Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sākusies akcija “Meklējam labu ģimenes ārstu!”

Jau sesto gadu žurnāls “Veselība” rīko akciju “Meklējam labu ģimenes ārstu!”. Tās mērķis ir godināt ģimenes ārstus un māsiņas, kas profesionāli ik dienu rūpējas par saviem pacientiem. Akcijas laikā līdz 30. aprīlim Latvijas iedzīvotāji ir aicināti balsot un iesūtīt stāstus par ģimenes ārstiem un ģimenes ārstu māsiņām, kas savu darbu dara profesionāli un ar izcilu attieksmi, ir pašaizliedzīgi, iejūtīgi un atsaucīgi.

“Jau sesto gadu žurnāla “Veselība” pavasara īpašais notikums ir akcija “Meklējam labu ģimenes ārstu!”. Es šīs akcijas organizēšanā līdzdarbojos ceturto gadu, un jāatzīst, ka ik gadu man ir cerība starp apbalvotajiem ģimenes ārstiem ieraudzīt arī savas ģimenes uzticamo dakterīti, jo man nav šaubu – viņa ir labākā! Iepriekšējo gadu pieredze gan liecina, ka labo, uzticamo, profesionālo un tautā mīlēto ģimenes ārstu konkurence Latvijā ir liela. Par to patiess prieks! Lasot pacientu iesūtītās vēstules, redakcijai ir iespēja savā ziņā ielūkoties aizliegtajā zonā, kur atklājas pacienta un ģimenes ārsta savstarpējās attiecības, uzticēšanās, pateicība... Akcija ir lieliska iespēja pateikties savam ģimenes ārstam par ieguldīto darbu, jo vizītes laikā tam traucē ārsta noslogotība un, iespējams, pacienta uzdrošināšanās. Tāpēc aicinu ikvienu, kas uzskata, ka viņa ģimenes ārsts ir pelnījis labus vārdus, pateicību un iespēju saņemt balvu, nobalsot. Labos vārdus droši rakstiet vēstulēs, tie ne tikai jūsu ārstiem, bet arī mūsu redakcijai būs gluži kā vitamīni,”  rosina žurnāla “Veselība” galvenā redaktore Anta Blumberga.

Pastāstīt par savu ģimenes ārstu un/vai ģimenes ārsta māsiņu vari dažādos veidos:

  • www.veseliba.lv, aizpildot balsošanas anketu;
  • atsūtot vēstuli uz redakciju pa pastu uz adresi: Andrejostas ielā 17, Rīga, LV-1045, ar norādi "Akcijai "Meklējam labu ģimenes ārstu!"”;
  • nosūtot elektroniski uz e-pasta adresi: [email protected]
  • Balvas sirsnīgāko vēstuļu autoriem:
  • 3 dāvanu kartes no "Veselības centra 4", katra 100 eiro vērtībā;
  • 6 "Bioderma" dāvanu kartes ādas kopšanas līdzekļu iegādei 70 eiro vērtībā;
  • 6 "Sunstar GUM" mutes kopšanas līdzekļu komplekti 30 eiro vērtībā;
  • 6 žurnāla "Veselība" pusgada abonementi.

Akcija norisinās jau sesto gadu, un to organizē žurnāls "Veselība" sadarbībā ar "Veselības centru 4" un piedaloties Latvijas Ģimenes ārstu asociācijai un Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijai. Projekta atbalstītāji:  “E. Gulbja laboratorija”, "Bioderma", Medicīnas centrs “ARS”, "Sunstar G.U.M", "Meditec", “Fazer Latvija”.


Vairāk informācijas par akciju lasiet mājaslapā www.veseliba.lv

Bizness