LB aicina bērnus piedalīties zīmējumu konkursā "Mana sapņu monēta"

Latvijas Banka (LB) izsludinājusi zīmējumu konkursu bērniem "Mana sapņu monēta", aģentūra LETA uzzināja LB.

Bērnu zīmētprieks un izdoma ir iespēja paplašināt Latvijas monētu dizaina veidošanas izpratni un praksi. LB 2000.gadā organizētā Latvijas bērnu zīmējumu konkursa guvums bija vairāk nekā 3000 Latvijas bērnu pasaules redzējums, no kuriem tika izveidota izstāde pirmā Latvijas bērnu foruma ietvaros un monēta UNICEF programmas ietvaros. Jaunajā konkursā aicināti piedalīties visi Latvijas bērni vecumā līdz 15 gadiem.

Zīmējumam jābūt izpildītam vienā krāsā uz A4 formāta lapas aplī, kura diametrs ir 18 centimetri. Zīmējumā jāiekļauj uzraksts viens lats. Zīmējumam jābūt nesalocītam, tā otrā pusē jānorāda autora vārds, uzvārds, adrese, tālruņa numurs. Dalībnieks drīkst iesniegt arī vairākus zīmējumus.

Konkursa rezultātus vērtēs LB izveidota žūrijas komisija.

Pēc žūrijas vērtējuma 25 interesantāko darbu autoriem tiks piešķirtas veicināšanas balvas - LB jubilejas un piemiņas monētas un piemiņas veltes. Ja žūrijas komisija izraudzīsies kādu no darbiem monētas reversa veidošanai, tad par darba izmantošanu tiks slēgts līgums, paredzot atlīdzību 400 latu pirms nodokļu nomaksas apmērā.

Zīmējumi jāiesniedz līdz 21.decembrim. Žūrijas komisija rezultātus LB mājaslapā paziņos līdz 2008.gada 10.martam.

Bizness