Valkā sumina skaistāko balkonu īpašniekus 2

Pagājušajā nedēļā Valkas dāmu kluba un pilsētas domes pārstāvji sveica skaistāko balkonu īpašniekus, kā arī gada labākos sētniekus. Savukārt dome vēl īpaši apbalvoja pašvaldības Attīstības un plānošanas nodaļas rīkotā konkursa par sakoptākajām dzīves un darba vietām uzvarētājus.

Konkursu par skaistākājām mājām un balkoniem šovasar rīkoja pilsētas dāmu klubs sadarbībā ar domi. Dāmu kluba vadītāja Mārīte Magone stāsta, ka šogad komisija ne tik daudz raudzījās, uz kura balkona visvairāk ziedu, bet lielāku vērību pievērsa noformējuma savdabībai. "Pērn laureātus sveicām kultūras namā, bet tagad par svinību vietu izvēlējāmies Jāņa Cimzes Valkas mūzikas skolu, jo šķita, ka mazākas telpas radīs vairāk mīļuma. Domāju, ka pasākums izdevās ļoti labs. Daudzi uzaicinātie skaistāko balkonu īpašnieki neslēpa savu prieku. Īpaši aizkustināja mūzikas skolas audzēkņu koncerts. Rezultātus vēlu rudenī apkopojam ar nolūku, lai cilvēki iespējami ilgāk vērotu un vērtētu, kādas mājas gaisa dārzs visskaistākais un priecātos par visiem, kuriem rūp skaista apkārtne," saka M. Magone.Domes preses sekretāre Inguna Medne informē, ka labākajiem visās nominācijās konkursa organizētāji pasniedza dāvanu kartes, atzinības rakstus un ziedus. "Konkursa par sakoptāko dzīves un darba vietu uzvarētājiem pasniedzām plāksnes ar uzrakstiem "Sakoptākā dzīves vieta" un "Sakoptākā darba vieta". Šīs plāksnes būs izliktas pie uzvarētāju ēku fasādes. Ļoti daudz bija strādājuši domes pakalpojumu nodaļas darbinieki. Viņi par katru sētnieku bija savākuši sīku informāciju, kāda ir viņa apkalpojamā teritorija, kāds darba stils un ko vislabprātāk dara. Par katru tika pateikts kaut kas cits, tikai viņam raksturīgs. Man tas šķita ļoti jauki," saka I. Medne.Nominācijā "Sakoptākā dzīves vieta" pirmo vietu ieguva Vasilijs Kolačs (dzīvo Oškalna ielā 4), otrā vieta piešķirta Harijam Putriņam (Raiņa 53), bet trešā - Detjai Galgānei (Tērauda ielā 9). Atzinību saņēma Jānis Kārlis Zunte un Gaļina Sokolova.Nominācijā "Sakoptākā darba vieta" uzvarējusi SIA "Virši", otrā vieta piešķirta Valkas rajona tiesai, bet par trešo sakoptāko darba vietu atzīta akciju sabiedrība "Arka Pluss".Par labākajiem sētniekiem atzīti Marta Babre, Meta Skrastiņa, Astra Avota, Juris Žavoronkovs, Natālija Veselova un Monika Landratova.Nominācijā "Skaistākie Valkas pilsētas gaisa dārzi" pirmo vietu ar palodžu noformējumu ieguvusi Aina Pēča (dzīvo Raiņa ielā 14), bet otrā vieta par mazā balkona izrotājumu piešķirta Sarmītei Morusai (Raiņa ielā 14). Kā trešā labākā par mazā balkona noformējumu novērtēta Maiga Silāja (Tālavas ielā 3). Tālākās vietas ar skaistu lodžiju noformējumu attiecīgi ieņem Dita Daniela, Inta Purgale, Dzeņu ģimene, Baiba Kalvāne un Unda Ozoliņa.

Komentāri 2

balkons

Rodas tikai jautājums vai nevajadzeetu pieshkjirt balvas arii par drosmi - jau sen centra vecajaas hruschovkaas lika parakstiities par to, ka neviens neliidiis uz balkoniem, kuri ir avaarijas staavoklii (Rainja 14, Auseklja 6, Taalavas 3), bet ja tomeer kaapelees, tad nelaimes gadiijumaa pretenzijas pret domes uznjeemumu necels. Toreiz arii Domes darbinieks liekot parakstiities, runaaja kautko par mistisku balkonu remontu. Ir pagaajushi nu jau kaadi 6 gadi vismaz bet remonta nav, apakljsheejo balkonu var redzeet paveroties uz saveejaa griidu. Varbuut vajadzeetu shiim maajaam demonteet balkonus un balkona durviim priekshaa ieriikot skaistus franchu balkoninjus? tad arii vareetu droshi audzeet pukjes!

pirms 13 gadiem, 2007.11.14 13:18

Bomzis

Ausekļa 6 mājas daži balkoni 1999. gadā bija krimināli.

pirms 13 gadiem, 2007.11.14 14:05

Bizness