Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenes novada domes priekšsēdētājs pērn pašvaldībā nopelnījis 31 418 eiro

 Smiltenes novada domes priekšsēdētājs Gunts Kukainis (VL-TB/LNNK) pērn par darbu pašvaldībā nopelnījis 31 418 eiro, liecina Valsts ieņēmumu dienestā iesniegtā valsts amatpersonas deklarācija.


Vēl Kukainis saņēmis 802 eiro no Vidzemes plānošanas reģiona, kur viņš ir padomes priekšsēdētāja vietnieks un Attīstības padomes loceklis, un 6064 eiro no saimnieciskās un komercdarbības.


Kukainis saviem diviem īpašumiem Grundzāles pagastā pievienojis arī nekustamo īpašumu Palsmanes pagastā, kas viņam izmaksājis 85 000 eiro. Politiķis arī paņēmis 65 000 eiro kredītu, līdz ar to viņa parādsaistības sasniedz 83 478 eiro.


Kukainis ir arī biedrības "Grundzāle 2010" valdes priekšsēdētājs un valdes loceklis "Gaujas ilgtspējīgas attīstības biedrībai" un Smiltenes evaņģēliski luteriskās baznīcas atbalsta fondam.


Bizness