Valkas florbolisti neapstājas. Šovakar mājas spēle pret komandu "Jaunjelgava/Daudzese" 1

Florbola klubs “Valka” Latvijas čempionāta 2. līgā Austrumu zonā izbraukuma spēlē pret “Rēzeknes novada” komandu
16. februārī pārliecinoši uzvarēja ar rezultātu 12:5.

Lai gan pirmos divus vārtus guva laukuma saimnieki, jau pirmās trešdaļas noslēgumā valcēnieši izvirzījās vadībā ar 3:2. Otrās trešdaļas noslēgumā mūsu puiši rezultāta starpību palielināja līdz 6:3. Līdz spēles finālsvilpei FK “Valka” rezultātu dubultoja, gūstot vēl sešus vārtus, kamēr pretinieki spēja atbildēt tikai ar diviem. Tātad gūta neapšaubāma uzvara ar 12:5.
Par labāko spēlētāju mūsu komandā atzīts Armands Valtiņš. Viņš šajā spēlē guva četrus vārtus. Par vienu rezultativitātes punktu vairāk sapelnīja spēlējošais treneris Klāvs Bošs, viņam pieci punkti (2+3). Interesanti, ka pie tik lielas rezultāta starpības rēzeknieši mūsu vārtvīru Klaidu Maļcevu patraucēja ar 46 metieniem, kamēr viesi meta 49 reizes.

Šovakar plkst.20 Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas sporta hallē FK "Valka" 2.līgas komanda mērosies spēkiem ar komandu "Jaunjelgava/Daudzese". 

Komentāri 1

bezugunsnavdumu

Valkā nav naudas ielu drenāžai, nekas nenotiek, cilvēki krīt un lauž rokas, bet florbols un cita draza, kam jāeksistē tikai un vienīgi par sponsoru naudu, iet uz urra.


Kad cilvēki sapratīs, ka krauklis nav pilsētas saimnieks, bet izsaimniekotājs?

Kad būs jaunais biedrību diedeletāju saraksts? Savi 50000 eur tak stabīli tiks notriekti atbalstam, lai arī katram biedrības vadītājam jāstaigā ar cepuri metot loku pašvaldības budžetam.

pirms 2 gadiem, 2019.02.22 15:22

Sports