Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pulcina kopā uzņēmējus

Kā laukos uzsākt savu uzņēmējdarbību un kā to veiksmīgāk attīstīt? To uzņēmēji, mājražotāji, amatnieki un citi interesenti nākamajā nedēļā varēs uzzināt seminārā Launkalnē.

Smiltenes novada biedrība “Abulas lauku partnerība” un Launkalnes pagasta biedrība “ARI TEV” rīko informatīvu semināru, kurā stāstīs uzņēmējiem, kā piesaistīt Eiropas Savienības LEADER programmas finansējumu saviem projektiem. Seminārs notiks nākamo piektdien, 27. martā, pulksten 20 Launkalnes tautas namā.

“Aicinām gan esošos, gan vēl tikai topošos uzņēmējus! Pastāstīsim arī, kā  izstrādāt projektus, lai veiksmīgāk pretendētu uz Eiropas naudu,” teic biedrības “Abulas lauku partnerība” vadītāja Sveta Rozīte.

Biedrība “Abulas lauku partnerība” seminārā arī dalīsies pieredzē par paveikto un piedāvātajām iespējām jaunajā plānošanas periodā no 2015. līdz 2020. gadam. Launkalnes pagasta pārvaldes vadītājs Māris Lazdiņš informēs par sadarbības iespējām ar pašvaldību. Par saviem īstenotajiem projektiem stāstīs biedrība “ARI TEV”.

Bizness