Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Konkursā izraugās Izglītības pārvaldes vadītāju 1

Ir noslēdzies 15. oktobrī Smiltenes novada domes atkārtoti izsludinātais konkurss uz vakanto Smiltenes novada domes Izglītības pārvaldes vadītāja (-as) amatu.

Pavisam šajā konkursā pieteicās trīs kandidāti - divas sievietes (no Alūksnes novada un no Gulbenes novada) un viens vīrietis, Smiltenes novada iedzīvotājs. Konkursa vērtēšanas komisija nolēma šo amatu piedāvāt Guntai Grigorei, kuras deklarētā dzīves vieta ir Alūksnes novads, informē komisijas sekretāre, Smiltenes novada domes personāla speciāliste Jūlija Egle.

“Pēc konkursa pirmās kārtas -  iesniegto dokumentu izskatīšanas - uz otro kārtu tika uzaicināta vienīgi Gunta Grigore, jo pārējie divi kandidāti neatbilda konkursa prasībām,” skaidro J. Egle.Pašlaik Gunta Grigore pilda Strenču novada domes Izglītības, kultūras un sporta speciālistes pienākumus.  Interviju “Ziemeļlatvijai” G. Grigore sniegs pēc stāšanās jaunajā amatā.

Smiltenes novada domes izpilddirektors Kārlis Lapiņš jau  parakstījis darba līgumu ar G. Grigori par to, ka viņa stāsies Smiltenes novada Izglītības pārvaldes vadītājas amatā decembra otrajā pusē. 

 Tagad pašvaldība atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem gaida saskaņojumu no Izglītības un zinātnes ministrijas Izglītības departamenta par Smiltenes novada Izglītības pārvaldes vadītājas iecelšanu amatā.Jau rakstījām, ka  Smiltenes novada Izglītības pārvaldes vadītāja (-as) amats ir vakants kopš šā gada 15. augusta, kad no darba pēc paša vēlēšanās aizgāja Tālis Jaunzemis. 

Komentāri 1

Bizness