foajē - tosts ar Valkas novada vadītājiem.

Plkst.16.30 sāksies Svētku koncerts "Man dvēselē ierakstīts Latvijas vārds" - tajā piedalīsies Smiltenes jauniešu koris "Lido", džeza   mūziķi no "Mirage Jazz  Orchestra" un solists Andris Ērglis. Notiks Valkas novada Atzinības rakstu pasniegšana, bet no plkst. 20.00 līdz 01.00  Svētku balle kopā ar grupu "Dakota" .

Ieeja – brīva

Ierašanās - svētku tērpos

Lugažu laukumā  17.novembra pievakarē iedegsies Sveču raksts "Latvijai -100"


Afiša