Lauksaimniekus aicina uz semināru Grundzālē un izstādi Rāmavā

 Pirmdien, 26. martā, no pulksten 10 Grundzāles pagasta pārvaldes telpās norisināsies informējošs seminārs lauku uzņēmējiem un zemniekiem. Smiltenes novada domes Lauku attīstības konsultante Laima Āboltiņa aicina interesentus, lai iepazītos ar jaunajām prasībām 2018. gada platībmaksājumu sezonai, kā arī Lauksaimniecības datu  centra pārraudzības datu iesniegšanas kārtību. Seminārā arī varēs uzzināt noderīgus padomus un skaidrojumus saistībā ar mikotoksīniem un to ietekmi uz  dzīvnieku veselību. 

Jau pavisam drīz, 5. aprīlī, izstāžu kompleksā Rāmava notiks 26. starptautiskā lauksaimniecības, lopkopības, dārzkopības  un komunālās saimniecības izstāde “PAVASARIS 2018”. Turp plāno dosies arī Smiltenes novada ļaudis.  

Ar novada dome atbalstu tiek organizēts kolektīvs brauciens gan uz izstādi, gan pa ceļam būs iespēja paviesoties Siera ražotnē Raunā, kā arī ieplānota Melngalvju nama un ekspozīcijas apskate. Sīkāka informācija  un pieteikšanās līdz 3.aprīlim pie lauku attīstības konsultantes  Laimas Āboltiņas Kontakttālrunis – 26402963.

Bizness