Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenes novada sporta svētki

2017.g. SMILTENES NOVADA SPORTA SVĒTKU

 

N O L I K U M S

 

Mērķis un uzdevums:

Rosināt Smiltenes novada iedzīvotājus, organizācijas iesaistīties sportiskās aktivitātēs;

Popularizēt sportu, kā veselību stiprinošu, relaksējošu, emocionālu nodarbi.

 

Vieta un laiks: sporta svētki notiek 2017. gada 26. augustā, sporta un atpūtas kompleksā “Slīpi”, Smiltenes pagastā. Komandu ierašanās līdz plkst. 9:30; Komandu pārstāvju sanāksme un izloze – plkst. 9:45; Sacensību atklāšana plkst. 10:00; Sacensību sākums plkst. 10:30 

 

 

Organizatori: Sacensības organizē Smiltenes Sporta pārvalde sadarbībā ar Smiltenes sporta centru. Sacensību galvenais tiesnesis: Guntars Markss /tel. 26460704/

 

Dalībnieki: sacensībās aicinātas piedalīties Smiltenes novada pagastu, iestāžu, organizāciju, fizisku personu veidotas komandas. Dalībnieku vecums – ne jaunāki par 2001.g. dzimušajiem.

 

Sacensību nosacījumi:

Sacensībās piedalās komandas; vienā komandā var pieteikt 14 dalībniekus;

Sacensību laikā komandā citus dalībniekus iekļaut nedrīkst;

Komandas savā starpā sacenšas 9 sporta veidos;

Katra komanda sporta attiecīgos sporta veidus veic saskaņā ar Organizatoru izstrādāto grafiku; ja komanda kavē ierašanos attiecīgā sporta veida norises vietā vairāk par 5min. – tai var tikts piešķirts vai nu zaudējums /spēlē/ vai komanda attiecīgajā sporta veidā tiek diskvalificēta;

Katrā sporta veidā, komanda saņem punktus atbilstoši izcīnītai vietai; ja vietas tiek dalītas – visas komandas saņem punktus par attiecīgi augstāko vietu /piemēram ja komanda dala 5v. – 8v. – visas komandas saņem 5 punktus/;

Komandu vērtējumā tiek vērtēta mazākā izcīnīto vietu summa visos sporta veidos; ja divām vai vairāk komandām rezultāti ir vienādi – augstāku vietu iegūst komanda, kas izcīnījusi labāku vietu Orientēšanās;

Ja kādā no sporta veidiem komanda neveic distanci līdz galam, izstājas vai tiek diskvalificēta, tad attiecīgajā sporta veidā komanda saņem pēdējai vietai atbilstošu punktu skaitu. Ja tas notiek atkārtoti, tad komanda par attiecīgo vietu punktus vairāk nesaņem un kopvērtējumā tiek vērtēta pēc komandām, kuras saņēmušas punktus visos 9 sporta veidos. 

Ikviens sacensību dalībnieks pats atbild par savu veselības stāvokli, apliecinot to ar savu parakstu komandas pieteikumā.

 

Sporta veidi un to apraksts:

“Akadēmiskā airēšana” – No komandas startē 4 vīrieši un 4 sievietes: sekojošās ekipāžās – vīriešu divnieks; sieviešu divnieks; jauktais divnieks, vīriešu vieninieks un sieviešu vieninieks. Katra ekipāža veic orientējoši 250m garu distanci; Vērtē visu ekipāžu distancē pavadīto laika summu.  

“Diskgolfs” – No komandas startē 5 vīrieši un 5 sievietes; Katram dalībniekam ir viens lidojošais šķīvītis; Visi dalībnieki secīgi metot šķīvīšus cenšas ar pēc iespējas mazāku metienu skaitu ieraidīt šķīvīti mērķī. Pavisam ir četri mērķi. 

 

Orientēšanās – No komandas startē 5 vīrieši un 5 sievietes; Komandas vīriešu un sieviešu grupas startē atsevišķi. Distances laikā abām grupām ir jāveic distance ar kontrolpunktu meklēšanu un virvju taku pārvarēšanu. 

 

Futbols – komandā 5 vīrieši; spēle risinās netradicionālā veidā – pēc galda futbola principa. Spēles ilgums 2x5 minūtes; 

 

Volejbols – komandā 4 sievietes; spēle notiek ar nestandarta bumbu; spēles ilgums viens sets līdz 25p. 

 

“Boulings” – Komandā 5 vīrieši un 5 sievietes, kuri pēc izvēles izpilda sekojošus uzdevumus: 2 metēji – ar bumbām cenšas nogāzt ķegļus; 6 bumbu padevēji – nogādā bumbas metējiem; 2 ķegļu cēlāji – paceļ un novieto nogāzto ķegli sākuma punktā. Komandas uzdevums noteiktā laika vienībā nogāzt pēc iespējas vairāk ķegļus.

 

Riteņbraukšana – Komandā 5 vīrieši un 5 sievietes; Dalībnieki stafetes veidā veic norādīto distanci ar uzdevumiem;

 

“Patruļas biatlons” – Komandā 5 vīrieši un 4 sievietes; Sacensību būtība – dalībnieki distancē pārvietojas ar trīsvietīgām slēpēm un secīgi trīs vietās izpilda aplīšu metienus mērķi; par katru neprecīzu metienu tiek veikts viens soda aplis; Stafetes veidā komanda šo distanci veic trīs reizes, pēc katra apļa mainoties ar slēpotājiem; 

 

Veiklais hokejists – Komandā 4 vīrieši un 4 sievietes; Dalībnieki stafetes veidā veic desmit tenisa bumbiņu pārvietošanu no viena punkta līdz otram.

 

 

Pieteikumi: komandām jāveic iepriekšēja pieteikšanās Smiltenes sporta centrā /telefons 26460704/ līdz 23.08. plkst. 20.00. Sacensību dienā līdz plkst. 9.40 sacensību sekretariātā jāiesniedz rakstisks pieteikums – pēc pievienotās formas.

 

Apbalvošana: Pirmo trīs vietu ieguvēji komandu vērtējumā tiks apbalvoti ar piemiņas balvām. Ikviena komanda saņems gandarījuma balvu.


Sports