LU resursā "E-karjera" reģistrējušies aptuveni 350 darba devēji

Latvijas Universitātes (LU) interneta resursā "E-karjera" līdz šim reģistrējušies 350 darba devēji.

"Šis ir izrādījies pieprasīts pakalpojums, un atsaucība ir liela," aģentūrai LETA pastāstīja LU sabiedrisko attiecību speciāliste Ilona Vilcāne. Patlaban sistēmā reģistrējušies aptuveni 350 darba devēju, kas var ievietot darba piedāvājumus un caurskatīt studentu CV datubāzi. Savus CV ievietojuši vairāk nekā 700 studentu. Tāpat joprojām ļoti pieprasīta ir darba sludinājumu sadaļa, tajā pārstāvētas visplašākās darbības jomas, kurās tiek piedāvātas vakances no palīgpersonāla līdz pat vadošajiem amatiem.

"E-karjera" izveidota ar mērķi sniegt atbalstu LU studentiem un absolventiem prakses un darba vietas meklēšanā, kā arī darba devējiem - praktikantu un jauno speciālistu piesaistē uzņēmumam.

Studenti var ievietot savu CV universitātes portālā, savukārt darba devēji - sludinājumus par vakancēm uzņēmumā/organizācijā. Reģistrētiem darba devējiem tiek nodrošināta iespēja meklēt potenciālos darbiniekus, izmantojot portālā ievietotos CV.

Jaunais resurss tapis ar Eiropas Sociālā fonda līdzfinansējumu, īstenojot projektu "Elektronisko informācijas resursu izstrāde karjeras attīstības pakalpojumu nodrošināšanai Latvijas Universitātē".

Projekta mērķis ir izveidot augstas kvalitātes elektronisko informācijas resursu, kas studentiem un skolēniem sniegs atbalstu priekšstatu veidošanā par profesijām, darba tirgus prasībām un karjeras izaugsmi.

LU "Karjeras centrs" aicina visus ieinteresētos studentus ievietot savu CV "E-resursa" sistēmā.

LU "Karjeras centrs" savu darbību uzsāka pērn septembrī, savukārt "E-karjera" pilnā apjomā sāka darboties šī gada septembrī.

Bizness