Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Strenču slimnīcā -  vadības maiņa

10. decembrī, Veselības ministrijā notika valsts SIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” ārkārtas dalībnieku sapulce, kuras laikā slimnīcas turpmākā vadība no 10. decembra tika uzticēta šā valsts uzņēmuma valdes loceklei, kvalitātes, personāla vadītājai Maijai Ancveriņai.

Veselības ministrijas (VM) valsts sekretārs Rinalds Muciņš vakar arī izteica pateicību līdzšinējam slimnīcas valdes priekšsēdētājam Vitālijam Rodinam par ilggadējo un produktīvo sadarbību veselības aprūpes organizēšanā, vadot Strenču psihoneiroloģisko slimnīcu, informē VM Komunikācijas nodaļas vadītājs Oskars Šneiders.

V. Rodins bija lūdzis atbrīvot viņu no amata pienākumiem, sākot no šā gada 10. decembra, un devies pelnītā atpūtā. Slimnīcas darbu  viņš vadīja no 1982.gada.

M. Ancveriņa par valsts SIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” valdes priekšsēdētāju iecelta uz atlikušo pilnvaru termiņu līdz 2015. gada 14. decembrim.

Bizness