11. tautas slēpojums un slidojums Baiļu apļi

11. tautas slēpojums un slidojums Baiļu apļi notiks UZ VAIDAVAS EZERA!
 2.februārī norisināsies ikgadējais tautas slēpojums Baiļu apļi. Pateicoties Kocēnu novada izrādītai iniciatīvai, Baiļu apļi notiks uz Vaidavas ezera. Pateicoties vietas maiņai notiks sacensības gan slēpotājiem, gan slidotājiem.  

Sacensību trase izveidota uz Vaidavas ezera virsmas.  Uz ezera ledus izveidojusies 3-4 cm piesalusi sniega kārta, kas ir labi piemērota slēpošanai slidsolī. Kā jau pasākuma nosaukums liecina, slēpojums notiks apļos, kur Tautas klasei būs jāslēpo 1 aplis (7km) un Sporta klasei 2 apļi (14km). Būs arī 1km distance bērniem līdz 10 gadiem.  Savukārt slidotājiem būs iespēja slidot vienu apli pa Vaidavas ezera perimetru 7km distancē, bet mazākajiem slidotājiem 2km aplīti.

Ņemot vērā, ka slēpojot pa ezeru svarīgi ir nūju asums, tad pirms sacensībām darbosies serviss, kurā būs iespēja sasmērēt slēpes, uzasināt nūjas un slidas. Servisu nodrošinās veikals Eži.

. Pieteikties būs iespējams arī sacensību dienā.

Finišā visus sagaida garda maltīte ar Dimdiņkāpostiem, Nākotnes desiņām un Liepkalnu rupjmaizi. Bet viss pasākums noslēgsies ar godalgoto dalībnieku apbalvošanu un izlozi, kur galvenā balva ir velosipēds no veikala ‘’Eži’’. Tradicionāli pasākumu atbalsta un balvas pasniegs daudzi Valmieras uzņēmumi

Sports