Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skrējiens Valka/Valga

Šogad Valkas/Valgas skrējiens norisināsies jau 21. reizi. Skrējiens simbolizē Valkas – Valgas ciešo draudzību! Distance nav gara, to var arī lēnā tempā nosoļot. Tādējādi, gan nedaudz izkustoties, gan satiekot domubiedrus.

Galvenās izmaiņas šogad ir saistītas ar to, ka skrējēju ērtībai tiks izmantota elektroniskā laika ņemšanas iekārta, tāpēc visiem dalībniekiem vēlams veikt iepriekšējo reģistrāciju šeit.

Pretējā gadījumā laika trūkuma dēļ un ierodoties pēdējā brīdī sacensību vietā var būt problēmas pieteikties skrējienam.

Klases var iesūtīt kopēju sarakstu uz e-pastu: [email protected]

7.klases skolniekiem un vecākiem starts plkst. 18.00, distances garums 4,5 km.

Atgādinām, ka 1.- 6. klašu skolēniem starts tiks dots no plkst. 15.00 Valgā, Tartu ielā 68 (pie Valgas peldētavas glābšanas stacijas). Distances garums aptuveni 1250m.

Plkst. 15:00  3.klases – meitenēm un jaunākām

Plkst. 15:10 3.klases - puišiem un jaunākiem

Plkst. 15:20 4.klases meitenēm

Plkst. 15:30 4.klases puišiem

Plkst. 15:40 5.klases meitenēm

Plkst. 15:50 5.klases puišiem

Plkst. 16:00 6.klases meitenēm

Plkst. 16:10 6.klases puišiem

Bērnu skrējieni ir bez maksas, pirmās trīs vietas apbalvotas ar medaļām, pārējiem balvas.

Absolūtā vērtējumā 4,5 km distancē 6 ātrākos vīriešus un 6 ātrākās sievietes apbalvos ar kausu, krekliņu un balvu, 7.-12.vietu ar krekliņu. Pārējie sacensību dalībnieki, kas veikuši visu distanci izlozes kārtībā saņems šim skrējienam veltītos T-kreklus. Kopskaitā izlozēs 60 T-kreklus t.sk. 10 T-krekli nūjotājiem.

Afiša