Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

 Uzsākta topošo profesionāļu piesaiste programma “Jaunais speciālists”

Vadošais piena pārstrādes koncerns Food Union aicina topošos pārtikas tehnologus, elektromehāniķus, mehatroniķus, elektrotehniķus datorvadībā, ķīmiķus, biologus vai mikrobiologus pieteikties programmai “Jaunais speciālists”, kuras mērķis ir nodrošināt optimālu ražošanas prakses, atalgota darba un karjeras izaugsmes komplektu jaunajiem speciālistiem, kuri vēl studē pēdējā kursā vai ir absolvējuši augstskolu pērn.

“Kvalificēta darba spēka trūkums ir šodienas Latvijas realitāte pārtikas ražošanā. No otras puses – topošajiem speciālistiem nav vienkārši atrast darbu, jo trūkst darba pieredzes. Lai risinātu šo jautājumu un piesaistītu jaunus strādātgribošus speciālistus darbam AS Rīgas piena kombināts un AS Valmieras piens, esam izveidojuši programmu “Jaunais speciālists”, kas ir kā karjeras skrejceļš labākajiem topošajiem pārtikas ražošanas speciālistiem valstī. Programmas dalībniekiem būs iespēja kļūt par daļu no starptautiska, ātri augoša uzņēmuma, kuru raksturo augsta efektivitāte un konkurētspēja,” skaidro Sergejs Beshmeļņickis, Food Union ģenerāldirektors.


Programma “Jaunais speciālists” sastāv no prakses viena mēneša garumā, darbu kvalificēta un pieredzējuša darba vadītāja uzraudzībā, un pēc profesionālās pārbaudes eksāmenu veiksmīgas nokārtošanas – pastāvīgu darbu ar algas indeksāciju un turpmākām profesionālās un karjeras izaugsmes iespējām.


Programmā aicināts pieteikties ikviens augstkolu pēdējā kursa students vai pērnā gada absolvents pārtikas tehnoloģijā, elektromehānikā, mehatronikā, elektrotehnikas datorvadībā, ķīmijas, bioloģijas vai mikrobioloģijas specialitātē ar vidējo atzīmi ne zemāku kā 7,5 balles.
Lai pieteiktos programmai “Jaunais speciālists”, aicinām iesniegt CV, atzīmju izraksta kopiju un sasniegumus apliecinošu dokumentu kopijas (diplomi, goda raksti, sertifikāti, un citi) ar norādi “Jaunais speciālists” uz e-pastu [email protected]

 Papildu informācija pa tālruni 67066742.Food Union zīmols apvieno divus lielākos piena ražotājus Latvijā AS Rīgas piena kombināts un AS Valmieras piens. Food Union atspoguļo jaunu darbības filosofiju un vērtības, kuru pamatā ir jaunrade, radoša pieeja produktu izstrādē, vēlme pastāvīgi meklēt jaunas idejas un izvirzīt ambiciozus plānus. 


Food Union ir lielākais piena pārstrādātājs Latvijā un viens no lielākajiem darba devējiem valstī. Food Union šobrīd strādā vairāk nekā 800 darbinieki. Food Union apgrozījums gadā pārsniedz 100 miljonus eiro. Food Union ražotnes iepērk pienu no vairāk nekā 400 zemnieku saimniecībām.

Bizness