„ES struktūrfondi Vidzemē” 3.kārtas uzvarētāju vidū arī strencēniete

Vidzemes plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas centra izsludinātā konkursa „ES struktūrfondi Vidzemē” 3.kārta noslēgusies. Konkursa 3. kārtas laureāti – Iveta Ence (Strenču novads), Artis Brauers (Madonas novads) un Dzintars Graudiņš (Madonas novads). Sveicam veiksminiekus!

Kopumā šajā konkursa kārtā piedalījās 89 dalībnieki, taču tikai 21 dalībnieks iesniedzis pareizas atbildes uz visiem jautājumiem. Aicinām konkursa dalībniekus rūpīgi iepazīties ar jautājumiem, lai izvairītos no kļūdainām atbildēm. Tāpat vairākkārt konkursa dalībnieki atbildēs norādījuši objektus vai vietas, kas neatrodas Vidzemes plānošanas reģiona teritorijā – atgādinām, ka konkursa nosaukums ir „ES struktūrfondi Vidzemē”. 

Konkursa 3.kārtas pareizās atbildes:

1. SIA "DABBA"

2. www.aktivsseniors.lv

3. Vidzemes veiksmes stāsti

4. Gulbenes novads

5. 2006. gadā

6. Stradiņa Meistardarbnīca

7. Francijā 

8. 95. gadadienu

9. Gulbenē

10. Kocēnu novadā


KONKURSA 4. KĀRTAS JAUTĀJUMI 


Aicinām ikvienu interesentu piedalīties konkursa „ES struktūrfondi Vidzemē” 4.kārtā, tā būs atvērta no 2015. gada 1.aprīļa līdz 30. aprīlim.

Atgādinām, ka tie pareizo atbilžu iesniedzēji, kas uz visām konkursa kārtām būs atbildējuši pareizi, gada beigās cīnīsies par konkursa galveno balvu. Tā tiks izlozēta 2015. gada decembrī.

Ar konkursa „ES struktūrfondi Vidzemē” nolikumu  aicinām iepazīties šeit

Konkurss tiek rīkots projekta „Tehniskā palīdzība Vidzemes plānošanas reģiona ES fondu informācijas centra darbībai” (vienošanās Nr. VSID/TP/CFLA/11/03/003) ietvaros.

Bizness