Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pirmais informatīvais laikraksts “Darbs Valgā – Valkā” 3

 INTERREG Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programmas 2014 – 2020 projekta “Pārrobežu darba tirgus integrācijas un nodarbinātības veicināšana”, identifikācijas Nr.Est – Lat40 (Promotion of Cross – Border Labour Market Integration and Employment (Valka – Valga mobility) ietvaros izdots pirmais informatīvais laikraksts. No pērnā decembra līdz 2019.gada jūlijam laikrakstu izdos 8 reizes (1 reizi ceturksnī). Vienāda satura un apjoma to veido latviešu – krievu un igauņu – krievu valodās. Kopējā tirāža ir 15000 eksemplāri.

Laikraksta pirmais numurs ŠEIT

Komentāri 3

biedriba.latvija1918

Jautāums nr.1 par šo megaprojektu.
Kas liedz izplatīt to elektroniski neizmetot vējā un vēlāk arī krāsnī kaudzi naudas? Potenciāliem darbaņemējiem nav datora vai neprot aiziet bibliotēkā?

Jautājums nr.2.
Kad tiks ieviesta pašvaldības apmaksāta igauņu valodas apgūšana ikvienam gribētājam?

Neizdosies Igaunijā tās triks ar krievu valodu, varat nesapņot, nu ja nu tikai mazkvalificētos darbos, kur kolēgi būs igaunijas krievi.

pirms 2 gadiem, 2018.01.04 11:28

nazis.ass

Kāda igauņu valodas apgūšana? Ja kāds, dzīvojot Valkā, ir pamanījies neiemācīties igauņu valodu, tad viņš arī nekādos kursos nemācīsies, arī darbu nemeklēs ne Latvijā, ne Igaunijā.

pirms 2 gadiem, 2018.01.04 17:20

bezugunsnavdumu

Tādu te 9 no 10, jo veikalos saprot krieviski, bet darbā stājoties tas neies. Veikalos jaunā paaudze, kas zem 30, jau nezin, un tas ir apsveicami. Tas Latvijas arbūzveidīgo valdība, kura luncina asti vateņzemes priekšā krievu valodu nekad neizmetīs no programmām, vietā vairāk mācoties nu kaut matemātiku.

Ja latvieši vairs neprastu krieviski, krievu skolas slēgtos pašas, jo idioti nespētu pat maizi nopirkt.

pirms 2 gadiem, 2018.01.04 20:03

Bizness