Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smiltenes skolās būs jauni skolotāji 7

Jaunajā mācību gadā divās Smiltenes pilsētas izglītības iestādēs - ģimnāzijā un Centra vidusskolā - sāks strādāt viesskolotāji, jaunieši no Ķīnas Tautas Republikas, kuri mācīs skolēniem ķīniešu valodu.

Viesskolotāju darbu skolā apmaksās Ķīnas valdība, savukārt Smiltenes novada domei abiem ķīniešiem jānodrošina dzīvesvieta, informē Smiltenes novada domes Izglītības pārvaldes vadītājs Tālis Jaunzemis.Šāds jaunums Smiltenes novada izglītības sistēmā tiks ieviests pēc šopavasar Smiltenē notikušās Ķīnas Tautas Republikas ārkārtējā pilnvarotā vēstnieka Latvijā Jana Guacjana vizītes un viņa tikšanās ar novada mēru Aināru Mežuli.

 Toreiz vēstnieks izteica cerību, ka Smiltenes novadā varētu uzsākt ķīniešu valodas apmācību vismaz sākotnējā līmenī.Plānots, ka skolās ķīniešu valodas apmācība notiks fakultatīvi, un to varēs izvēlēties skolēni, kuriem šāds piedāvājums interesē.Smiltenes ģimnāzijā strādās jaunietis Liu Huiqiang, Smiltenes Centra vidusskolā - jauniete  Ji Nan.Smiltenes ģimnāzijā jaunajā mācību gadā pedagogu kolektīvā būs vēl kādas izmaiņas -  arī jauns sporta skolotājs vai skolotāja. 

Līdzšinējais sporta skolotājs Andis Rozītis strādā arī Smiltenes bērnu un jaunatnes sporta skolā (BJSS), kur ar lieliem panākumiem trenē jaunos futbolistus, ir arī Latvijas Futbola federācijas Vidzemes reģiona vadītājs, un visu šo slodzi viņam ir grūti apvienot.Smiltenes ģimnāzijā A. Rozītis par sporta skolotāju strādāja 22 gadus. 

Smiltenes ģimnāzija aicina pieteikties darbā 2014./ 2015. mācību gadā  sporta skolotāju 7. - 12. klasei līdz 20. augustam.  

Komentāri 7

Xjunhsa

Lai vini iet 3 majas talak, hunnu valodu nemacisos, KAS AR ROZITI?????????????????????

pirms 4 gadiem, 2014.08.16 11:50

Rieksts 20.

Izlasi rakstu.

pirms 4 gadiem, 2014.08.16 16:31

Skolotājs

Nevis jauni, bet citi ;) Un ir liela starpība!

pirms 4 gadiem, 2014.08.16 19:47

samurajs

Labi ir, ka tas uzpūtīgais bļauris Bozītis ir prom, tagad tikai vienu Ķīnas kun-fu speciālistu šurp.

pirms 4 gadiem, 2014.08.17 05:19

lams

noteikti sports nav tava stiprā puse, ja vari nolikt skolotāju, piedod, bet man arī ir bijusi iespēja pie viņa mācīties un tikai pateicoties viņa attieksmei pret sportu un rezultātiem man radās vēlme pamēģināt dažādus komandu sporta veidus, pirms tam pie dažiem citiem skolotājiem, pieklājības pēc neķengāšu uzvārdus šāda vēlme neradās, jo ir tādi, kurus interesē mācīt sportot tikai tos, kam tas padodas jau gēnu līmenī, es uzskatu, ka grūtāk ir ieinteresēt par sportu tos, kam tas ne visai, kā tos, kam jau pašiem patīk, lūk to Rozītis prata bet daži citi tā saucamie kolēģi treneri utml...absolūti neaizņem savu prātu, kā attīstīt bērnos vēlmi kustēties...

pirms 4 gadiem, 2014.08.19 11:58

Bizness