Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ministru kabinetā godinās iedzīvotāju vērtējumā visatsaucīgākos valsts pārvaldes darbiniekus arī no Smiltenes

Ministru kabinetā šodien plkst.14 svinīgā ceremonijā tiks godināti valsts pārvaldes darbinieki, kuru atsaucību un izcilu klientu apkalpošanu augstu novērtējuši iedzīvotāji, aģentūru LETA informēja Valsts kancelejas Komunikācijas departamenta konsultante Aiva Skvarika.

Viņa norādīja, ka klientu apkalpošanas Goda balvas pasniegšanas ceremonijā kopumā godinās 20 valsts iestāžu klientu apkalpošanas speciālistus no visas Latvijas - Alūksnes, Balviem, Bauskas, Gulbenes, Madonas, Rēzeknes, Rīgas, Smiltenes, Talsiem. Trīs visaugstāk novērtētie speciālisti, kuru profesionalitāti un laipno apkalpošanu uzteica iedzīvotāji, saņems Goda balvas.

Pasākuma laikā Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis iepazīstinās ar 2017.gada Valsts pārvaldes klientu apmierinātības pētījuma rezultātiem, tostarp par iedzīvotāju attieksmi pret valsts pārvaldi un saskarsmi ar iestāžu darbiniekiem.

Ar laba servisa kustību valsts pārvaldē jau trešo gadu pēc kārtas Valsts kanceleja aicināja iedzīvotājus novērtēt izcilu klientu apkalpošanu un balsot par atsaucīgiem valsts iestāžu darbiniekiem. Laba servisa kustības mērķis ir izcelt labākos no labākajiem, lai viņi iedvesmotu citus valsts pārvaldē strādājošos, skaidroja Skvarika.

Līdz ar šo kustību tika iedibināta arī "Klientu apkalpošanas goda balva", ko katru gadu pasniedz trīs visatzinīgāk novērtētajiem valsts pārvaldes darbiniekiem, ko noskaidro iedzīvotāju balsojumā.

Pērn "Klientu apkalpošanas Goda balvu" saņēma Lauku atbalsta dienesta klientu apkalpošanas speciāliste no Valmieras Inita Tauriņa, Valsts ieņēmumu dienesta galvenā nodokļu inspektore no Jelgavas Ilona Zorova un Sociālās integrācijas valsts aģentūras sociālā pedagoģe no Jūrmalas Ausma Rava.


Bizness