"Azimuta ziemai" vēl – trīs kārtas

Svētdien, 8. martā, Smiltenē aizvadīta orientēšanās sacensību “Azimuta ziema” 24. kārta. Šosezon atlikušas vēl trīs svētdienas, kuras izmantot, orientējoties piepilsētas mežos.

Sacensību rīkotājs Mārtiņš Mārcis Leimanis stāsta, ka 24. kārtā kopumā piedalījās 38 dalībnieki. Vienlaikus viņš aicina visus uz 25. kārtu, kas svētdien, 15. martā, notiks Silvā, marķējums no autobusu pieturas. Brīvais starts no pulksten 12.30 līdz 15. Mēneša beigās noslēdzošajā kārtā paredzēta arī labāko 2019./2020. gada “Azimuta ziemas” sezonas kopvērtējuma orientieristu apbalvošana.

Tikmēr 45. sezonai gatavojas orientēšanās sacensību seriāls “Azimuts 2020”. OK “Azimuts” vadītājs Aldis Lapiņš laikrakstam atklāj, ka pēc 11 gadiem sezona atkal sāksies 1. aprīlī Blaumaņa ielas galā pie Klievezera. “Šobrīd esmu apskatījis “Trīssaliņu” un “Slīpu” apvidu, novērtēju arī situāciju Klievezera apkārtnē. Jāteic, ka visur korekcijas ieviesis vai nu stiprais vējš, vai arī mežizstrādes darbi.  Ja “Azimuta ziema” visbiežāk notiek pilsētas mežos un tās tuvumā, tad “Azimutā” dodamies tālāk, tikai sezonu tradicionāli atklāsim Smiltenē. Arī jaunajā sezonā būs interesanti, orientēšanās aizvedīs jūs gan uz Gulbenes pusi, gan Alūksni, gan arī uz dalībniekiem interesantu apvidu Igaunijā,” teic A. Lapiņš.

24. KĀRTAS REZULTĀTI

  • V1 distance (17 KP, 7 km): 1. Uldis Klepers, 2. Aivis Zetmanis, 3. Guntis Zīvers
  • V2 distance (14 KP, 5,2 km): Jānis Līgats, Jānis Nulle, Gatis Jansons
  • S2 distance (14 KP, 5,2 km): Vita Cīrule, Kitija Līgate, Inga Bormane
  • V3 distance (11 KP, 3,6 km): Aldis Lapiņš, Armands Lūkins, Kristaps Rīders
  • S3 distance (11 KP, 3,6 km): Tīna Deina Kukurīte, Maija Gudēna, Santa Rīdere
  • S4 distance (8 KP, 2,4 km ): Rudīte Grabovska, Andra Veita
  • Izvēles distance: Jānis Bormanis, Austris Lepiksons, Videga Gaigala

Sports