Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sarmīte Zvirgzdiņa līdz ar pilnvaru termiņa beigām zaudē darbu Smiltenes slimnīcā (Precizējums - zaudē vienu no amatiem!)

Precizējums: Ziemellatvija.lv saņēmusi vēstuli no S. Zvirgzdiņas, kurā viņa norāda uz neprecizitāti ziņas virsrakstā. Speciāliste turpina darbu savā profesijā kā mediķe, bet zaudē vienu no amatiem - valdes locekles. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām lasītājiem un ārstei, kuri šādi varēja pārprast rakstīto!

Smiltenes novada pašvaldība sludinās konkursu uz pašvaldības kapitālsabiedrības SIA ”Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca” valdes locekļa amatu, jo beidzās pašreizējās valdes locekles  Sarmītes Zvirgzdiņas pilnvaru termiņš, informē Smiltenes novada domes Sabiedrisko attiecību speciāliste Marita Mūze.

Smiltenes novada domes priekšsēdētājs un SIA ”Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca”  kapitāla daļu turētāja pārstāvis Gints Kukainis ir pieņēmis lēmumu nevirzīt Sarmītes Zvirgzdiņas kandidatūru uz nākamo valdes pilnvaru termiņu un atbrīvot viņu no  SIA ”Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca” valdes locekles amata,  pamatojoties uz termiņa izbeigšanos 2017.gada 22.septembrī. 

Gints Kukainis šādu lēmumu pieņēmis, ņemot vērā valdes iesniegto atskaiti par periodu no 2014.gada 23.septembra līdz 2017.gada septembrim, kurā secināts, ka pēdējos trīs gadus pašvaldības kapitālsabiedrība ir strādājusi ar zaudējumiem. Tāpat valde savā atskaitē nav norādījusi, kādi pasākumi ir veikti, lai mazinātu zaudējumus un kā tiek pildīta kapitālsabiedrības stratēģija.

Gints Kukainis norāda, ka tuvākos gados pašvaldība vēlas piesaistīt investīciju projektus, lai uzlabotu un attīstītu uzņēmuma darbu un veselības pakalpojuma pieejamību novada iedzīvotājiem, līdz ar to uzņēmuma vadībai ir jābūt ar redzējumu nākotnē, spēju izvirzītos mērķus sasniegt un nodrošināt stabilu uzņēmuma izaugsmi. 

Konkursu uz SIA ”Sarkanā Krusta Smiltenes slimnīca” valdes locekļa amatu plānots izsludināt šonedēļ.   Līdz brīdim, kamēr kapitāla daļu turētāja pārstāvis ievēlēs jauno kandidātu, valdes locekļa amatā uz laiku ir iecelta Sandra Nātra. 


Bizness