Florbola klubs "Valka" iekļūst labāko četriniekā

Latvijas čempionāta 2. līgā izslēgšanas spēļu ceturtdaļfinālā florbola klubam “Valka” savā laukumā pretim stājās Inčukalna sporta klubs “Coyote”. Mūsu komanda izbraukumā uzvarēja un to pašu izdarīja arī mājas spēlē pagarinājumā ar rezultātu 13:12.

Tiesa, šī uzvara nāca grūtāk nekā izbraukumā, taču, kā saka treneris Ilvars Rullis, izslēgšanas spēļu posmā nozīmīgs ir iznākums, nevis rezultāts.

Gūst labu mācību stundu

Laukuma saimniekiem ātri izdevās gūt piecus vārtus, taču kārtējo reizi pierādījās, ka šāds pārsvars negarantē uzvaru. Ir jāspēlē visas 60 minūtes, citādi pretinieks atgūst spēles garšu un uzvara nāk ievērojami grūtāk. Treneris atzīst, ka dažādu iemeslu dēļ komanda nebija labākajā sastāvā, taču pārējie jutās ļoti atbildīgi par spēles iznākumu. Jo īpaši jaunajiem spēlētājiem šī spēle bija laba mācību stunda pirms pusfināla.

Divas uzvaras pret šo komandu ir izcīnītas, un saskaņā ar nolikumu valcēnieši turpinās cīņas pusfinālā pret sporta klubu “Slampe/Zevid”. Aizvadītajā spēlē piecus (3+2) rezultativitātes punktus, kā jau ierasts, guva Linards Ščegoļevs, četri – Robertam Līviņam, bet pa trijiem punktiem sakrāja Jānis Tolmanis, Markuss Eduards Pazāns un Klāvs Bošs.

Gaida līdzjutēju atbalstu

“Par nākamajiem pretiniekiem zināms tas, ka viņi ātri skrien un daudz vārtu gūst ātrajos pretuzbrukumos. Gatavosimies un koncentrēsimies spēlēt no aizsardzības, lai pretiniekiem neļautu izmantot viņu galvenos ieročus,” atklāj treneris Ilvars Rullis.

Rietumu zonā mūsu nākamie pretinieki regulāro čempionātu noslēdza 2. vietā, bet izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā viņi pieveica “Aizkraukli/Koknesi”, kas neatrada līdzekļus pretinieku ātro uzbrukumu noslāpēšanai. Mačs FK “Valka” pret SK “Slampe/Zevid” notiks piektdien pulksten 20.30. Abas pirmās valcēniešiem ir mājas spēles. Otrā notiks sestdien. Pusfinālā reglaments paredz cīnīties līdz trijām uzvarām. Komandai noteikti palīdzēs ierastais skatītāju atbalsts. Nākamās divas paredzētas viesos, un, ja vajadzēs, tad piektā spēle atkal notiks Valkā. 6. aprīlī mūsu komanda cīnīsies finālā vai spēlēs par bronzas medaļām. FK “Valka” savā pastāvēšanas vēsturē, ieskaitot šo sezonu, iekļuvusi pusfinālā četras reizes un tagad pirmoreiz komandai ir cerības iekļūt finālā. Līdz šim FK “Valka” tikai reizi izcīnījusi bronzas medaļas. Šoreiz ir pamatotas cerības gūt kaut ko vērtīgāku.

Sports