Izsludinās stipendiju konkursu jauniešiem

Šodien jauniešu organizācija "Avantis" paredzējusi izsludināt konkursu stipendijām, ar kuru palīdzību iecerēts mudināt tos jauniešus, kas vēl nav sasnieguši 19 gadu vecumu, ticēt sev un būt sociāli aktīviem.

Konkurss "ZZ stipendijas" tiks izsludināts Rīgas 49.vidusskolā plkst.12, kad skolas klašu pārstāvji tiks informēti par iespēju piedalīties konkursā, aģentūru LETA informēja organizācijā. Paredzēts izsludināt arī gada balvas konkursu par sociālo aktivitāti ar devīzi "Tici Sev!".

"ZZ stipendiju" uzvarētāji nākamā gada laikā varēs saņemt ikmēneša stipendiju savu talantu izkopšanai mūzikā, foto, video jomā, ekstrēmajos sporta veidos, sportā un hip-hop dejās.

Konkursam aicināti pieteikties jaunieši, kas vēl nav sasnieguši 19 gadu vecumu un līdz šim sevi ir pierādījuši kādā no konkursa nominācijām.

Īpaša naudas balva 1800 latu apjomā paredzēta jaunietim vai jauniešu grupai, kas paveikuši ko labu apkārtējiem vai ar savu darbību iedrošinājuši citus noticēt sev un bijuši sociāli aktīvi.

Izsludinot "ZZ stipendiju" konkursu, organizācijas pārstāvji kopā ar tādiem māksliniekiem kā grupu "Astro'n'out", dj AG un konkursa žūrijas pārstāvjiem dosies uz 20 dažādām Latvijas skolām, lai uzstātos ar priekšnesumiem, dalītos savā pieredzē, iedvesmotu jauniešus ticēt sev un aicinātu ikvienu pieteikties konkursam.

Konkursus organizācija "Avantis" rīko sadarbībā ar "Zelta Zivtiņu".

 

Bizness