NVA Latvijas rajonos rīko informatīvus seminārus

No šodienas līdz 13.decembrim Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) Latvijas rajonos rīkos informatīvus seminārus sadarbības partneriem, aģentūru LETA informēja NVA pārstāvis Māris Ginters.

Semināri organizēti, lai pašvaldību vadītājus un darba devējus klātienē iepazīstinātu ar aģentūras 2008.gadā piedāvātajiem pakalpojumiem, pasākumiem un projektiem, kā arī lai kopīgi meklētu risinājumus nodarbinātības veicināšanai. Aģentūras pakalpojumu klāstā ir gan profesionālā, gan neformālā apmācība, gan subsidētā nodarbinātība un algotie pagaidu darbi invalīdiem un cilvēkiem pirmspensijas vecumā, gan karjeras konsultācijas un psiholoģiskais atbalsts, savukārt vasarās aģentūra organizē skolēnu nodarbinātību.

NVA īsteno divus pilotprojektus cilvēkiem ar īpašām vajadzībām - neklātienes apmācību ar datora un interneta palīdzību, kā arī komplekso atbalstītā darba programmu. Iecerēts organizēt komplekso palīdzību cilvēkiem ar atkarībām, kuri vēlas ārstēties un strādāt. Šī palīdzība ietvers gan darbu, gan nodarbības ar psihologu un narkologu.

"Darba devējus aicinu ne tikai aktīvāk aģentūrā reģistrēt vakances, bet arī pieteikt nepieciešamo speciālistu apmācību viņiem vajadzīgajās profesijās, kā arī izmantot mūsu jauno pakalpojumu - bezdarbnieku apmācību pie darba devēja," sacīja NVA direktors Ringolds Beinarovičs.

Pirmais seminārs notiks Saldū. 30.oktobrī seminārs notiks Ludzā, 31.oktobrī - Preiļos, 2.novembrī - Kuldīgā, 5.novembrī - Ventspilī, 6.novembrī - Jūrmalā, 7.novembrī - Rēzeknē, 8.novembrī - Daugavpilī, 20.novembrī - Jelgavā, 21.novembrī - Dobelē, 22.novembrī - Krāslavā, 23.novembrī - Madonā, 26.novembrī - Jēkabpilī, 27.novembrī - Aizkrauklē, 28.novembrī - Limbažos, 29.novembrī - Talsos, 30.novembrī - Ogrē, 3.decembrī - Valkā, 4.decembrī - Valmierā, 5.decembrī - Gulbenē, 6.decembrī - Alūksnē, 7.decembrī - Balvos, 10.decembrī - Rīgā un Liepājā, 11.decembrī - Tukumā, 12.decembrī - Bauskā un 13.decembrī - Cēsīs.

 

Bizness