Informatīvs pasākums Valmierā par iespējām inovāciju infrastruktūras centros

Š. g. 20. augustā Vidzemes Augstskolas jaunajā inženierzinātņu kompleksā (Tērbatas ielā 10, Valmierā) 123. telpā pulksten 15:00 norisināsies Latvijas uzņēmumu pieprasījuma/piedāvājuma izpētei veltīts informatīvs pasākums. Tā mērķis ir iesaistīt uzņēmējus inovācijas attīstību veicinošā aktivitātē, kas rezultēsies ar tehnoloģiju attīstības un inovācijas infrastruktūras centru izveidi biznesa un zinātnes sadarbībai.


Pasākuma ietvaros jaunie eksakto jomu zinātnieki vēstīs par projekta mērķiem un prezentēs Latvijas uzņēmēju aptaujai izstrādāto anketu. Pēc pasākuma iespējamas individuālas tikšanās par sadarbību jaunu produktu izstrādē.


„Kombinējot anketēšanu un sarunas ar uzņēmējiem, un ņemot vērā apkopoto informāciju, mēs  izveidosim tehnoloģiju attīstības un inovāciju infrastruktūras centrus, zinātnieku un uzņēmēju sadarbība dos būtisku ieguldījumu tautsaimniecībai, tie būs reāli ieguvumi”, uzsvēra LU rektors Indriķis Muižnieks šai aktivitātei veltītajā informatīvajā pasākumā š. g. 22. maijā, Eiropas Savienības mājā, Rīgā. 


Vidzemes Augstskolas rektors Gatis Krūmiņš akcentē: „Bez sabiedriska pienesuma un labuma jebkura zinātniska un akadēmiska darbība agri vai vēlu zaudē jebkādu jēgu. Zināšanu pārnese, tautsaimniecības izaugsmes veicināšana ir mūsu prioritātes un mēs izmantosim visas iespējas un ceļus šo prioritāšu īstenošanai”.

Bizness