Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par Reģionālo attīstības centru apvienības vadītāju atkārtoti ievēl Valkas mēru Kraukli

Par Reģionālo attīstības centru apvienības (RACA) valdes priekšsēdētāju atkārtoti ievēlēts Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis (Vidzemes partija), aģentūru LETA informēja apvienības pārstāvis Rolands Pētersons.

RACA biedru kopsapulce ievēlēja arī jaunu jaunu apvienības valdi - par valdes priekšsēdētāja vietnieku iecelts Dobeles novada domes priekšsēdētājs Armands Spridzāns, par priekšsēdētāja vietnieci Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inga Bērziņa, bet valdes locekļu sastāvā apstiprināts Smiltenes novada mērs Gints Kukainis, Līvānu novada domes priekšsēdētājs Andris Vaivods, Balvu novada domes priekšsēdētājs Aigars Pušpurs un Madonas novada domes priekšsēdētājs Agris Lungevičs.

Līdz ar to, turpmāk RACA valdē vairs nedarbosies Cēsu novada domes priekšsēdētājs Jānis Rozenbergs un Krāslavas novada domes priekšsēdētājs Gunārs Upenieks. Visas amatpersonas RACA kopsapulce apstiprināja vienbalsīgi.

RACA biedri arī veica izmaiņas apvienības statūtos, nosakot, ka turpmāk valde tiek ievēlēta līdz pašvaldību pilnvaru termiņa beigām. Līdz šim valde, tās priekšsēdētājs un vietnieki tika pārvēlēti reizi gadā.

Kā turpmākos mērķus Krauklis izvirzījis aktīvu cīņu par Eiropas Savienības nākamā daudzgadu budžeta līdzekļu piešķiršanas principiem. "Mums ir būtiski, lai maksimāli daudz naudas tiktu novirzīta reģionu attīstībai, bez kā nav iedomājama Latvijas lauku depopulācijas apturēšana," norāda Krauklis.


Krauklis apvienību vada kopš tās dibināšanas 2015.gadā.

Bizness