Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atbalsts - mājražotājiem un lauku saimniecībām 1

Biedrība “Abulas lauku partnerība” sākusi pieņemt projektus, lai sniegtu atbalstu mājražotājiem un lauku saimniecībām.


No 12. augusta līdz 12. septembrim “Abulas lauku partnerībā” mājražotāji un lauku saimniecības var iesniegt projektus rīcībā “Lauksaimniecības produktu ražošana, pirmapstrāde un pārstrāde, pirmapstrāde mājas apstākļos”, informē biedrības “Abulas lauku partnerība” vadītāja Sveta Rozīte.


Projektus, kuru mērķis ir veicināt lauksaimniecības uzņēmumu saimnieciskās darbības attīstību un konkurētspēju (lauku saimniecību modernizāciju) var iesniegt: lauksaimniecības uzņēmumi, zemnieku saimniecības, piemājas saimniecības vai arī fiziskas personas, kuras plāno kļūt par saimnieciskās darbības veicējiem.


Savukārt, ja projekta mērķis ir veicināt lauksaimniecības produktu pārstrādi mājas apstākļos, radot pievienoto vērtību lauksaimniecības produktiem, atbalstu var gūt juridiskas vai fiziskas personas, kas ir Pārtikas un veterinārajā dienestā registrēti pārtikas uzņēmumi, vai tikai plāno tādi būt. Darbības jomai jābūt lauksaimniecības produktu pārstrādei mājas apstākļos.


Pieejamais finansējums minētajā rīcībā ir 13 235,22 lati. Maksimāli attiecināmo izmaksu summa vienam projektam ir 20 tūkstoši latu.


Individuālas konsultācijas projektu pieteikumu sagatavošanai var saņemt biedrības “Abulas lauku partnerība” birojā Blomē, Cēsu ielā 9. Apmeklētājus pieņems pirmdienās un trešdienās no pulksten 9 līdz 15. Konsultācijas jāsaskaņo iepriekš, zvanot pa tālruni 28368431.


Komentāri 1

labak

lai si biedriba panak, lai sia, kura strada 1-5 cilveki un apgrozijums gada mazak par 0.5 mio ls, tiek atbrivoti no visiem nodokliem uz 2 gadiem, lidz pacelsies kajas. visur pasaule ta ir.

pirms 5 gadiem, 2013.08.20 10:55

Bizness