Valkā notiks NVA Vakanču gadatirgus „Livonijas darba tirgus Valka – Valga 2015”

14.martā no pulksten 09.00 līdz 15.00 Valkas kultūras namā (Valkā, E.Dārziņa ielā 8 ) norisināsies Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) rīkotais Vakanču gadatirgus „Livonijas darba tirgus Valka – Valga 2015”.


Tā būs lieliska iespēja un vieta, kur satikties darba devējiem ar darba meklētājiem, lai vienotos par iespējamo sadarbību.


Darba devēji apmeklētājus varēs informēt par vakancēm, darba nosacījumiem, karjeras izaugsmes iespējām, kā arī veikt pirmās darba intervijas ar piemērotākajiem kandidātiem uz brīvajām darba vietām un atrast piemērotus darbiniekus. Tāpat darba devējs apmeklētājus varēs iepazīstināt ar savu uzņēmumu, uzņēmēju prezentācijām vakanču gadatirgos būs paredzēta atsevišķa telpa.


Vakanču gadatirgū interesenti varēs uzzināt arī par NVA sniegtajiem pakalpojumiem: par apmācību un nodarbinātības iespējām, par pakalpojumiem bezdarbniekiem, darba meklētājiem un darba devējiem, kā arī saņemt karjeras konsultācijas un informāciju, kā meklēt darbu plašākajā CV un brīvo darba vietu datu bāzē Latvijā – NVA CV/Vakanču portālā. Bet Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) speciālisti informēs par izglītības un darba iespējām, kā arī dzīves apstākļiem Eiropas valstīs.


Aicinām pašvaldības un darba devējus uz aktīvu līdzdarbību vakanču gadatirgū. Dalība pasākumā ikvienam ir bez maksas. Lai darba devējs varētu piedalīties vakanču gadatirgū, viņam jāpiesakās NVA Valkas filiāli līdz 03.03.2015 pa telefoniem:


647 23871, 26813317, vai e-pastu: [email protected]


647 23007, 29482289, vai e-pastu: [email protected]

Bizness