Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Valka Jam

DŽEZA UN IMPROVIZĒTĀS MŪZIKAS FESTIVĀLS 'VALKA JAM 2019'

Jau ceturto gadu Valkā norisināsies pasākums, kas vienviet pulcēs kolorītus džeza mūziķus un erudītu klausītāju publiku Valkā, 24. augustā!

Šogad pasākums savus horizontus izpleš tālāk kā vēl nekad - uz skatuves kāps mūziķi no Latvijas, Igaunijas un Somijas! 


LINEUP :

AUZIŅŠ/ČUDARS/ARUTYUNYAN (Latvija)

Kolektīvā brīvā improvizācija ir svarīgs trio daiļrades elements, puišu interese klasiskās mūzikas kompozīcijā sniedz grupas improvizācijām labi konstruētus rāmjus spontanitātei un rotaļīgai saspēlei. Liela uzmanība tiek pievērsta skaņas radīšanai, izmantojot nekonvencionālās tehnikas jeb extended techniques un elektroniku, saglabājot melodiskumu un saistītu ar cilvēka balsi.

TUOMO UUSITALO TRIO (Somija)

Tuomo visnotaļ ir augstākā kalibra pianists sevi pierādījis kā Eiropā tā arī ASV uz Ņujorkas skatuvēm. Viņš ir izdevis divus albumus un piedalījies daudzos citos un šogad Tuomo kāps uz mūsu skatuves un priecēs mūsu ausis ar savu trio ar Tomu Poišu (bass) un Jāni Jaunalksni (bungas).

THE NONCONCEPTUAL ART CLUB (Igaunija)

The Nonconceptual Art Club ir atsvaidzinošs un īpatnējs ansamblis, kas savu pirmo koncertu sniedza Tudengijazz 2019 festivālā, kur tas pārsteidza savu publiku ar savu atšķirīgo skanējumu, fantastiskajām kompozīcijām un teātrisko skatuves performanci. Žanra ietvaros sevi definē kā apjukuma-džezu (confusion-jazz) apvienojot savā izpildījumā džeza, roka, dzejas un teātra mākslu, lai demonstrētu pilnīgu emocionālu spektru savā mūzikā.

Pēc trīs kolorīto kolektīvu performancēm vakars turpināsies brīvās skatuves ietvaros, kur aicināts ikviens, kas vēlās sevi parādīt un iesaistīties mūzikālos piedzīvojumos jeb džema sesijā. 


IEEJAS BIĻETE 4eur / *3eur*

*Iegādājoties biļetes pirms pasākuma norises dienas Valkas Kultūras Namā.

Galdiņu rezervācija : [email protected] / +371 25611028

Viesi ir aicināti ierasties ar saviem 'groziņiem', lai izbaudītu vakaru pie galdiņiem patīkamā kompānijā un atmosfērā.

Pasākumu atbalsta un padara iespējamu :


Biedrība "Atbalsts Valkai"

Valkas Novada Dome

"Valkas Gaisma"

Afiša