Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vasaras Saulgriežu svinēšana Līgo kalnā!

Smiltenes pagasta Līgo kalnā no 19:00 radošās darbnīcas: ziedu vainagu pīšana (katram līdzi ziedi ko iepīt savā īpašajā Saulgriežu vainagā) ar Līgu Reiteri, ozolu vītenes vīšana un pūdeles pušķošana ar Dzintru Sābuli un enerģētiskā (sausā) pirtnīca ar Annu Luteri.

Plkst.20:00 Kalnamuižā pie “Kalna ligzdas” 3D zīmējuma atklāšana (Biedrības "Abulas lauku partnerība" Starptautiskais projekts Handicraft Festival- Transnational cooperation project Nr. 18-00-A019.333-000009)

Smiltenes pagasta Līgo kalnā no 22:00 Saulgriežu ugunskura iedegšana ar Līgu Reiteri un Smiltenes folkloras kopu "Rudzupuķes", latvju danči un dziesmas ar Trikātas kapelu "Abulmalas burlakas", pūdeles iedegšana un pacelšana, sievu ugunskura rituāls ar Līgu Reiteri, uguns plosta (ziedojums dabai) peldināšana Tepera ezerā, nakts pelde, dziesmas un sarunas pie ugunskura līdz saulīte sāks rotāties.

Līdzi ņemam cienastiņus, lai kopīgi varam sagaidīt saullēktu.

Afiša