Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Darba tirgū iziet jaunie pavāri

22.decembrī Kalnamuižas bijušā pārvaldnieka mājas kamīnu zālē diplomus saņēma pieci Smiltenes tehnikuma Jauniešu garantijas programmas pavāri. Priecīgi un lepni par sasniegto viņi teica paldies skolotājiem, vecākiem un visiem, kas palīdzēja neapstāties un, neraugoties uz klupieniem un kritieniem, pabeigt iesākto…

“Dzīvē izšķirošos brīžos ļoti svarīgi spēt pieņemt lēmumus un uzdrīkstēties,” absolventus uzrunāja skolas direktors Andris Miezītis. “Ir jāturpina iet uz priekšu arī tad, ja kādreiz nepaveicas.

Kad klājat galdu, vienmēr uz tā iededziet sveci! Kā atgādinājumu tam, ka dzīvei jāiet uz augšu, pretī cerībai un gaismai! Esiet vienmēr drosmīgi un radoši! ”

“No sirds priecājos, ka ticējāt saviem sapņiem,” jauniešiem teica kursa audzinātāja Inese Veidemane. “Sapņos notiek lieli brīnumi, kurus nevajag nonievāt! Tie padara mūsu dzīvi labāku un bagātāku.  Tikai atcerieties, ka sapnis vēl nav pati dzīve… 

Visu, ko dariet, dariet ar mīlestību! Novēlu ikvienam no jums iespējami bieži dzirdēt: “Paldies! Bija ļoti garšīgi!” Pavāram tie ir īpaši vārdi…

 Lai jūsu mājās svētkos smaržo kanēlis un krustnagliņas! Lai nekad nepietrūkst piparu un sāls, lai nepārskrien pāri zupa un nepiedeg pīrāgi! 

Lai jums vienmēr pietiek spēks nest šajā pasaulē gaismu! Jūs jau zināt, ka gaismai piemīt tāda īpašība – pret ko tā atduras, to saņem pretī. Paldies par šo jauko, kopā pavadīto laiku! Lai Jums izdodas piepildīt visus sapņus!” 


Darba birža