Posies, pērc, pārdod un piedalies Ziemassvētku tirdziņā „Dabas bode”!

Sestdien, 12. decembrī no saullēkta līdz saulrietam Kārķos notiks Ziemassvētku tirdziņš “Dabas bode” ceļa Ziemeļu stīga 99. kilometrā, skolas bijušās ēdnīcas telpās.


 Aicināti piedalīties ražotāji, mājamatnieki, visi kuram ir ko piedāvāt Ziemassvētku galdam. Noderēs putraimdesas, skābēti kāposti, zirņi, kaņepes, piparkūkas, medus, tējas, kāds stiprāks dzēriens un dažādi citi svētkiem noderīgi kārumi. Aicināti arī rokdarbnieki piedāvāt adījumus, koka izstrādājumus, rotaļlietas, rotaslietas, pinumus, sveces, Ziemassvētku rotājumus u.c. noderīgas lietas. Sāc jau gatavoties laikus – ja Tev ir vistas – krāj olas, ja Tev ir mežs – sien slotas, ja Tev ir āboli – gatavo sukādes! Viss būs tirdziņam noderīgs!


Darbosies Laimes aka, Rūķu kafejnīcā varēsi mieloties ar našķiem un karstvīnu. Pantiņu darbnīcā izvēlēties skaistus vārdus un domas, bērniem būs iespēja darboties pārsteigumiem bagātā Svētdienas skolas organizētā piparkūku garnēšanas un cepšanas darbnīcā, ikviens, ierodoties tirgū, saņems numuriņu un ar to varēs piedalīties Laimīgo pircēju izlozē, kuri saņems īpašas pārsteigumu balvas.  Atbalstīsim vietējos amatniekus un ražotājus, izvēloties vietējo produkciju, sagādāsim tuvajiem un mīļajiem īpašas dāvaniņas svētkos! Tirgus apmeklētājus priecēs lustīga mūzika.


Lai bagātinātu dvēseli, visas dienas garumā būs iespējams apmeklēt Kārķu baznīcu un tautas nama kamīnzālē aplūkot Aldoņa Cīruļa gleznu izstādi, kura darbi arī būs nopērkami. Ja daba dāvās piemērotu laiku, tad bērni, kamēr vecāki “Dabas bodē” iepērkas, varēs velt sniegavīrus un gatavot sniega rūķu parādi. Nav vajadzīga ne nauda, ne kredīts, lai pēc tirgus apmeklējuma, kopā ar ģimeni izbaudītu lustīgu dzīvi Lustiņdruvā – runātu pa Meža Telefonu, pasēdētu Lielajā Krēslā, apmeklētu Kukaiņu viesnīcu, ieklausītos Meža Klavieru skaņās.


Pulksten 15.30 visi aicināti uz pagasta Egles rotāšanu un iedegšanu. Pulksten 16.00 Kārķu tautas namā Ēveles teātra izrāde “Eglītes dziesma”. Nāc un baudi Ziemassvētku gaidīšanas prieku! Būsiet mīļi gaidīti Kārķos! Interese ir liela, tādēļ piesaki savu placi laikus! Sīkāka informācija – sandra Pilskalne (26391447 mob.t)


*saule lec pulksten 8.54


*saule riet pulksten 15.42

Bizness