Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Beverīnas pašvaldība saņem Radošuma balvu

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas valsts sekretāra vietniece Ilona Raugze pasniedza balvas trijām pašvaldību iniciatīvām, kas ir apliecinājušas spēju efektīvi izmantot savus resursus, veicinot ekonomisko aktivitāti, identitātes stiprināšanu un pašvaldības atvērtību.

Kategorijā "Novadi ar iedzīvotāju skaitu zem 5500" laureāte ir Beverīnas novada pašvaldība ar iniciatīvu "Lauku biznesa inkubators (kooperatīvās, sociālās jeb inovatīvas ekonomikas modelis)".


"Beverīnas novada attīstībā uzsvaru esam likuši nevis uz Eiropas fondu piesaisti vai kāda cita veida ārējo palīdzību, bet gan uz pašu spēkiem, nākot kopā un piedāvājot vietējiem iedzīvotājiem veidus, kā tikt uz priekšu. Mūsu vadmotīvs ir nevis ņemt, bet radīt un dot. Dodot vislabāk var saņemt," nešaubās Beverīnas novada domes izpilddirektors Sandris Brālēns.


Vairāk otrdienas "Ziemeļlatvijā".

Bizness